Kayseri Izmir Arasi Hangi Iller Var?

İzmir Kayseri arası Manisa, Uşak, Afyonkarahisar, Konya, Ankara, Kırşehir illerdin geçilmektedir. BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER! 8
Kayseri ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 842 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 25 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 10 saat ve 42 dakika zaman alır ve Afyonkarahisar, Uşak, 30 Ağustos Mah., Örenşehir, Aktepe, Acıgöl ve Ladik üzerinden geçer.

İzmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

Aydın, Denizli, Burdur ve çevre şehirlerden gelen ziyaretçilerin İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanmaları gerekmektedir.

İzmir’den Kayseri’ye hangi yoldan gidilir?

İzmir’den Kayseri’ye Ulaşım Sağlamak

İzmir’den Kayseri’ye kara yolu ile yaklaşık olarak 13 saat sürmektedir. Özel aracınız veya otobüsle ulaşım sağlamanız mümkündür. Aracınızla D260 otoyolunu kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri İzmir arası kaç km otobüsle?

Kayseri İzmir Otobüs Biletleri. Kayseri – İzmir arası 867 kilometrelik bir yolculuk mesafesi bulunmaktadır. 12 saat 31 dakika sürecek olan Kayseri – İzmir yolculuğunuz için birçok firma arasından dilediğiniz sefer zamanını tercih edebilirsiniz.

İzmir’e nereden gidiliyor?

İzmir’e nasıl gidilir ✈️

İzmir’e hemen hemen birçok şehirden direkt otobüs seferi bulunuyor. Birçok kentle hava yolu bağlantısı bulunan şehre Denizli, Ankara ve İstanbul’dan trenle de ulaşılıyor. İzmir-Aydın Otoyolu ve İzmir-Bursa-İstanbul Otoyolu İzmir’i Türkiye’nin en gelişmiş bölgeleri ile bağlıyor.

İstanbul İzmir arası eski yol kaç km?

Otoyol sayesinde İstanbul- İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul-İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

Kayseriye giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul ile Kayseri arası mesafe 762 kilometredir. Yolculuk süresi ise 8 saattir. İstanbul’dan yolculuğa çıktıktan sonra Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Kırıkkale ve Kırşehir güzergahlarını takip etmesi gerekmektedir. Kırşehir’den 131 kilometrelik yolculuk sonrası Kayseri’ye ulaşım sağlanmaktadır.

See also:  Izmir Havaalanından Alaçatıya Nasıl Gidilir?

Kayseri’ye nasıl gidebilirim?

Kayseri’ye hava yoluyla nasıl gidilir: Kayseri Havalimanı, şehir merkezine 5 km uzaklıkta. Kente Türkiye’den ve bazı Avrupa şehirlerinden direkt uçuşlarla ulaşmak mümkün. İstanbul, İzmir, Diyarbakır, Samsun ve Antalya’dan Kayseri’ye uçakla gidebiliyorsunuz.

Izmir Kayseri arası otobüsle kaç saat sürüyor?

İzmir – Kayseri arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? İzmir – Kayseri arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 13 saat 11 dakika sürmektedir.

Hatay İzmir arası kaç saat sürüyor?

İzmir Hatay Otobüs Biletleri. İzmir’den başlayacak olan otobüs yolculuğunuz 16 saat 56 dakika sonra Hatay otogarınıza ulaşmanız ile tamamlanacaktır. İzmir ve Hatay şehirleri arasındaki 1088 kilometrelik yol mesafesine sahiptir.

İzmir bursa arası kaç km yeni yol?

İzmir – Bursa Arası

Araba Mesafesi 345 km
Yaklaşık Mesafe 345 km
Araba Süresi 2 sa. 50 dk.
Otobüs Süresi 4 sa. 37 dk.
Yürüme Mesafesi 66 sa.

Kocaeli Kayseri arası kaç saat otobüsle?

Kayseri – İzmit (Kocaeli) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 33 dakika sürmektedir.

Kayseri İzmir Uçak kaç dk?

Kayseri-İzmir arası uçuş mesafesi toplam 725 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 20 dakika sürüyor.

Konya ve İzmir arası kaç saat?

İzmir Konya arası otobüsle ortalama 8 saat 26 dakika sürmektedir. İzmir Konya arası otobüsle kaç kilometre? İzmir Konya arası otobüsle 546 kilometredir.

Kayseri Ankara yolu kaç km?

Başkent Ankara ile Kayseri arası karayolu ile 320 ila 325 km arasında mesafededir. Bu mesafe otobüs ile 4 buçuk saat sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector