Izmir Otogar’Dan Izban’A Nasıl Gidilir?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.
Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra, buradan kalkan İzban’la ortalama 35 – 40 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Izmir Bornova metrodan otogara nasıl gidilir?

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

Izmir’de kaç tane otobüs terminali var?

Otogar içerisinde, 74’ü şehirlerarası olmak üzere 128 peron, 66’sı şehirlerarası olmak üzere 86 yazıhane ve 155’i şehirlerarası olmak üzere 195 firma yer almaktadır.

Firma Adı Sefer Sayısı
Ben Turizm 3
– HEMEN SATIN AL! –

Izmir otogardan konağa nasıl gidilir?

Konak’a gitmek isteyen ziyaretçilerin, ilçeye 8 km uzaklıkta bulunan İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni kullanmaları gerekmektedir. Buradan, Konak’a giden 302 no’lu Eshot hattı kullanılarak Konak’a gidilebilir.

Karşıyaka izmir Otogar arası kaç km?

Otogardan Karşıyaka Şehir Merkezine Ulaşım

Karşıyaka merkezine 14 kilometre uzaklıkta bulunan İzmir Otogarı’ndan yolcuların kısa sürede hem Karşıyaka hem de İzmir’in diğer ilçe ve semtlerine ulaşabilmesi için ESHOT otobüsleri, dolmuşlar ve taksiler ulaşım hizmeti sunuyor.

Bornova Metro Otogar arası kaç dakika?

Bornova bölgesinde bulunan Otogar konumuna en yakın metro durağı, 8 dk yürüme mesafesindedir.

Metro otogara gidiyor mu?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM

Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

See also:  Izmir Eskişehir Hızlı Tren Ne Zaman Bitecek?

İzmir otogar nereye bağlı?

İzmir otogarı 1998 yılına kadar Konak civarında hizmet vermiştir. Şimdilerde ise Bornova Işıkkent’e, İZOTAŞ bünyesinde faaliyetlerine devam eder.

İzmir otogar kime ait?

Otogarın işletme hakkı 2023’e kadar İZOTAŞ’a aittir. İzmir Büyükşehir Belediyesi, otogarın ana transfer merkezi yapılması için 2020’de mimari proje yarışması düzenledi.

Konak Otogar Eshot kaç dakika?

302 (ESHOT)

302 otobüs hattının ilk durağı Konak olup son durağı Otogar Yeni durağıdır. 302 (Otogar), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 302 hattında 24 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 25 dakika.

Konak nasıl gidilir?

En çok ziyaret edilen yerlerden Konak konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 10, 105, 253, 465, 887.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
  4. Vapur: BOSTANLI – KONAK, KARŞIYAKA – KONAK.

Bornova Konak arası nasıl gidilir?

Bornova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Konak adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 302, 53, 64.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Karşıyaka Sahil kaç km?

Karşıyaka
Rakım 10 m (30 ft)
Nüfus (2018)
Toplam 344,140
Kır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector