Türk Telekom Izmir Bölge Müdürü Kim?

Türk Telekom İzmir 1. Bölge Müdürü Timur Sevim, Türk Telekom İl Müdürü Arif Doyuran ile birlikte Vali Ahmet Deniz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Türk Telekom Bölge Müdürü kim?

Türk Telekom Bölge Müdürü Yılmaz Tohumoğlu, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Canfer Civelek kimdir?

Canfer Civelek – Türk Telekomünikasyon A.Ş. İzmir Bölge Müdürlüğü Muğla İl Telekom Müdürü – Türk Telekom | LinkedIn.

Suat Güntürk kimdir?

Suat GÜNTÜRK – Bölge Müdür Yardımcısı – İzmir Bölge Müdürlüğü | LinkedIn.

Timur Sevim kimdir?

Türk Telekom İzmir Bölge Müdürü

Batı-1 Bölge Müdürü. Ege Bölgesinde; İzmir, Manisa, Muğla, Aydın, Denizli, Uşak illerinin Türk Telekomünikasyon A.Ş. faaliyetlerinden sorumlu.

Türk Telekom Adana Bölge Müdürü kim?

Vali Demirtaş, ziyareti sırasında Türk Telekom Adana Bölge Müdürü Yılmaz Tohumoğlu’ndan müdürlükçe gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ahmet alevcan kimdir?

ALEVCAN KİM? Ahmet Alevcan,1974 yılında Siirt’ te doğdu.İlk ve Orta öğrenimini Siirt’te tamamladıktan sonra 1997 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektronik- Haberleşme Mühendisi bölümünden mezunu oldu. Alevcan, 1997-1988 yılları arasında Dicle Üniversitesinde Öğretim görevlisi olarak çalıştı.

Muğla il Telekom müdürü kim?

Muğla İl Türk Telekom Müdürlüğü Yöneticiliğine yeni atanan Canfer Civelek, Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret etti. Vali Orhan Tavlı,Muğla Türk Telekom İl Müdürü Canfer Civelek ile bir süre görüşerek Türk Telekom Hizmetleri,kurumsal faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Türk Telekom Erzurum Bölge Müdürü kim?

Palandöken’in heybetli gölgesinde, dijital uçurumu azaltma adına özgün çalışmalar yürüten Erzurum Bölgemizi, Bölge Müdürümüz Semih Elibol ile konuştuk. “TÜRK TELEKOM, ÜLKEMIZIN KALBI VE INSANIMIZIN ÖZETI.

Denizli Türk Telekom il müdürü kim?

Denizli Türk Telekom İl Müdürü Kadircan Eskihancılar’ a, Başkanlık makamına yapmış oldukları nazik ziyaretten dolayı teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector