Izmir Kart Nasıl Alınır?

İzmirim kart almak için Bostanlı, Alsancak, Karşıyaka veya Üçkuyular gibi yolcu yoğunluğunun olduğu gişelere giderek gerekli evrakları teslim ettiğinizde kartınız oluşturuluyor ve iki gün gibi bir süre zarfında kart alma işlemi yaptığınız gişenin bulunduğu PTT şubesine iletiliyor.
İzmirim Kart Nasıl Alınır? İzmirim Kartı banliyö, metro, vapur iskelelerindeki kart yükleme ve satın alma gişeleri, İzmirim Kart satış kulübeleri, İzmirim Kart dolum cihazları (TVM), büfe, gazete bayii ve marketlerden satın alabilirsiniz. Akıllı şehir kartınızı havalimanındaki istasyondan da temin edebilirsiniz.

Izmir metro kartı nasıl alınır?

Nasıl Alınır? İzmirim Kartınızı, şehirdeki tüm satış noktaları ve dolum gişelerinden, ayrıca 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren 16 noktada kurulan geçici satış ve dolum istasyonlarından satın alabilir ve dolum yapabilirsiniz.

İzmirim Kart kaç günde çıkar?

Not : Şahsen ve internet ön başvuru yapan başvuru sahiplerine, kart başvuru merkezlerine gitmeleri halinde 10 dakikada kart teslimi yapılır. Yapılan işlemlerde kart sahibine ait Fotoğraflı bir Kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

İzmirim Kart nereden doldurulur?

İnternetten TL yükleme hizmeti ile artık İzmirim Kart’a TL yüklemek için İzmirim Kart bayi aranmasına ve zaman kaybedilmesine gerek yoktur. İnternetin olduğu her yerde İzmirim Kart’a yükleme yapılabilir.

Izmir öğrenci kartı ne kadar?

Öğrenci binişi 2,20 TL; indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 5,64 TL olarak belirlendi. Bu hatlarda, 05.00-07.00 ve 19.00-20.00 saatleri arasında uygulanan yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti de geçerli.

Izmirde metroya hangi kartla binilir?

İzmir’de toplu ulaşım sistemindeki tüm araçlar ve belediye hizmetlerinin bir kısmından yararlanabilmek ‘İzmirim’ elektronik kart ve Bilet35 olarak adlandırılan 3 – 5 ve 10 binişlik kullan at tipindeki kart bilet satın alınmalıdır.

İzmirim Kart ücreti ne kadar?

01.06.2022 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

See also:  Bursa Menemen Maçı Hangi Kanalda?

Öğrenci karti kac gunde cikar?

Kartınızı seçmiş olduğunuz Başvuru Merkezine 5 iş günü sonunda gelerek alabilirsiniz.

Eshot öğrenci Kartı ne zaman çıkar?

Ön başvuru yapan başvuru sahiplerinin, kart başvuru merkezlerine son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet biyometrik fotoğraf ile gitmeleri durumunda, kart teslimi 10 dakikada yapılır.

Izmir Kart Yükleme Nasıl Yapılır?

İzmir toplu ulaşım sistemlerinde kullanılan tüm İzmirim kartlara, her hangi bir yükleme noktası aramadan doğrudan internet üzerinden kredi kartı ile yükleme yapmak mümkün oluyor. www.izmirimkart.com.tr adresine ister cep telefonu, isterseniz diğer cihazlarla girip https://www.izmirimkart.com.tr/tr/IzmirimkartTLYukleme/

Kentkart nerede doldurulur?

BAYİ ADI BAYİ ADRESİ
ZÜBEYDE HANIM BÜFE ZÜBEYDE HANIM CADDESİ
KANKİ BÜFE HALKEĞİTİM MERKEZİ YANI
KRİSTAL KURUYEMİŞ BACA KARŞISI
ANTİK BÜFE TAHMİS MEYDANI ANTİK PARK

Kent Kart dolum nasıl yapılır?

Yüklediğin tutarın karta yansıması için şimdi tek yapman gereken, otobüslerdeki kart okuyuculara veya duraklarda bulunan Bakiye Göster cihazlarında “Online Dolum” butonuna basıp kartını okutmak! Daha önce fastPay üzerinden Kentkart yüklemeni yaptıysan, direkt kartını seçerek yüklemeni yapabilirsin.

Öğrenci Kentkart kac tl 2022?

ESHOT’un resmi internet adresinde yer alan bilgiler doğrultusunda, tam kart 4,70 TL’den 6.50 TL’ye; öğrenci 1,64 TL’den 2.20 TL’ye, öğretmen ve 60 yaş üstü 4,06 TL’den 5,60 TL’ye yükseltildi.

Öğrenci ne kadar basıyor 2022?

Tüm hatlarda öğrenci ücreti 2.67 TL’den 3.74 TL’ye çıktı. 3.92 TL’lik öğretmen ve diğer indirimli geçiş ücreti de 5.49 TL’ye yükseldi.

Öğrenci kartı ne kadar 2022?

AYLIK ÖĞRENCİ AKBİLİ KAÇ TL 2022? Aylık 78 lira öğrenci akbiline para yükleyen öğrenciler 200 seferlik geçiş hakkı kazanıyordu. Akbile gelen yüzde 40 zam sonrası öğrenci ve yetişkin akbil fiyatlarında artış oldu. Öğrenci abonman 78 TL’den 109 TL’ye yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector