Teknofest Istanbul Festivali Nerede?

İstanbul 2021 Festival, 21 – 26 Eylül tarihleri arasında bir süre önce kapatılan Atatürk Havalimanı’nda yapıldı. Yarışmaya 200.000 başvuru yapıldı. Paydaş sayısı 74’e çıkarken simülasyon, yapay zekâ ve insansız hava araçları gibi alanlarda yeni yarışma kategorileri eklendi.

TEKNOFEST fuarı nerede?

FUAR: TEKNOFEST 2022. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde hayata geçirilen ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Samsun’da düzenlenecektir.

Teknofest Istanbul 2022 nerede?

Teknofest Uzay, Havacılık ve Teknoloji festivali bu yıl 22-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenmişti.

TEKNOFEST 2021 istanbulda nerede olacak?

Yapılan açıklamaya göre, her yıl büyük bir ilgi, merak ve heyecanla takip edilen, dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, 21-26 Eylül’de İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek.

2021 TEKNOFEST nerede yapildi?

İlki 2018 yılında düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, bu yıl 21-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirildi.

TEKNOFEST nerede yapılır?

TEKNOFEST 2022 NEREDE DÜZENLENECEK? İlk defa 2018 yılında gerçekleştirilen TEKNOFEST, 2 yılda bir İstanbul dışında, Anadolu’nun farklı bir ilinde gerçekleştirilmektedir. Bu sene ise Samsun’da düzenleneceği belirtildi.

Bu yıl TEKNOFEST nerede olacak?

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin destekleriyle düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Milli Mücadele’nin

Teknofest 2022 ne zaman belli olacak?

Pek çok kişi TEKNOFEST’in ne zaman ve hangi tarihte yapılacağını merakla araştırıyor. İşte, 2022 TEKNOFEST hakkında bilgiler NE ZAMAN YAPILACAK? TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, 30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek.

See also:  Izmir Çevresinde Nerede Kar Var?

2022 ne nerede yapılacak?

2022 FIFA Dünya Kupası, 21 Kasım – 18 Aralık 2022 tarihleri arasında Katar’da düzenlenecek olan 22. FIFA Dünya Kupası turnuvasıdır. 2 Aralık 2010 tarihinde yapılan oylama sonucunda, FIFA tarafından açıklanan ev sahibi ülke Katar olmuştur.

Teknofeste nasil gidilir 2022?

Teknofest başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir? 39 farklı kategoride Türkiye tarihinin en büyük ödüllü teknoloji yarışmalarının gerçekleşeceği TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ne www.teknofest.org adresindeki Başvuru Formu doldurularak başvurulabiliyor. Başvuru için son tarih: 28 Şubat 2022.

TEKNOFEST 2021 nerede nasil gidilir?

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Teknofest, bu yıl 21 Eylül 2021 tarihinde Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek.

  1. Festival alanına giriş sağlayabilmek için kayıt esnasında HES kodu girişi yapılması zorunludur.
  2. Web sitesi üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirmeyenler festival alanına giriş yapamayacaktır.

Pasta fuarı 2022 nerede?

CNR KONFEK’e katılımlar tüm hızıyla devam ediyor

Üstte logoları bulunan çok sayıda firmanın tercih ettiği CNR KONFEK, İstanbul Fuar Merkezi’nde 03-06 Ağustos 2022 tarihleri arasında organize edilecek.

TEKNOFEST kaç para?

Festivale Katılım ücretli midir? TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, kapsamında düzenlenen gösteriler, aktiviteler ve seminerlere katılım ve Take Off Uluslararası Girişim Zirvesi’ni ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

TEKNOFEST biletli mi?

TEKNOFEST ÜCRETLİ Mİ? TEKNOFEST İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Gösteriler, Aktiviteler ve Seminerler’e katılım ve Uluslararası Girişim Fuarı’nı ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

Teknoloji Fuarı İstanbul nerede?

Günümüzün en önemli konuları olan Bilişim ve Teknoloji Sektörleri’ni kapsayan IMEX İstanbul, 13-16 Ekim 2022 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörü buluşturmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector