Izmir Martı Nasıl Kullanılır?

Izmir Martı nasıl kullanılır? Harita üzerinden siz en yakın Martı ‘yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin. Kilit açıldıktan sonra scooter kullanıma hazır olacaktır.
Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uyglamayı indirin. Harita üzerinden siz en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin.

Izmir Martı nasıl kiralanır?

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Martı 1 saati ne kadar?

Martı saati kaç TL? Yapılan son zamla birlikte martı başlangıç ücreti 1,99 TL’dir. 1 dakikası 1,49 TL olup, 1 saatlik ücreti 89,40 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Martı ödemesi nasıl yapılır?

Martı uygulamasına kaydolduktan sonra, menüden Martı Cüzdan bölümüne gitmen ve tercih ettiğin ödeme yöntemini eklemen yeterli. ödeme yöntemini eklerken gerekli tüm bilgileri girdiğinden emin olmalısın. Sürüşünü başarıyla bitirdiğinde, sürüş ücreti varsayılan ödeme yönteminden otomatik olarak tahsil edilecektir.

Martı sistemi nasıl çalışır?

Türkiye’nin Ulaşım Devi

 • Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
 • En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
 • QR Kodu okut. Sürüşün keyfini çıkar.
 • Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir.
 • Martı dakikası kaç TL 2022?

  Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

  See also:  Izmir Den Selçuk A Nasıl Gidilir?

  Martı ücreti ne kadar 2021?

  Martı İzmir 2021 fiyatları

  Martı İzmir’de de oldukça sık kulalnılan bir ulaşım aracı haline geldi. Hem keyif için hem de ulaşım kolaylığı için kullanılan Martı elektrikli scooterların fiyatı İstanbul ile aynudur. İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

  Martı nasıl kiralanır 2022?

  Martı olarak bilinen elektrikli scooterı kullanabilmek için mobil uygulama gerekiyor. Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uygulamayı indirin. Harita üzerinden size en yakın Martı’yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun.

  BinBin mi daha ucuz Martı mı?

  pratikte martı daha kolay ve kullanım alanı daha geniş. yani okul dışı kullanım mevcut. ancak binbin de güzel ve fiyat olarak martı’dan daha uygun.

  BinBin 1 saat ne kadar?

  Dakika ücretine açılış ücretini dahil etmeyi unutmayın. BinBin saati kaç TL 2022? 27.04.2022 tarihi itibarıyla BinBin 1 saatlik ücreti 89,90 TL olarak hesaplanmıştır.

  Martı cüzdan nasıl kullanılır?

  Martı Cüzdanım seçeneğine geldiğinizde ise ‘yükle’ yazısına dokunuyor ve 25, 50, 100 TL olmak üzere girdiğiniz kredi kartınızla uygulamanıza bakiye ekliyorsunuz. Bir kuponunuz olduğunda ise kupon kodunuzu fotoğraf gördüğünüz ‘ekle’ yazısına dokunarak giriyorsunuz.

  Martı kullanmak zor mu?

  More videos on YouTube

  Martı’nın kullanımının oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Hiç elektrikli scooter kullanmayan biri olarak yaklaşık 1 dakika içinde Martı’yı kullanmaya alıştım. Martı’yı sürerken uygulama üzerinden sürüşünüzün kaçıncı dakikasında olduğunuzu görebildiğinizi de ekleyelim.

  Martı motor kaç TL?

  Gelin açılışı 3.99 TL olan ve dakika başı 1.49 TL yazan Martı Motor’a birlikte göz atalım.

  Martı kaç km hızla gidiyor?

  Dünya çapındaki mikromobilite araçları ortalama 25 km/sa hıza çıkabiliyorken Martı elektrikli scooterlarının hızını güvenlik açısından 18 km/sa ile limitlemiştir. Martı’nın belirlediği hız limiti maraton koşucusu hızının dahi altındadır.

  See also:  Milli Eğitim Okullar Ne Zaman Kapanıyor?

  Martı QR kod nasıl okutulur?

  Ardından uygulamada bir kullanıcı oluşturun ve ödeme yönteminizi tanımlayın. Bu işlemlerin ardından uygulamada çevrenizde uygun durumdaki scooterlardan birini bulun. Kullanacağınız scooterın üzerinde yer alan QR kodu telefonuza okutarak scooterın kilidini açın ve kullanmaya başlayın.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector