Swissotel Izmir Kimin?

Yarattığı Turkcell markası ile en zenginler arasına giren Murat Vargı’nın eşi Birgül Vargı, grubun Tahincioğlu Ailesi ile birlikte aldığı İzmir Efes Oteli’nin işletecek. Otelin yeni adı ise Swissotel Grand Efes İzmir olacak.

How far is Swissôtel Grand Efes Izmir from the city center?

Swissôtel Grand Efes Izmir is 2,300 feet from the center of İzmir. How much does it cost to stay at Swissôtel Grand Efes Izmir? The prices at Swissôtel Grand Efes Izmir may vary depending on your stay (e.g. dates, hotel’s policy etc.).

Where to stay in Izmir?

Swissotel Buyuk Efes, Izmir. Set in 12.000 m² of landscaped gardens Swissotel Büyük Efes, Izmir is a five-star deluxe hotel located in the heart of the city’s commercial hub and overlooking the spectacular Kordon Promenade, on Turkey’s Aegean Sea.

Where is Swissôtel Buyuk Efes?

Swissôtel Buyuk Efes Izmir is located in the Alsancak district, within a 5-minute walk from Cumhuriyet Square, shops and restaurants. Izmir Adnan Menderes International Airport is just 9.3 mi away.

Why stay at Swissotel?

Everyone is very polite, friendly, attentive, nice and we have very good feelings here. House keeping, room service and reception are so responsible especially Miss Sahara and Miss Senam. We have awesome accommodation here Fantastic pool, tennis court and play ground Definitely recommend Swissotel to stay especially with family Excellent location!

Swissotel Büyük Efes Izmir kimin?

MV Holding ile Tahincioğlu Holding’in 2005’te 121.5 milyon dolara Emekli Sandığı’ndan satın aldığı otel yenilendi, Swissotel Grand Efes İzmir adını aldı.

Rıza Elibol kim?

35 yıllık meslek hayatı bulunan Swissotel Büyük Efes’in Genel Müdürü Rıza Elibol, bugüne kadar İstanbul, Ankara, Konya’da, yurt dışında ise İsviçre, Kuveyt, Bahreyn Nijerya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Özbekistan gibi ülkelerdeki büyük otellerde görev aldı.

See also:  Eğitim Bilimleri Sınavında Hangi Dersler Var?

Swissotel kim kurdu?

Swissotel, Hüsnü Özyeğin’in.

Swissotel izmir ne zaman açıldı?

Swissôtel Büyük Efes, Türkiye’nin İzmir şehrinde yer alan beş yıldızlı bir oteldir. Konak ilçesinde, Cumhuriyet Meydanı’nın hemen arkasındadır. 1964’te hizmete giren otel, merkezi İsviçre’nin Zürih şehrinde olan Swissôtel otel zincirinin bir parçasıdır.

Büyük Efes Convention kimin?

Yenileme ve geliştirme projesi Tahincioğlu tarafından yapılan Swissôtel Büyük Efes ve Kongre Merkezi, 402 odaya sahip 5 yıldızlı otel ve 3.000 kişi kapasiteli kongre merkezinden oluşmaktadır. İşletmesini Swissôtel’in yaptığı Büyük Efes ve Kongre Merkezi 2009 yılında MV Holding’e devredilmiştir.

Swiss Otel hangi ülkenin?

Dünyada en tanınan İsviçre markalarından birisi olan Swissôtel Hotels & Resorts, kökleri İsviçre konukseverlik geleneğinde olan tazelik ve zindeliğin alplerin enerjisi ile harmanlandığı çağdaş oteller sunar.

Rıza Elibol nereli?

ELİBOL: İzmirliyim. Selanik’ten göç edip İzmir’e yerleşen bir ailenin çocuğuyum. Ancak ilkokula giderken İzmir’den İstanbul’a taşındık. Turizm sektöründeki kariyerime 1977 yılında, üniversitede okurken staj yaptığım İstanbul Etap Oteli’nde başladım.

Ankara Swiss Oteli kim aldı?

Antalya-Kemer’deki Kilikya Palas ve Elize Otelleri’nin sahibi Elazığlı Şefik Gül’ün burada kurduğu yeni otel, Swissotel-Ankara olacak.

Uğur Talayhan kimdir?

Türkiye Accor Otelleri Operasyon Başkan Yardımcısı

Şef’lik kariyerine 17 yaşında başlamış olup sonrasında Londra’da 27 yaşında önce Mutfak Şefi ardından Yiyecek & İçecek Müdürü olarak kariyerini ilerletmiş olup sırasıyla Portekiz, Dubai ve Çin’de değişik yöneticilik pozisyonları ile devam etmiştir.

Swiss Otel hangi grup?

Bugün Swissotel Hotels & Resorts olarak dünyanın en büyük küresel otel şirketi olan AccorHotels Group çatısı altına girmiş olup markamıza ve ilhamını İsviçre’den alan otellerimizden oluşan bu inanılmaz koleksiyona heyecan verici yeni bir bölüm ekledik.

Büyük Efes Oteli kime satıldı?

Boğaziçi Holding A.Ş.

See also:  Izmir Urla'Ya Nasıl Gidilir?

Swiss Otel kaç katlı?

Otelin kapasitesi

Bu otel 402 odalıdır. Bu otel 5 katlıdır.

Swissotel izmir kaç odalı?

Otelin, 55’i özel dizayn edilmiş suitlerden oluşan, son teknolojilerle donanımlı 402 odası, gerek iş, gerekse eğlence amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector