Kundu Antalya Nın Hangi Ilçesinde?

Kundu, Antalya ilinin Aksu ilçesine bağlı bir mahalledir.

Antalya Lara Kundu nasıl bir yer?

istanbul’un tümünde bulunan kadar beş yıldızlı otel barındıran antalya köyü. hali vakti yerinde orta yaşlı erkeklerin iş gezisi bahanesiyle tatlı kaçamaklarını gerçekleştirebilecekleri bir köydür. bol miktarda slav barındırır. babamın doğduğu yer olup olup gayet antalyalı bir köydür.

Antalya Kundu arası kaç kilometre?

Antalya Belek Boğazkent kaç km, Belek Boğazkent Antalya arası45-50 km 1 saat sürer. Kundu Belek Arası kaç km; Belek Kundu arası 20 km ve 20-25 dakika sürmektedir.

Aksu ilçesi hangi ile bağlı?

Aksu, Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı ilçelerden birisidir. Batısında Muratpaşa, Kepez ve Döşemealtı doğusunda Serik ilçeleri bulunur. Akdeniz’e de küçük bir kıyı şeridiyle bağlantısı olan ilçenin kuzeyinde ise Burdur ili bulunmaktadır.

Antalya Otogar Lara Kundu arası kaç km?

Antalya ile Lara arasındaki mesafe karayoluyla 20 kilometre.

Antalya Havalimanı Lara Kundu arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Antalya Alanya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Antalya Kemer arası kaç kilometredir?

Yüz ölçümü 471 km olan Kemer, Antalya merkeze yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor.

Antalya Belek arası kaç kilometredir?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Antalya Aksu nasil bir yer?

Doğal güzellikleri ve konumu ile oldukça şık bir ilçedir. Sosyal dağılımı sebebiyle, oldukça da hareketli bir nüfus dağılımı bulunmaktadır. Aksu, aynı zamanda Isparta’ya sadece 61 km uzaklıktadır. Bu sebeple de bu bölgeden de çok fazla ziyaretçi gelmektedir.

See also:  Türkiye Milli Eğitim Bakanı Kim?

Aksu yaylası nerede?

Aksu Yaylası Çorum şehrinde yer almaktadır. Aksu Yaylası coğrafi konumu 41° 10′ 43″ Kuzey ile 34° 39′ 53″ Doğu gps koordinatlarıdır.

Aksu nüfusu ne kadar?

Aksu nüfusu 2021 yılına göre 75.633. Bu nüfus, 38.689 erkek ve 36.944 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %51,15 erkek, %48,85 kadındır.

Antalya Otogar lara nasıl gidilir?

Antalya Otogar – Şehirlerarası Otobüs Terminali

Antalya otogardan Liberty Hotels Lara otelimize aktarmalı olarak gelebilirsiniz. Otogarın içinde bulunan otobüs duraktan, 600 otobüse binin ve Terra City AVM ‘de otobüs durağında inin. LC 07’ye binin ve yirmi dakika sonra Liberty Hotels Lara otelimize vardınız.

Antalya Otogar Akdeniz Üniversitesi arası kaç km?

Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Kampüs arası 2-3 km. olup, taksi ücreti 15 TL civarındadır. Bazı seyahat firmalarının servisleri Kampüs içerisine girmektedir.

Manavgat Antalya Otogar arası kaç kilometre?

İki mesafe arası yaklaşık olarak 76 kilometredir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector