Izmir Seferihisar Sığacık Nasıl Gidilir?

Sığacık’a Nasıl Gidilir? İzmir’in Seferihisar ilçesine 5 km mesafede, İzmir merkeze ise 46 km mesafede bulunan Sığacık’a özel araçlarınızla gidebileceğiniz gibi belediye otobüsü veya dolmuş vasıtasıyla da gidebilirsiniz.

Sığacık a izmirden nasıl gidilir?

İzmir-Sığacık dolmuş: Üçkuyular İlçe Terminali ya da İzmir Otogarı’ndan kalkan Seferihisar dolmuşları ile Sığacık yol ayrımına kadar gelinebiliyor. Yol ayrımında indikten sonra Sığacık dolmuşları aracılığıyla bu şirin mahalleye gidebilirsiniz.

İzmir Seferihisar dolmuşları nereden kalkıyor?

Fahrettin Altay metro çıkışında İnciraltı Semt Garajı’ndan gelen Seferihisar dolmuşları ya da 985 numaralı Seferihisar-Fahrettin Altay Aktarma ESHOT otobüslerini kullanarak Seferihisar’a ulaşabilirsiniz.

Izbanla Sığacığa nasıl gidilir?

Havalimanı’ndan Sığacık’a ulaşmak için havalimanındaki İZBAN İstasyonu’ndan Cumaovası’na geçip oradan 829 hat numaralı Cumaovası-Seferihisar belediye otobüsüne binebilirsiniz. Sığacık yol ayrımında indikten sonra ister otobüs, ister minibüs ile Sığacık’a ulaşabilirsiniz.

Sığacığa hangi otobüs gider?

640, Seferihisar bölgesinde bulunan Sığacık Mahallesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 23:25 civarında buradan geçer.

Sığacık İzmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor.

İzmir Sığacık nereye yakın?

Sığacık, Seferihisar içerisinde 5 kilometre uzaklıktadır. İzmir’in merkezine ise 52 kilometre, İzmir Havalimanı’na ise 70 kilometre uzaklıktadır. Kişiler İzmir’den araçla, bir saat içerisinde Sığacık’a gidebilirler.

İzmir Seferihisar kaç para?

Seferihisar – İzmir Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 50,00 TL
Günlük Sefer Sayısı 4
En Uygun Fiyatlı Firma Kamil Koç
Seferihisar – İzmir Kaç Saat? 1s 11dk
En Çok Sefer Yapan Firma Kamil Koç

İzmir konaktan Seferihisar’a Nasıl Gidilir?

Basmane ile Seferihisar arası ortalama 45-50 km’dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 50-55 dakika sürmektedir. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak için; İZBAN ile Fahrettin Altay durağında inmeniz ve buradan Seferihisar minibüslerine veya 985 no’lu otobüs hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

See also:  Izmir Havaalanından Yeni Foça'Ya Nasıl Gidilir?

İzmir otogar Seferihisar arası kaç saat?

İzmir Seferihisar Otobüs Bileti

En Ucuz Sefer 593 km
İzmir – Seferihisar Arası Kaç Saat 7sa 54dk 2
En Çok Sefer Yapan Firma

Sığacık pazarı ne zaman kuruluyor?

Seferihisar’da Cuma günü kurulan Pazar, gıda dahil her şeyi bulabileceğiniz oldukça büyük bir pazardır. Pazar günleri meşhur Sığacık Pazarı’nı gezerken leziz yemeklerin yanı sıra dayanışmanın, üretkenliğin ve sanatın bu küçük kasabada nasıl sentezlendiğine tanık olursunuz.

Izmir konaktan Urla’ya Nasıl Gidilir?

Urla Merkez ile İzmir Konak arası 40 km olup otoban üzerinden özel araçla 40 dakikada ışıkta beklemeden ulaşabilirsiniz. Eğer aceleniz yoksa Narlıdere – Güzelbahçe üzerinden sahil yolu ile Urla’ya ulaşabilirsiniz. Bu rota trafiksiz bir günde 50 dakika içinde sizi Urla’ya ulaştırır.

Seferihisar istanbul otobüs kaç saat?

Seferihisar – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 20 dakika sürmektedir.

985 nereden kalkıyor?

985 otobüs hattı (Seferihisar), Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durağından başlayıp Seferihisar Son Durak durağına gidene kadar 94 duraklartan geçiyor. 985 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 07:20’da çalışmaya başlıyor ve 23:00’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Fahrettin Altay Seferihisar Eshot kaç TL?

İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Akkum plajı nerede?

Akkum Plajı İzmir’in Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. Seferihisar ilçesinin Sığacık tatil bölgesinde yer alan Akkum plajı ulaşım özel araç ve toplu taşıma ile mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector