Izmir Tire’Ye Nasıl Gidilir?

Tire’ye uçakla nasıl gidilir: Tire’ye en yakın havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı. İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı ile Tire arasındaki mesafe 79 km. Havalimanından Otogar’a ya da İZBAN treni ile Gaziemir Semt Garajı’na giderek Tire dolmuşlarıyla ilçeye ulaşabilirsiniz.

Izban ile Tire’ye Nasıl Gidilir?

Havaalanından Tire’ye gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra Sarnıç istasyonunda inerek 720 TORBALI-SARNIÇ AKTARMA veya 798 TİRE – TORBALI AKTARMA otobüs hatları ile ilçeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Izmir Tire otobüsleri nereden kalkıyor?

S.S. Tire Otobüsleri Yolcu Taşıma Koop. tarafından İzmir Otogarı bağlantılı olarak Gaziemir’den hergün düzenli aralıklarla otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gaziemir’deki Tire Otobüsleri yazahanesi Konak istikametinden Gaziemir Tansaş’a varmadan yaklaşık 100 mt. önce yolun sağındadır.

Izmir’den Tireye nasil gidilir?

İzmir’de Basmane durağında indikten sonra, Basmane – Tire trenine aktarma yapılması gerekmektedir. Basmane’den Tire’ye gidiş ise ortalama 1.5 saat sürmektedir. Basmane – Tire Treni ile ulaşım ücreti ise öğrenciler için 15 TL ve tam bilet 20 TL’dir.

Tire izmir arası otobüsle kaç saat?

Tire – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa sürmektedir.

Tire İZBAN var mı?

Çok yakında hizmete girecek olan ve Tire, Ödemiş, Bayındır, Selçuk ile Torbalı bölgesindeki vatandaşların, İzmir kent merkezlerine gelişini kolaylaştıracak Torbalı hattı sayesinde, İZBAN’ın toplam uzunluğu 111 kilometreye çıkacak.

Tireye hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları İzmir – Tire Treni yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları İzmir – Tire Treni yakınından geçiyor: 253, 302, 35, 39, 838.

837 Eshot kaç TL?

Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda geçerli olan bu tarifede; tam biniş ücreti 14,34 TL; öğrenci ücreti 4,30 TL; indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 9,60 TL oldu. 120 Dakika Aktarma Sistemi’ne dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti

See also:  1923 Izmir Iktisat Kongresi Kim Açıklamıştır?

798 Eshot nereden kalkıyor?

798 (ESHOT)

798 otobüs hattının ilk durağı Torbalı Aktarma olup son durağı Tire Terminal İçi durağıdır. 798 (Tire), her gün çalışıyor.

Tire İZBAN ne zaman gelecek?

‘2022 YILININ ORTALARINDA BİTECEĞİNİN MÜJDESİNİ ALDIK’

Bölgemizde Ödemiş, Tire ve Bayındır ilçelerindeki vatandaşlarımız da bu yeni ulaşım projesinden yararlanacaklardır” dedi.

Izmir Tire tren çalışıyor mu?

İzmir – Tire Bölgesel Treni İzmir (Basmane) – Torbalı – Bayındır – Tire arasında her gün işlerler.

Izbanla Ödemiş’e Nasıl Gidilir?

Havaalanından Ödemiş’e gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra Torbalı istasyonunda inerek 795 nolu aktarma otobüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tirede ne yenir nereye gidilir?

Tire’nin el sanatları çarşısından keçe, iğne oyalı örtü, nalın ve urgan alabilirsiniz. Hanlarıyla ünlü Tire’de görülecek başlıca yerler; köylü amcaların kahvehaneleriyle renklenen Ali Efe Hanı, yeniden canlanan Kutu Han ve Çöplen Hanı. Tire’nin meşhur peynirinden, ekmeğinden ve yoğurdundan alabilirsiniz.

Izmirden Tireye kaç km?

İZBAN

Genel
Sistem uzunluğu 136 km
Hat açıklığı Standart (1435 mm)
Elektriklendirme 25 kV 50 Hz AA katener
En yüksek hız 140 km/h

Tire istanbul otobüs kaç saat?

Tire – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 27 dakika sürmektedir.

Istanbul izmir arası karayolu kaç km?

İstanbul-İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector