Konya Hızlı Tren Garına Hangi Otobüs Gider?

Bu Otobüs hatları Konya Tren Garı yakınından geçiyor: 52-A, 55-A, 56-A, 64-A, 86-A.

Konya YHT hangi Gar?

Selçuklu YHT Garı, Konya’ya gelen hızlı trenlerin ilk durağı, ticari bölgelerin ve tramvay durağının yakınında. Hızlı trenlerin ikinci, diğer yolcu trenlerinin ise tek durağı Konya garı, tarihi bölgelere daha yakın, önünden otobüs geçiyor.

Selçuklu YHT Garı hangi durakta?

Selçuklu bölgesinde bulunan Konya YHT Garı konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? Alaaddin durak, Selçuklu içindeki Konya YHT Garı konumuna en yakındır.

Yeni tren garına nasıl gidilir?

ANKARA TREN GARINA ULAŞIM Ankara Metrosu Ulus istasyonundan Tren Garı’na yürüyerek ulaşabilirsiniz. Sıhhiye Köprüsü üzerinden geçerek Ulus istikametine hareket eden Siteler, Doğantepe, Hüseyin Gazi, Karapürçek, vs. otobüs veya dolmuşları ile Ankara Garı’na ulaşabilirsiniz.

Konya hızlı tren durağı nerede?

Selçuklu Yüksek Hızlı Tren Garı
Wikimedia | © OpenStreetMap
Konum Musalla Bağları Mahallesi, Demiryolu Caddesi, 42060 Selçuklu, Konya Türkiye
Koordinatlar 37.89856°K 32.49838°D
Sahip TCDD

Konya hızlı tren Garı değişti mi?

Konya’nın yeni Yüksek Hızlı Tren (YHT) Garı’nda inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Havadan görüntülenen yeni YHT Garı’nın, kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.

Konya hızlı tren garı hangi semtte?

Konya Garı, Konya’nın Meram ilçesinde yer alan TCDD’ye ait ana tren istasyonudur.

Hızlı trenin son durağı neresi?

Ankara-İstanbul YHT hattı, son durak Pendik’teki banliyö hattıyla Marmaray’a entegre edilecek. Böylece Avrupa’dan Asya’ya kesintisiz ulaşım sağlanacak.

Konya hızlı tren Garı Selçuk Üniversitesine nasıl gidilir?

Tren Garı: Kampüs Tren garı arası yaklaşık 20 km dir. Tren garından ulaşım için Meram Eski Yol dolmuşu ile Büyükşehir Belediyesine gelip oradan tramvayla kampüse ulaşım sağlanabilir ya da Tren garından 5 dak. yürüyüş mesafesi ile Zafer Meydanına gelip oradan tramvayla ulaşım sağlanabilir.

See also:  Şartlı Eğitim Yardımı Ne Kadar?

Ankara Tren Garına hangi dolmuş gider?

Sıhhiye Köprüsü üzerinden geçerek Ulus istikametine hareket eden Siteler, Doğantepe, Hüseyin Gazi, Karapürçek, vs. otobüs veya dolmuşları ile Ankara Garı’na ulaşabilirsiniz. Keçiören, İncirli yönünden gelmekte olan EGO otobüslerine veya dolmuşları ile Ankara Garı’na ulaşabilirsiniz.

Ankara yeni Tren Garı hangi semtte?

Ankara Garı, Türkiye’nin başkenti Ankara’nın Altındağ ilçesi Ulus semtinin Anafartalar Mahallesi’nde yer alan TCDD’ye ait ana tren istasyonudur.

Ankara Tren Garına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı (YHT-Ankara Gari) yakınından geçiyor: 268, 309, 321-5, 352, 367, 398-5, 437, 486.

Konya hızlı tren Seferleri hangi şehirlere gidiyor?

Konya Mavi Treni her gün Konya-İzmir Konya arasında seyahat etme imkânı sunmaktadır. Konya Mavi Treni Konya, Afyonkarahisar, Uşak, Manisa ve İzmir güzergahını takip etmekte, bu seferini ortalama 12 saatte tamamlamaktadır.

Konya hızlı tren merkeze yakın mı?

Konya Tren İstasyonu şehir merkezine 10 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Bu nedenle trenden indikten sonra eğer direkt olarak ilçelere gitmeyeceksiniz, merkezden başlayarak gezmeye başlayabilirsiniz.

Konya hızlı tren nereden kalkıyor?

Bu sayede günde daha fazla yolcuya bu seyahat etme imkânı sunulmuştur. Trenin son durağı Konya olmaktadır. Tren bir sefer süresini ortalama olarak 4 saat 20 dakikada tamamlamaktadır. İstanbul- Konya Yüksek Hızlı Treni sırasıyla Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir duraklarından geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector