Yeni Adana Valisi Kim?

Süleyman ELBAN. Kimdir? 6 Haziran 1969 tarihinde Kırşehir’de doğdu. İlköğrenimini Almanya ve Kırşehir, ortaöğrenimini ise Kırşehir’de tamamladı. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde mezun oldu.

2021 Adana Valisi Kimdir?

Süleyman Elban (6 Haziran 1969, Kırşehir), Türk bürokrattır. 30 Haziran 2017’den beri Ağrı Valisi olarak görev almaktadır. Bundan önce 2016 – 2017 yılları arasında Bilecik Valisi olarak görev almıştı. 10 Haziran 2020 Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Adana valiliğine atanmıştır.

Süleyman Elban Vali kimdir?

Süleyman Elban (6 Haziran 1969, Kırşehir), Türk bürokrat. 10 Haziran 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Adana valiliğine atanmıştır. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

Süleyman Elban eşi kimdir?

Ağrı Valisi Süleyman Elban’ın eşi İrem Beyza Elban, Aile Destek Merkezini ziyaret etti.

Adana Valisi kaç yaşında?

6 Haziran 1969 tarihinde Kırşehir’de doğdu. İlköğrenimini Almanya ve Kırşehir, ortaöğrenimini ise Kırşehir’de tamamladı. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde mezun oldu.

Adem Yılmaz Vali Yardımcısı Kimdir?

1960 yılında Hatay ili İskenderun ilçesinde doğdu. 1983 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu.

Türkiyede kaç tane vali var?

Devlet hiyerarşisinde devlet başkanından hemen sonra gelir. İşte, 8 Eylül 2020 itibariyle 81 il valileri

Ağrı Valisi kimdir nerelidir?

Osman Varol, (1976, İzmir), Türk bürokrat. 10 Haziran 2020’den beri Ağrı Valisi olarak görev almaktadır.

Valinin görev ve sorumlulukları nelerdir?

Görev ve Sorumlulukları Nelerdir? Vali; kanun, cumhurbaşkanlığı kararnamesi, kanun hükmünde kararname ve mevzuatı yayıp uygulanmasını sağlamak ile görevlidir. İlgili yasal düzenlemelerden aldığı yetki ile genel emirler çıkarabilirler.

Adana Vali Yardımcısı Kim?

Adana’ya yeni atanan Vali Yardımcıları Ferhat Burakgazi ve Zafer Öz; Hukuk Müşaviri Mehmet Şirin Yaşar ile Yumurtalık Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, Tufanbeyli Kaymakam Vekili Ahmet Coşkun ve Aladağ Kaymakamı Gürkan Üçüncü Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

See also:  22 Adana Burması Ne Kadar?

Musa işin Nerenin valisi?

2005 yılında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından, bu alanda yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı, Altın Madalya Beratı ile ödüllendirilmiştir. 16.02.2015 Tarih ve 2015/7295 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Ağrı Valiliğine atanmıştır.

Mersin Valisi kimdir nerelidir?

Ali İhsan Su (d. 25 Haziran 1959, Konya), Türk bürokrattır. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ahlat Kaymakam Vekilliği, Evren, Çermik Kaymakamlıkları, Hakkâri İli Vali Yardımcılığı, Çay, Söğüt, Terme, İskenderun Kaymakamlıkları yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Mardin Valisi kim oldu 2020?

Mahmut Demirtaş, (d. 1965, Çiçekdağı, Kırşehir), Türk bürokrat. Mardin valisi ve Büyükşehir belediye başkanı.

Adana yöneticisi kimdir?

Kaynakça

Siyasi görevi
Önce gelen: Hüseyin Sözlü Adana Büyükşehir Belediye Başkanı 11 Nisan 2019 – günümüz Sonra gelen: Görevde

Adana kaymakamı kimdir?

Kaymakamımız Sayın Fatih AYAZ, 1986 yılında İstanbul’da doğmuş olup, aslen Malatyalıdır. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2008 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olarak lisans eğitimini tamamladı.

Adana Vali Yardımcısı Kim?

Adana’ya yeni atanan Vali Yardımcıları Ferhat Burakgazi ve Zafer Öz; Hukuk Müşaviri Mehmet Şirin Yaşar ile Yumurtalık Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, Tufanbeyli Kaymakam Vekili Ahmet Coşkun ve Aladağ Kaymakamı Gürkan Üçüncü Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Vali ne iş yapar?

Vali, illeri idare etmek için görevlendirilen kişidir. Valiler, illerin başında cumhurbaşkanlarını temsilen bulunur. İl içerisinde yer alan ve bakanlıklar tarafından görevlendirilen kişiler, valinin emri altında çalışır.

Çukurova Kaymakamı Osman Sarı nereli?

Osman SARI

İlk ve Ortaokul öğrenimini Yenişarbademli ilçesinde, lise öğrenimini ise İzmir Yenişehir Sağlık Meslek Lisesinde tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector