Konya Kağıt Halka Arz Ne Zaman?

Konya Kağıt AŞ’nin halka arz süreci 130 milyon TL ödenmiş sermayesi bulunan Konya Kağıt’ın 1 TL nominal bedelli 26 milyon adet payı Halk Yatırım liderliğinde oluşturulan konsorsiyum aracılığıyla 18-19 Kasım’da 6,95 TL’den halka arz edildi.

Konya Kağıt halka arz oransal mı?

Bera Holding’in bağlı ortaklığı bulunan Konya Kağıt, Borsa İstanbul’da BERA kodu ile işlem görecek. Sabit fiyatla talep toplama ve satış yöntemi ile halka arzı gerçekleştirilecek. Halka arz oransal dağıtım yöntemiyle gerçekleştirilecek.

Konya Kağıt ne zaman işleme başlayacak?

Halka arzı 18-19 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Konya Kağıt borsada ne zaman işlem görecek sorusunun cevabı şirketin KAP bildirimiyle yatırımcılara duyuruldu. Şirket payları, 26 Kasım Cuma günü Borsa İstanbul Ana Pazar’da işlem görmeye başlayacak.

Konya Kağıt hisse kimin?

Törende konuşan Bera Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kaya, “Bildiğiniz üzere, Konya Kağıt A.Ş’ni de bünyesinde barındıran Bera Holding 2012 yılından beri Borsa İstanbul’da Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Dolayısıyla grubumuz uzun bir Borsa tecrübesine sahip.

KONKA hisse sahibi kimdir?

KONKA Kime ait? KONKA, %80,65 oranında BERA HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ %19,35 oranında DİĞER iştiraklerine aittir.

Halka arz eşit dağılım ne demek?

Halka arzlarda hisse dağıtımı iki şekilde olur: Eşit ve oransal dağıtım. Şimdi de bunlara kısaca bakalım. Eşit dağıtımda her yatırımcı eşit miktarda hisse alır. Oransal dağıtımda ise yatırımcı, verdiği satın alım emri tutarının büyüklüğüne göre hisse alır.

Halka arz hangisi?

Halka Arz; hisse senetlerini satışa çıkardığını ilan eden bir şirketin tüm yatırımcılara hissedar olma yolunu açması faaliyetidir. Halka arz işlemi, şirketlerin ve bu şirketlerin sahip oldukları varlıkların küçük paylara bölünerek satışa çıkarılmasıdır. Şirketler farklı nedenlerle halka arz yöntemine başvurabilirler.

See also:  Antalya Martıya Nasıl Binilir?

Konya kağıt kaç TL?

KONYA KAGIT Hisse grafik – KONKA Hisse fiyatı ve borsa takibi. Bugün için KONKA fiyatı 19.81 TL ve son 24 saatlik işlem hacmi 29.232.246,00 TL olarak gerçekleşti. KONYA KAGIT hissesi fiyatı bugün yüzde 0.15 artış kaydederken, haftalık kayıp yüzde 7.40’e aylık kayıp ise yüzde 10.17’ye ulaştı.

KONKA kaçtan halka arz oldu?

Konya Kağıt’ın halka arz sonuçları açıklandı. 26 milyon TL nominal değerli paylar için 56.758 kişiden talep gelirken, halka arz büyüklüğü ise 180,7 milyon TL oldu. 18-19 Kasım tarihlerinde 6,95 TL sabit fiyat ve oransal dağıtım yöntemiyle talep toplayan Konya Kağıt’ın halka arz sonuçları açıklandı.

Grsel hisse ne zaman işlem görecek?

(GRSEL) halka arzı Borsa İstanbul’da Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile 03-04 Mart 2022 tarihlerinde yapılacaktır.

Konya Kağıt hisse ne iş yapar?

Kağıt ve karton ambalaj sektörü bizim temel işimiz. İhracatımızı artırıp dünya şirketi olma hedefindeyiz.

Işbir holding hisse kimin?

Günlük

Şirket İsmi İŞBİR HOLDİNG A.Ş.
Genel Müdür
Yönetim Kurulu Üyeleri NECATİ KÖKLÜ;MUSTAFA ÖZPEHLİVAN;İHSAN ÖZDEMİR;METİN GÜLTEPE;
İşçi Sendika
İşveren Sendika

KONKA hangi ülkenin malı?

KONKA Şirket Bilgileri – Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

KONKA temettü 2022 ne zaman?

KONKA Temettüleri

Temettüsüz İşlem Tarihi Temettü Ödeme Tarihi
11.05.2022 0,2682451 13.05.2022

KONKA Hisse hangi pazarda?

Halka arz edilen Şirket payları 26/11/2021 tarihinden itibaren Ana Pazar’da 6,95 TL/pay baz fiyat, ‘KONKA.E’ kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

KONKA ne kadar temettü verecek?

A grubu payların tamamı tam mükellef tüzel kişilere ait olduğundan stopaj uygulanmayacaktır. B Grubu paylarda tüzel kişilere stopaj uygulanmayacaktır. B Grubu paylarda gerçek kişilere %10 stopaj uygulanacak olup 1 TL nominal değerli hisse için 0,2414205 TL net temettü ödenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector