Teleferik Antalya Ne Kadar?

Antalya Tünektepe Teleferik Fiyat 2022 0-6 yaş arası : ücretsiz. 7 -16 yaş arası : 30 TL. 17 yaş üstü: : 50 TL.

Olympos Teleferik kac tl?

Yetişkin teleferik ücreti: 120 TL. 7 – 12 yaş arası : 60 TL. 0 – 6 yaş : ücretsiz.

Tünektepe Teleferik kaç kişilik?

36 Kabiniyle 1200 Kişi Taşıma Kapasitesi

Yaklaşık 1.706 metre uzunluğunda ve kablo uzunluğu 3.604 metre olan teleferiklerin kabinleri 8 kişi kapasiteli. 36 kabinle hizmet veren teleferik saatte 1200 kişi taşıyabiliyor.

Tünektepe Teleferik kaç dakika sürüyor?

Yaklaşık 15 dakika çıkış, 15 dakika da iniş sürüyor.

Antalya teleferik ne zaman açık?

Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesislerimiz, Pazartesi hariç haftanın 6 günü 10.00-19.00 teleferik gişe, 10.00-19.30 Tüneketepe Sosyal tesis dönüşü olmak üzere hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en uzun teleferiği nerededir?

Türkiye’nin en uzun teleferiği olan Uludağ Teleferiği, Bursa’dadır. Yıldırım’daki Teferrüç semti ile Uludağ’daki Sarıalanyaylası arasında 1963’te kurulmuştur. Kadıyayla istasyonundaki aktarma ile toplam 9.000 metre uzunluğundadır.

Denizli teleferik ücreti kaç para?

Denizli Teleferik Ücreti 2022 Yılı

Denizli teleferikte Öğrenci ve Tam için Gidiş – Dönüş 15 TL ücret ödenmektedir. 0-5 yaş arası ücretsiz. Biletlerinizi alt istasyonda nakit bir şekilde alabilirsiniz. Dönüş için ise hiçbir ücret ödemeden alt istasyona inebilirsiniz.

Teleferik kabinleri kaç kişilik?

Bursa Teleferik
Durak sayısı 3
Yolculuk süresi 32 dakika 12 saniye
Araç sayısı 140
Yolcu kapasitesi 1500 kişi/saat

Pierre Loti teleferik kaç kişilik?

İki istasyonu bulunan 0,42 km uzunluğundaki Eyüp-Piyer Loti Teleferik Hattı’nın sefer süresi 2 buçuk dakika. Her biri 8 yolcu kapasiteli 4 vagonu bulunan hatta İstanbulkart ile seyahat ediliyor. Her gün 200 sefer düzenleyen Eyüp-Piyer Loti Teleferik Hattı günde ortalama 4 bin yolcu taşıyor.

Sarısu teleferik kaç kişilik?

Seferimiz azami 80 kişi alabilen, geniş camlarla donatılmış panoramik kabine binilmesi ile başlar. Yaklaşık 10 dakikalık serüvenimiz bizi deniz seviyesinden 726 m. yüksekliğinde bulunan alt istasyonundan, 2.365 m. yüksekliğinde olan zirve istasyonuna taşıyacaktır.

See also:  Izmir Özdere Nereye Bağlı?

Tünektepede ne var?

Yaklaşık 10 dk süren keyifli bir teleferik yolculuğunun ardından bol bol oksijenin ve yeşilliğin olduğu, çayınızı kahvenizi keyifle içebileceğiniz, hizmet veren tesislerin bulunduğu adeta bir kuş yuvasını andıran bir tepeye ulaşmış olacaksınız. Gözünüzün alabildiğince mavi tonunu izlerken içiniz huzurla kaplanır.

Antalya teleferik nereden binilir?

Olympos Teleferik – Kemer / Antalya. Olympos Teleferik alt istasyonu Çamyuva ve Tekirova arasında bir konumda Kemer’de yer almaktadır. Deniz seviyesinin 726 metre yüksekliğinde olan bu istasyona aracınızla ya da toplu taşıma araçları ile erişim imkanı bulabilirsiniz.

Teleferik tehlikeli mi?

Teleferik diğer ulaşım araçları ile kıyaslandığında en güvenli ulaşım aracı. Her iki ulaşım aracını da kullanan bir insanın trafik kazasında hayatını kaybetme olasılığı teleferik kazasına göre çok daha fazla” dedi.

Tünektepe kahvaltı ne kadar?

Kişi başı 20 TL’lik bir fiyatla muhteşem manzarada eşsiz bir serpme kahvaltının sunulduğu Tünektepe’de aynı zamanda Yörük kültürünün yaşatıldığı kıl çadırlarda saç gözlemesi, bazlama ve tahinli katmer de yapılıyor. İsteyen ziyaretçiler zengin içerikli kahvaltı tabağı da sipariş edebiliyor.

Teleferik açık mı?

ÇALIŞMA SAATLERİ

Tesisimiz (Pazartesi günleri hariç) her gün 12:00 – 19:00 saatleri arasında gişeden bilet satış hizmeti vermektedir. Tesis kapanış saati 20:00’dır.

Tünektepe ne zaman açılacak?

Ağır bakımları ve tüm testleri tamamlanan Teleferik, 29 Mart Salı günü hizmet vermeye başlayacak. 605 rakımlı Tünektepe’ye çıkarak ziyaretçilere Antalya manzarası keyfi sunan Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri’nin A’dan Z’ye 2022 bakımları tamamlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector