Türk Eğitim-Sen Kimin?

T.E.S. Türk Eğitim-Sen, 18 Haziran 1992’de kurulmuş olan ve Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri iş kolunda faaliyet gösteren bir sendika olup tam adı Türkiye Egitim, Ögretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikasıdır.

Türk Eğitim Sen kimin Sendikası?

Kamu Görevlileri Sendikasının Unvanı Bağlı Olduğu Konfederasyon Sendika Dosya No
TÜRK EĞİTİM – SEN (Türkiye Eğitim ve Öğretim Bilim Kültür Hizmet Kolu Kamu Çalışanları Sendikası) TÜRKİYE KAMU – SEN 12
EĞİTİM – SEN (Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası) KESK 14
EĞİTİM – BİR – SEN (Eğitimciler Birliği Sendikası ) MEMUR-SEN 28

Kamu Sen kime ait?

Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu.

Türk Eğitim Sen Başkanı kimdir?

Talip GEYLAN

1972 yılında Çorum-Osmancık’ta doğdu. Temmuz 1993 döneminde Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fak. Felsefe Bölümü’nden mezun oldu. Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamladı.

Mehmet Yaşar şahindoğan kimdir?

Mehmet Yaşar ŞAHİNDOĞAN

Yaklaşık 4,5 yıl burada hizmet verdikten sonra eşinin ataması nedeniyle Yozgat -Saraykent İlköğretim okuluna öğretmen olarak atandı. 1994 yılında M.E.B’nın yaptığı mülakat sınavında başarılı olarak Kırıkkale Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Edebiyat öğretmeni olarak atandı.

Eğitim Bir Sen hangi partiye yakın?

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (ya da kısaca EĞİTİM SEN), 23 Ocak 1995’te kurulmuş, şu anda Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’na bağlı olarak eğitim,öğretim ve bilim hizmetleri iş kolunda örgütlenen sendikadır.

Disk hangi partiye yakın?

1973 genel seçimlerinde olduğu gibi, 21 Şubat 1977’deki genel seçimlerinde de DİSK, Cumhuriyet Halk Partisi’ni destekleyeceğini açıkladı.

Kamu-Sen i kim kurdu?

Ali IŞIKLAR ve 11 arkadaşı Vakfı kuruyorlar. Maltepe nokta durağında bir daire kiralanıyor ve faaliyetler başlıyor. Bir yandan Ankara’da diğer yandan İllerde yoğun bir program gerçekleştiriliyor.

See also:  Izmir Çamdibi Nasıl Bir Yer?

Kamu-Sen E kimler üye olabilir?

Kamu görevlileri çalıştıkları işyerinin girdiği hizmet kolunda kurulu bir sendikaya üye olabilirler. Sendikaya üyelik, kamu görevlisinin üç nüsha olarak doldurup imzaladığı üye formu ile sendikaya başvurması ve başvurunun sendika yetkili organınca kabulü ile kazanılır.

Memur-Sen kaç üyesi var?

Memur-Sen’i 430 bin 183 üye ile Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen), 132 bin 225 üye ile Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) takip etti.

Türk Sağlık Sen nereye bağlı?

hükümet yanlısı bir sendika şeklinde tanımlanıyor. türkiye kamu-sen konfederasyonu’na bağlı, sağlık ve sosyal hizmet alanında görev yapan kamu çalışanları arasında örgütlenen bir memur sendikasıdır.

TEC sen hangi konfederasyona bağlı?

Son 10 yıldır kamu çalışanları adına genel yetkili sendika Memur-sen’dir. Başka bir deyişle kamu çalışanları 10 yıldır Memur-sen konfederasyonuna bağlı olan sendikalara en fazla üye olarak yetki vererek teveccüh göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector