Izmir Sağlıkçı Kartları Ne Zamana Kadar Geçerli?

HES Kodu tanımlanan ‘Sağlıkçı İzmirim Kartlarını’ en kısa sürede almalarını önemle rica ediyorum” ifadelerini kullandı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer İzmir’de sağlık çalışanları ve eczacılara ücretsiz toplu ulaşımın 31 Mart 2022’ye kadar uzatıldığını duyurdu.

Izmir sağlıkçı kartı ne zaman son?

Sağlıkçılara Ücretsiz Toplu Taşıma Hakkı İzmir

Uygulamanın İzmir’de, ilk olarak 31 Mart 2022 tarihine kadar uzatıldığı duyurulmuştu. Sonraki süreçte İzmir Büyükşehir Belediyesi, uygulamayı diğer büyükşehir belediyeleri gibi 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzattı.

Saglikci kartları Eshot ne zamana kadar geçerli?

Kartların dağıtımı 28 Şubat 2022 tarihine kadar sürecek.

Sağlık çalışanı ücretsiz ulaşım uzatılacak mı?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun önerisiyle meclise gelen ve Türkiye’de ilk olarak başlatılan sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarını ve İSPARK’a ait otoparkları ücretiz kullanabilmesi uygulaması, 30 Haziran 2021’e kadar uzatıldı.

Izmirim kart sağlıkçı kartı ne kadar basıyor?

Bu protokole göre; eczacıların ve eczane çalışanlarının ‘sağlıkçı kart’ için yapması gereken işlemler ve detaylı bilgiler aşağıdadır. İlk başvuru için kart ücreti 10 TL’dir. Başvurular 04 Aralık 2021 tarihinden itibaren www.izmirimkart.com.tr adresi üzerinden online yapılacaktır.

Sağlık çalışanı kartı süresi uzatılacak mı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) pandemi süreci nedeniyle Mayıs 2020 tarihinde uygulamaya koyduğu sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı, 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı. İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün teklifi, İBB Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi.

Sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz 2022?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir.

Sağlık personeli İzmirim Kart ücretsiz mi?

Toplu ulaşımdan indirimli yararlanan 60 Yaş, Öğrenci ya da Öğretmen İzmirim Kartı bulunan sağlık çalışanlarının ise ücretsiz toplu ulaşım hakkı için bu kartlarını kapattırarak sağlıkçı kartı alması gerekiyor.

See also:  Okul Servisi Nereye Şikayet Edilir?

Izmir’de sağlık çalışanlarına ulaşım ücretsiz mi?

İzmir Büyükşehir Belediyesi tüm dünyayı sarsan küresel salgınında risk grubundaki sağlık çalışanlarının toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanmaları uygulamasını genişletti.

Istanbul sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Sağlık çalışanları ne kadar?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK EN YÜKSEK
Sağlık Teknisyeni 4.250 5.620
Sağlık Personeli 4.250 11.850
Yardımcı Sağlık Personeli 4.250 6.860

EGO otobüsleri kimlere ücretsiz?

Büyükşehir Belediye Meclis Kararınca Ankara da ikamet eden Gün, ay ve yıl olarak 61 yaşını doldurmuş vatandaşlarımıza pik saatler dışında 10.00-16.00 ve 19.00-24.00 saatleri arasında Belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanma imkanı veren kişiselleştirilmiş Akıllı elektronik ulaşım kartıdır.

Sağlık çalışanı kartı ne kadar basıyor?

(Kart ücreti 10TL’dir. EFT ve havale ile yapılan ödemeler kabul edilmemektedir.) 5.Üyelik sayfanızdan giriş yaparak başvuru durumunuzu kontrol edebilir ve başvurunuzu güncelleyebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde ‘Gönderi Barkod No’ sisteme yansıyacaktır.

Izmir kart ne kadar basıyor?

01.06.2022 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Sağlık kart ücretsiz mi?

Toplantıda, tüm sağlık çalışanlarının İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan toplu ulaşım araçlarından 30 Hazirana kadar ücretsiz yararlanmasını içeren gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector