Van Milli Eğitim Müdürü Kim?

1988’de Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği alanından mezun oldu. Öğretmenliğe devam ettiği 2000 yılında Malatya İnönü Üniversitesi’nde Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Yönetimi, Teftişi ve Planlama alanında ikinci lisans eğitimini tamamladı.

Irfan Zeki Er kimdir?

2014 yılında Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilen İrfan Zeki Er, 2015 yılında Başiskele’ye ilçe milli eğitim müdürü olarak atandı. Ancak eski ilçe milli eğitim müdürü Cemil Akkaya’nın aldığı göreve iade kararı nedeniyle İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şube müdürü olarak kaydırıldı.

Murat Mücahit Yentür nereli?

Yentürk, evli ve 3 çocuk babasıdır. DR. MURAT MÜCAHİT YENTÜR NERELİ, KAÇ YAŞINDA? Murat Mücahit Yentür’ün memleketi Elazığ’dır.

Metin Alpaslan kimdir?

1968 yılında Kırşehir’de doğdu. Kırşehir Mithat Saylam İlkokulu, Cacabey Ortaokulu ve Kırşehir Lisesi’nden mezun oldu. 21.05.2021 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Metin ALPASLAN evli ve iki çocuk babasıdır.

Murat Demir Milli Eğitim Müdürü kimdir?

1969 yılında Elazığ’ın Karakoçan ilçesi, Altınoluk Köyü’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamladı.

Irfan Zeki Er nereli?

İRFAN ZEKİ ER KİMDİR? 1965 Rize Güneysu doğumlu. İlkokul eğitimini Rize – Merkez Kurtuluş İlkokulu`nda (1975), ortaokul eğitimini Rize – Merkez Zihni Derin Ortaokulu`nda (1978), lise eğitimini İstanbul – Kadıköy Fenerbahçe Lisesi`nde (1982), yüksek tahsilini K.Ü.

Izmir il Milli Eğitim Müdürü nereli?

44 yaşında olan Ömer Yahşi 1977 yılında Erzincan’da doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2002 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu.

Izmir yeni il milli eğitim müdürü kim?

Murat Mücahit YENTÜR – İl Milli Eğitim Müdürü

Ilker Eraslan kimdir?

İlker ERARSLAN – Müdür Yardımcısı

Kırşehir Milli Eğitim müdür?

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan, Kırşehir Özel Eğitim Meslek Okulu’nu ziyaret etti. İl Müdürümüze ziyaretlerinde İnşaat ve Emlak Şube Müdürümüz Kenan Yeğen ile Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürümüz Murat Çoban’da eşlik ettiler.

See also:  Izmir Bomba Ne Zaman Çıktı?

Kırşehir AFAD Müdürü kimdir?

İçişleri Bakanlığının 23.06.2021 tarihli ve 95028 sayılı atama onayıyla İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü görevine atanan İbrahim AVŞAR aslen Kırşehir’lidir. Orta öğrenimini Kırıkkale Osman Gazi Fen Lisesinde tamamlayan İl Müdürümüz AVŞAR, yüksek öğrenim hayatına Hacettepe Üniversitesinde başlamıştır.

Murat Demir nereli?

Murat Demir (d. 14 Haziran 1995 Balıkesir), 2.lig ekiplerinden Şanlıurfaspor’da forma giymektedir.

Mehmet Polat müfettiş kimdir?

Üniversiteden, Giresun Eğitim Yüksek Okulunda sınıf arkadaşımız. Ben kendisini tabi 94’lü yıllardan sonra görmedim. Yaklaşık 16 yıldan sonra Mardin’e müfettiş olarak atanmıştım. 2010 yılında ben denetim amacıyla bir okula gittiğimde onun ismini gördüm.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat Kimdir?

Mardin ilinde Maarif Müfettişi olarak görev yapmakta iken 2016 yılında Bakanlık Maarif Müfettişi olarak atandı. 02.02.2021 tarihinde Mardin İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Memet POLAT, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector