Tour Of Antalya 2022 Hangi Kanalda?

Tour of Antalya – Antalya Bisiklet Turu 13.02.2022 Pazar günü yayınlanıyor. Progarmı/Etkinliği Sportstv, CBC Sport, S Sport Plus, TRT Spor Web TV yayınlıyor Etkinliği/Programı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Birçok önemli kanal canlı verecek Tour of Antalya’yı TRT Spor, D-Smart, Sports TV ve S Sport’un yanı sıra CBC Sport (Azerbaycan), Horizon (İtalya), Eclat (G.Kore) Varzih (Tacikistan), Q Sport (Kazakistan) Uzresport (Özbekistan) canlı yayımlayacak.

Tur 2022 Hangi Kanalda?

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun hangi kanalda canlı yayınlandığı merak ediliyor. 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 2022 yılında 10 Nisan tarihinde başladı ve 17 Nisan’da İstanbul parkuru ile sona erecek. Bisiklet turu televizyon kanallarının yanı sıra Radyo D’de her gün yayınlanıyor.

Tour of Türkiye hangi kanalda?

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu canlı yayını TRT ve Eurosport’tan canlı yayınlanacak. TRT ve Eurosport’tan canlı yayınlanacak organizasyon için D-Smart ve D-Smart GO’da her gün özel yayınlarla turun atmosferini izleyicilerine yansıtacak.

Tour of Antalya hangi kanal?

Tour of Antalya – Antalya Bisiklet Turu programı/etkinliği, Smart Spor HD, Sportstv, TRTSpor Web, CBC Sport, Spor Smart, S Sport Plus, S Sport 2 kanal/kanallarından canlı yayınlanacak.

Bodrum Bisiklet Turu 2022 Hangi Kanalda?

Bodrum / Kuşadası 1.Etap – Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 10.04.2022 Pazar günü yayınlanıyor. Progarmı/Etkinliği Eurosport, Sportstv, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız yayınlıyor

Türkiye Bisiklet Turu 2022 nerede?

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun 57. sürümüdür. Yarış daha önce 2019 yılına kadar UCI Dünya Turu’nun bir parçasıydı, ancak 2020’den bu yana UCI ProSeries kapsamında düzenlenmekte olup, yarışın ProSeries düzeyindeki ikinci edisyonudur. Bisikletçiler 3. Etap sırasında İzmir’de.

Antalya bisiklet Yarışı 2022 ne zaman?

Gezegenimizin sürdürülebilir geleceği için iklim değişikliği sorununa dikkat çekecek olan organizasyon kapsamında 13 Şubat 2022 Pazar günü “İklim Değişikliği Farkındalığı Sürüşü” gerçekleştirilecek.

See also:  Izmir Aliağa'Ya Nasıl Gidilir?

57 Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Ne zaman?

İstanbul, 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun final etabına ev sahipliği yapacak. 10 Nisan’da Bodrum’dan yola çıkan bisikletliler, 17 Nisan Pazar günü İstanbul’da pedal çevirecek. İBB, ülke sporunun tanıtımı için önem taşıyan organizasyona en üst düzeyde destek verecek.

57 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Ne zaman?

Peki, 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu ne zaman? Dev organizasyon 10-17 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve Bodrum’dan İstanbul’a 1303 km sürecek.

Tour of Turkey nereden izlenir?

Tour Of Türkiye sporun kanalı sportstv’de | sportstv.

56 Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu hangi kanalda?

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 11-18 Nisan tarihleri arasında her gün saat 12.35’te D-Smart 86. Kanal TRTSPOR2’den canlı yayınlanacak.

57 Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu nerede?

57. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nda sporcular 1915 Çanakkale Köprüsü’nden geçti. Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı ve Mehmetçik’e Saygı Anıtı’ndan ilerleyecek bisikletçiler, 6. etabı 57. Piyade Alay Şehitliği’nde tamamlayacak.

Tour of Antalya Saat Kaçta?

Tour of Antalya – Antalya Bisiklet Turu etkinliği/program, saat 14:00 başlayacak.

Tour of antalya ne zaman?

UCI ‘nin uluslararası yol bisikleti takviminde 2.1 kategorisinde yer alan ve 4 etaptan oluşan “TOUR OF ANTALYA powered by AKRA” yarışması 10-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Türkiye’nin önde gelen turizm merkezlerinden Antalya’da dördüncü kez düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector