Izmir Otoban Ücreti Nasıl Ödenir?

Borç kaydına ilişkin ödemeler T.C. Ziraat Bankası A.Ş. veya QNB Finansbank A.Ş. şubeleri ile bu bankaların internet bankacılığı sistemlerinden, igs.otoyolas.com.tr internet adresinden ihlalli geçiş sorgusu sonrasında “ödeme yap” seçeneği ile ya da OTOYOL A.Ş. Mobil Uygulaması telefona indirilerek yapılabilir.

Orhangazi geçiş ücreti nasıl ödenir?

Osmangazi Köprüsü geçiş ücretleri OGS yani “Otomatik Geçiş Sistemi” ve HGS yani “Hızlı Geçiş Sistemi” sayesinde ödenebilmektedir. OGS veya HGS bulundurulan araçlara yerleştirilmiş olan elektronik cihazlar sayesinde köprüden geçerken durmaya gerek kalmaksızın ödemenizi yapmış olursunuz.

Gebze Orhangazi İzmir Otoyolu ücreti nasıl ödenir?

Ziraat Bankası veya QNB Finansbank A.Ş. şubeleri ile bu bankaların internet bankacılığı sistemlerinden, igs.otoyolas.com.tr internet adresinden ya da OTOYOL A.Ş. Mobil Uygulaması vasıtasıyla yapılabilir. İhlalli (Ödemesiz) Geçişlerinizi otomatik olarak ödemek ve cezalı duruma düşmemek için OTOYOL A.Ş.

HGS borcu nasıl ödenir hangi banka?

İhlali Geçiş Ödemeleri İçin Ziraat Bankası ve Halkbank Şubelerine Başvurabilirsiniz.

Kuzey Ege Otoyolu ödeme nasıl yapılır?

Ödeme işlemleri çıkış gişelerinde NAKİT, OGS veya HGS ile ödeme yapılabilir. NAKİT gişelerinde nakit, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapılabilir. İhlalli Geçiş yapılması halinde, geçiş ücretine ek olarak 4 katı ceza ile karşı karşıya kalmamak için 15 gün içinde ödemenizi yapmayı unutmayınız.

Kopru ücreti nasil odenir?

Gişeli Geçiş sisteminde ise HGS kullanımının yanında Nakit / Banka Kartı / Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. HGS etiketiniz yok ise Nakit / Banka Kartı / Kredi Kartı ile ödeme yapabilmek için bilet almayı unutmayınız.

Osmangazi Köprüsü nakit ödeme var mı?

Osmangazi Köprüsü’nde HGS ya da OGS ile geçiş sorunu yaşayan sürücülerin nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapma imkanı sunuluyor. Ancak gişe memurlarının anında tahsilat yerine sonra ödeme seçeneğini sunmasına müsaade etmeden ödemenizi o anda yapmalısınız.

See also:  Izmir Paralı Yol Ne Kadar?

Gebze Orhangazi İzmir Otoyolu ücreti ne kadar?

Osmangazi köprüsünden girerek İzmir’den çıkılması halinde 1.sınıf araçlardan 459 TL, 2.sınıf araçlardan 733 TL, 3.sınıf araçlardan 871 TL, 4.sınıf araçlardan 1155,50 TL, 5.sınıf araçlardan 1456,50 TL ve 6.sınıf araçlardan da 321 TL ücret alınır.

Otoyolas nedir?

izmir-istanbul otoyolu projesini üstlenmiş ve nurol – özaltın – makyol – astaldi – yüksel -göçay gruplarından oluşan yurt dışı destekli bir konsorsiyum.

Yasal takipteki HGS borcu nasıl ödenir?

Gecikmiş hgs borcunuzu, Karayolları Müdürlüğünün anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden veya PTT’nin online sistemi üzerinden yatırabilirsiniz. Hgs’nizi online ödemek istiyorsanız, bu işlemi mobil bankacılık sistemini kullanarak ödeyebilirsiniz.

HGS borç ödeme nereden yapılır?

Karayolları Genel Müdürlüğünün anlaşmalı olduğu bankalardan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu bankalar; Ziraat Bankası, TEB, Yapı Kredi Bankası, HSBC, Türkiye Finans Katılım bankası, Vakıfbank, Denizbank, BBVA Garanti Bankası, QNB Finansbank, Halbank gibi bankalardan online olarak ödemenizi yapabilirsiniz.

HGS OGS borcu nasıl ödenir?

Otoyol ve Köprü OGS Geçiş İhlal Cezalarını Kurumumuz web sayfasında (www.kgm.gov.tr) bulunan ihlalli geçiş sorgulama ve ödeme ekranından​ ve PTT’nin herhangi bir şubesinden 351113 nolu posta çeki hesabına araç plakası belirtilerek ödenebilir.

Kuzey Ege Otoyolu nereye kadar açık?

Kuzey Ege Otoyolu, mevcut İzmir Çevre Yolu’nun ( ) bittiği Menemen’deki Koyundere Kavşağı’ndan başlamaktadır. Menemen’den sonra Aliağa’dan geçmekte ve Çandarlı Limanı yakınlarında sona ermektedir. Uzunluğu 76 km olan ve 2×3 şeritli inşa edilen otoyol üzerinde 1.009 metrelik Buruncuk Tüneli bulunmaktadır.

Kuzey Marmara Otoyolu ücreti nasıl ödenir?

HGS etiketiniz varsa girişte ve çıkışta etiket tipinize göre HGS gişelerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. HGS etiketiniz bulunmuyorsa, girişte Nakit gişelerinden bilet alıp, çıkış gişelerinde biletinizi gişe görevlisine vererek sistem tarafından hesaplanan ücreti Kredi Kartı/Banka Kartı/Nakit olarak ödeyebilirsiniz.

See also:  Aktif Eğitim Sen Ne Zaman Kapandı?

Kuzey Ege Otoyolu devletin mi?

KUZEY EGE OTOYOLU İŞLETMESİ

Ülkemizin lider kuruluşları önderliğinde finanse edilen Kuzey Ege Otoyolu, 56 km otoyol ve 40 km bağlantı yolları olmak üzere toplam 96 km’de hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector