Ng Hotel Antalya Kimin?

Nafi GÜRAL; 1945 yılında Kütahya’da doğdu. Erkek Sanat Enstitüsü Makine Bölümü’nden mezun olduktan sonra, eşi ve evlatları ile birlikte, kurucusu olduğu NG aile şirketlerinde 1961 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmektedir.

NG Antalya kimin?

Sektörün önde gelen markalarından biri olan NG Hotels, NG Tasarım Otelcilik ve Turizm A.Ş’ye aittir. Şirketin merkezi Kütahya merkez ilçe olarak görülüyor. Resmi belgelere göre şirketin sahipleri ve ortakları şöyle: Hediye Güral Gür, Erkan Güral, Semra Güral Sürmeli ve Gülden Güral olarak görülüyor.

NG Phaselis Bay Otel sahibi kimdir?

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, 1.5 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirdikleri NG Phaselis Bay Otel’i yaptığı basın toplantısıyla tanıttı.

NG Enjoy sahibi kimdir?

Güral Ailesi’nin sahibi olduğu NG Hotels’in Sapanca’daki yeni projesi NG Sapanca Enjoy projesinin dış cephe yalıtımını Bonus Taş Yünü sağlayacak.

NG Hotels hangi şehirlerde var?

 • Sapanca (2)
 • Afyonkarahisar Şehir Merkezi (1)
 • Kemer (1)
 • Göynük (1)
 • NG Sapanca müdür?

  Tezcan Ozdemir – General Manager – NG Sapanca Wellness & Convention – NG Enjoy | LinkedIn.

  NG Phaselis Bay Otel ne zaman açılacak?

  Bir süre önce Antalya Göynük’teki eski Phaselis Otel’i satın aldık, yepyeni bir konsept ve hizmetlerle sunmak için çalışmalara başladık. NG Phaselis Bay olarak isimlendirdiğimiz otelimiz olağanüstü bir koya sahip, çam ağaçları arasında yer alıyor. NG Phaselis Bay’i de 2021’de hizmete girecek şekilde planlıyoruz.

  NG Phaselis Bay Genel Müdürü kim?

  Cenker YILMAZ – General Manager NG Phaselis Bay – NG Hotels | LinkedIn.

  Dream World Otel kimin?

  Olayla ilgili inceleme sürerken otelin sahibi Ali Kavlak, Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabirine yaptığı açıklamada, otelin mülk sahibi olduklarını, daha önceki işletmeciyle aralarında sorun olduğu için icra yoluyla nisan ayında tesisi devraldıklarını söyledi.

  See also:  Dünyanın En Iyi Eğitim Sistemi Hangi Ülkede?

  NG Phaselis Bay kaç odalı?

  Otelin kapasitesi

  Bu otel 480 odalıdır.

  NG Sapanca Enjoy yeni mi?

  NG Sapanca ve NG Afyon’la hizmet veren NG Hotels yeni otelinin açılışı için gün sayıyor. 270 oda kapasiteli NG Sapanca Enjoy, NG Grubu’nun 2008’dei ilk 5 yıldızlı oteli olan NG Sapanca ve zincirin 2012’de hizmete açtığı ikinci halkası NG Afyon’dan sonraki üçüncü tesisi olacak.

  NG Grup kimin?

  NG Topluluğu’nun kurucusu babaları Nafi Güral başta olmak üzere aile ve yönetim ekibinin NG Sapanca Enjoy yatırımına karar verdikleri günleri düşündü: -NG Sapanca’da kapasite yetmez olmuştu. Babam NG Sapanca’nın yanındaki 26 dönümlük arsayı almıştı.

  NG Sapanca Otel ne zaman açıldı?

  NG Hotels hakkında: Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels markasıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan grubun ilk 5 yıldızlı oteli 2008 yılında Sapanca’da açılan NG Sapanca Wellness & Convention’dır.

  Güral Sapanca da ne yapılır?

  orman, yürüyüş parkurları, odalar, iç dış dekorasyon, yemekler, spa center, herşey güzeldi. çalışanlardan da negatif bir elektrik almadım, ne istesem bulup getirdiler sağolsunlar. * sapanca gölüne 2 km. yabancı ziyaretçi pek yok. thermal değil. içecekler ekstra.

  NG Enjoy ne zaman açıldı?

  Sapanca ve Afyon’da yer alan otelleriyle turizm sektörüne yepyeni bir hizmet anlayışı kazandıran NG Hotels, ailesine konforun ve lüksün sınırlarını aşan yeni bir üye kazandırdı. NG Sapanca Enjoy, 270 oda ile 19 Kasım’da açılıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector