Sınav Eğitim Kurumları Kimin?

Sınav Eğitim Kurumları Ankara Kurucu Temsilcileri Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Özer ve tüm Kurucu Temsilcilerimizin katılımıyla Merkez Sınav Koleji toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Gıyasettin Bingöl kimdir?

Muş’ta 1962 yılında dünyaya gelen Gıyasettin Bingöl, ailesinin 9 çocuğu arasında okuyan tek isim oldu. Bingöl, bir yandan okurken bir yandan da kitapçıda çalışarak geçimini sağladı. Kitap aşkı sayesinde üniversite okumak üzere Bursa’ya gelen Bingöl mezuniyetten sonra da kitaplardan kopamadı.

Sınav okullarının sahibi kim?

Fatih Karaca – Kurucu – SINAV KOLEJİ | LinkedIn.

Sınav Dershanesi sahibi nereli?

Metin Özer, meslek hayatına yayıncılıkla başladı. Onu dershane ve okullar izledi. 300 kurumda 15 bin çalışanı bulunan Özer, Ardahan’da yoksul bir köy çocuğu olarak dünyaya geldi.

Gıyasettin Bingöl ne mezunu?

İlahiyat Fakültesi mezunu olan Gıyasettin Bingöl, bir dönem Zehra Vakfı’nın kurucularından biriydi. Tıpkı pek çok solcunun geçmişte bir sosyalist hareketin içinde olması gibi… Ancak 2004’te AK Parti’de siyasete atıldıktan sonra Zehra Vakfı ile yollarını ayırdı.

Kac tane Sinav Koleji var?

Dersanecilik ile başlayıp okullaşma sürecine geçen kurumumuz bünyesinde 11 kampüs, 11 Bursa Çocuk Üniversitesi ve 11 Kurs Merkezi bulunmaktadır. 15.000 öğrencinin her gün disiplinli biçimde eğitim aldığı kurumlarımız “Ortak Akıl” felsefesi ile yönetilmektedir.

Antalya Sınav Koleji kimin?

Kurucumuz Sayin Furkan DIVARCI’ya – ANTALYA SINAV KOLEJİ | Facebook.

Sınav Koleji Bursa kime ait?

Bursa Sınav Okulları Spor Kulübü Derneği 2011 yılında Sınav Koleji kurucumuz Sayın Gıyasettin BİNGÖL tarafından kurulmuştur. Yönetim kurulu ve üyelerinin seçimleriyle Sınav Spor Kulübünün resmi başkanı Sayın Ömer BİNGÖL olmuştur.

Final sahibi kim?

Lise ve üniversiteye giriş sınavları ve okul müfredatı bir arada olmak üzere eğitim veren Final Eğitim Kurumları bugün, Türkiye’de temel lise, temel ortaokul ve kurs, KKTC ve Azerbaycan’da ise dershane olarak eğitim-öğretim yapmaktadır. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel’dir.

See also:  Izmir Sivas Uçak Bileti Ne Kadar?

Sınav Koleji ne zaman kuruldu?

Sınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak 50 metrekarelik bir mekan, 5 çalışan ve kısıtlı sermayeyle kuruldu.

Sınav Dershanesi kaç yıllık?

SINAV KURS. 32 yıllık dershane geçmişi ve 400’ü aşkın şubesi ile ‘Sınavlara Hazırlığın 1 Numarası’ olan Sınav Eğitim Kurumları, Sınav Kurs Merkezleri ile Türkiye’nin her yerine eğitim kalitesini taşımaya devam etmektedir.

Sınav Kolejleri hangi illerde var?

Bu bağlamda Sınav Koleji, İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa’daki kampüslerinde eğitim vermeye tüm titizliğiyle devam etmektedir.

Sınav Dergisi Dershaneleri ne zaman kuruldu?

Sınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak 50 metrekarelik bir mekân, 5 çalışan ve kısıtlı sermayeyle kuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector