Medical Park Antalya Hangi Otobüs Gider?

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’ne Ulaşım Sağlayan Otobüsler : GM24: TRT KAMPI – MASADAĞI GİDİŞ KL08: SARISU – GÜZELOBA LC07: FAKÜLTE – KUNDU
Bu Otobüs hatları Medical Park Antalya Hastanesi yakınından geçiyor: 800, KC06, KC34, KL08, KL21, LC07A, LF09, VL13, VML54A.

Medical Park Antalya sahibi kim?

Medical Park’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Muharrem Usta’dır. Aynı zamanda Medikal Park Hastanesinin sahibi de Muharrem Usta. Muharrem Usta, 1989 yılında DEÜ (Dokuz Eylül Üniversitesi) Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve 1992 yılında kulak burun boğaz uzmanı olmuştur.

Antalya Medical Park Başhekimi kim?

Mustafa TEKİN – Başhekim – Medical Park Hastaneler Grubu | LinkedIn.

Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar?

Bazı hastanelerin fiyatları ise şöyle:

Bahar Hastanesi’nde kadın hastalıkları muayene ücreti 50 lira, Doruk Hastanesi’nde 45 lira, Medicalpark Hastanesi’nde 53 lira, Osmangazi Tıp Merkezi’nde 25 lira, Anadolu Hastanesi’nde 42 lira, Medicabil Hastanesi’nde ise 42 lira.

Antalya Medical Park Genel Müdürü kim?

Ümit Fevzi Boncuklu – Genel Müdür – Medical Park Antalya Hastane Kompleksi | LinkedIn.

Medical Park sahipleri nereli?

Medical Park, 1995 yılında Muharrem Usta tarafından kurulmuştur. Muharrem Usta, 1965 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve lise hayatını doğduğu ilde tamamlayan Usta, daha sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Tıp Fakültesini kazanmıştı.

Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Kimdir?

Mehmet Uğur Dündar – Genel Müdür – Medical Park Hastaneler Grubu | LinkedIn.

Osman Fatih Boztepe kimdir?

Doç. Dr. Osman Fatih Boztepe Kulak Burun Boğaz hastalıkları – KBB uzmanıdır. Yutak Apsesi, Genel Kulak Burun Boğaz, Kırıklar alanlarında hizmet veriyor ve Otoakustik emisyon, Septum perforasyon onarımı, Laringoskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

See also:  milli savunma Гјniversite nerede?

Prof Dr Harun Doğru Kimdir?

Harun Doğru, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Prof. Dr. Harun Doğru, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Doçent ve Profesör unvanlarını aldı.

Antalya’da en iyi hastane hangisi?

Türkiye’nin dört bir tarafında sağlık arayışındaki insanların beklentilerine cevap veren ve şifa sunan Medical Park, Antalya’da da Akdeniz Bölgesi’nin en büyük özel hastanesi olarak varlığını sürdürüyor.

Medical Park SGK ile anlaşması var mı?

Çalışan, emekli tüm SGK mensuplarına fark ücretlerle sağlık hizmeti sunan MedicalPark Hastanesi’nden Siz; Özel sağlık sigortası yada tamamlayıcı sağlık sigortası ile hiç bir fark ödemeden hizmet alabilirsiniz. Medical Park Hastanesi Ankara, hizmet verdiğimiz tüm sigorta şirketleriyle anlaşmalıdır.

Öğretim üyesi muayene ücreti ne kadar?

Üniversite hastanelerinde geçtiğimiz dönemlerde muayene ücretleri 5 TL olarak belirleniyordu ancak muayene ücretlerine gelen zamlar sonrası bu kurumlarda muayene ücretleri 8 TL olarak belirlendi. Devlet hastanelerinde yapılan muayeneler için de belirlenen profesör muayene ücretleri 6 TL olarak belirlendi.

Özel hastanelerde SGK ne kadar karşılıyor?

Örneğin SGK’lı kişinin özel hastaneye gitmesi durumunda 200 TL’lik bir oranda ödeme yapacaksa, özel hastane de yüzde 200 oranında fark ücretinde bulunursa, hasta özel hastaneye 300 TL ödeme yapacaktır, 100 TL’lik olan kısım SGK tarafından karşılanacaktır.

Prof Dr Çağatay Arslan kimdir?

Prof. Dr. Çağatay Arslan Dahiliye – İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Jinekolojik Tümörler, Lenfoma (Lenf Bezi Kanseri), Ürolojik Tümörler alanlarında hizmet veriyor ve Kolesterol testi, Medikal Tedaviler, Onkoloji hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

444 4 484 numara kime ait?

Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ya da https://online. medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

See also:  Bursa Su Kesintisi Ne Zaman Bitecek?

Ümit boncuklu kimdir?

9. yaşını kutlayan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nin Genel Müdürü Ümit Boncuklu, “Sadece Antalya’nın değil, Türkiye’nin en önemli hastanelerinden biri olan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, profesyonel ekibi ve yönetimiyle tüm branşlarda verdiği üstün tıbbi hizmet ve bakım anlayışını devam ettirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector