Izmir Teleferik Ne Kadar?

İzmir teleferik ücreti 25 TL ‘dir ve 5 yaş ve altı çocuklar için ücretsizdir.Bilet satışları ise 12:00 ila 19:00 arasında yapılmakta. Nakit ödeme kabul edilmiyor.İzmirim Kart, Kredi Kartı veya debit (banka hesap kartı) ile ödeme yapabilirsiniz.
Ücretler yolculuk başına ve tek kişiliktir. 5 yaş ve altı ücretsizdir. İzmir Teleferik biniş ücreti → 25,00 TL’dir. Tesisimiz (Pazartesi günleri hariç) her gün 12:00 – 19:00 saatleri arasında gişeden bilet satış hizmeti vermektedir. Tesis kapanış saati 20:00’dır.

Teleferik ücreti ne kadar?

Uygulama sayesinde; halen 75 TL olan tam bilet fiyatı ‘cuma günleri kampanya kapsamında’ 37,5 TL, 45 TL olan öğrenci bilet fiyatı da 22,5 TL bedel ile satın alınabilecek.

Izmir teleferik nereye gidiyor?

Balçova ilçemizde yer alan İzmir Teleferik, Sakarya Caddesi üzerinde İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin karşısındadır. Konumu merkezi olduğu için ulaşımı çok rahattır. Şehir içi otobüsler ile tesislere ulaşım oldukça kolaydır. 82, 167 ve 320 numaralı otobüslere binmeniz yeterli olacaktır.

Izmir teleferik ne var?

Her vagon 8 kişi kapasiteli ve yolculuğunu yaklaşık 3 dakikada tamamlıyor. İzmir teleferik seyir terasları, dürbünleri ve mesire alanı olacak bir tesis şeklinde tasarlanmış. İzmir içinde hem seyir turizmi hem de barındırdığı tesis alanı ile hoş zaman geçirilebilecek başarılı bir proje ve turistik faaliyet diyebiliriz.

Izmir teleferik engelliler için ücretli midir?

0 – 5 yaş arası ücretsizdir. Öğrenci, öğretmen, engelli, gazi, şehit yakını, 65 yaş üstü gibi indirimli ya da ücretsiz geçiş hakkı var mı? İndirimli ya da ücretsiz geçiş tanımlı değildir. 25 TL değerindeki standart tarife geçerlidir.

Teleferik Eyüp kaç TL?

Eyüp Piyer Loti teleferik hattında;

Öğretmen kartı ile yolculuk yapmak 1.85 lira, Öğrenci kartı ile 1.25 lira, Sosyal kart ile 1.85 lira, Tam kart ile 2.60 lira.

See also:  Antalya Şoförler Odası Seçimini Kim Kazandı?

Pierre Loti teleferik ücretli mi?

Pierre Loti Teleferik hattının kullanımı için özel bir ücreti bulunmuyor.

Pierre Loti teleferik ücreti ne kadar?

Tepeye akbil, mavikart, öğretmen ve öğrenci kartlarını kullanarak çıkabilirsiniz. Bu kartlardan hiçbirine sahip değilseniz, 2022 itibari ile 11 TL bilet ücreti ödeyerek tepeye çıkabilirsiniz. Çift yön teleferik ücreti ise 18 TL’dir.

Buca’dan teleferik nasıl gidilir?

İZMİR TELEFERİK İÇİN TOPLU TAŞIMA

KONAK ilçesinde binmeniz gereken otobüsün numarası 169. Bindikten sonra EKONOMİ veya TELEFERİK durağında ineceksiniz. BUCA ilçesinde binmeniz gereken otobüs 290 veya 671. Ancak bu otobüsler sizi direkt olarak teleferiğe götürmeyecek.

Izmir teleferik nereye bağlı?

Teleferik, İzmir’in Balçova ilçesinde yer almaktadır. Balçova’da Sakarya Caddesindedir. Merkezde olduğu için ulaşmak çok rahattır. Teleferiğe otobüs veya metro ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Denizli teleferik ne kadar sürüyor?

Teleferik üst istasyonda, kafeterya ve 1700 m mesafedeki yaylada bulunan restoran, kafeterya, piknik alanları, konaklamak isteyenler gezginler için çadır alanları ve ahşap bungalovlar ve odalar bulunmaktadır. Teleferikle en üstte üst istasyona geldiğinizde takriben 7 ila 10 dakika arası teleferik yolculuğu sürüyor.

Izmir teleferik ne zaman açılacak?

Hizmetler. İZULAŞ tarafından işletilen teleferik, pazartesi hariç haftanın altı günü 12.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Teleferik kac kisi?

Teleferik kabinleri 8 kişi kapasitelidir.

Teleferik güvenli mi?

Teleferik diğer ulaşım araçları ile kıyaslandığında en güvenli ulaşım aracı. Her iki ulaşım aracını da kullanan bir insanın trafik kazasında hayatını kaybetme olasılığı teleferik kazasına göre çok daha fazla” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector