Izmir Karabağlar Izsu Nerede?

Karabağlar Nerede ve Nereye Bağlı? Karabağlar Ege bölgesinde yer almakta olup, Karabağlar ilçesi İzmir iline bağlıdır. Karabağlar yüzölçümü 89 km2 alan olup, alan olarak Türkiye’nin 907. en büyük ilçesidir. Karabağlar haritası konumu ise 38° 20′ 47.5800” Kuzey ve 27° 2′ 38.7672” Doğu gps koordinatlarıdır.

Karabağlar IZSU hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İZSU KARABAĞLAR ŞUBE yakınından geçiyor: 152, 253, 27, 691, 887.

Izmir IZSU kime ait?

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU), İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde müstakil bütçeli bir kuruluş olup tüzel kişiliğe sahiptir.

IZSU nereye şikayet edilir?

Bilgi! Tüm Su, Kanalizasyon ile ilgili arıza ve şikayetlerinize daha hızlı bir şekilde müdahale edilebilmesi için 185 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

IZSU kamu kurumu mudur?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, İstanbul Büyük Şehir Belediyesine bağlı müstakil bütçeli ve kamu tüzel kişiliğini haiz bir kuruluştur.

Izsu iş başvurusu nasıl yapılır?

YENİ SU ABONELİĞİ

  1. Dilekçe (Başvuru Sırasında İZSU tarafından hazırlanmaktadır)
  2. TC Kimlik Numarası Olan Belge (Pasaport, Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Belgesi)
  3. Oturma Raporu ( Yapı Kullanma İzin Belgesi ) Fotokopisi (Aslı Görülecektir)
  4. Su bağlanılacak bina inşaat ise İnşaat Ruhsatı Fotokopisi (Aslı Görülecektir)

Ali Hıdır Köseoğlu Kimdir?

İZSU Genel Müdür Yardımcısı

Ali Hıdır Köseoğlu, 1969 yılında Tunceli’de doğdu. İlk ve orta eğitimini Ovacık Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini Hatay İskenderun Lisesi’nde tamamlayan Köseoğlu, Diyarbakır Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

Izbeton sahibi kim?

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki İZBETON A.Ş.

İZSU Başkanı kim?

Aysel Özkan, 2020 yılının Mayıs ayında İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğüne atanmış ve halen bu görevini sürdürmektedir.

See also:  Izmir Otogarından Alaçatıya Nasıl Gidilir?

Su ile ilgili şikayetler nereye yapılır?

Alo 174 İhbar ve Şikayet.

Alo 185 ne işe yarar?

İSKİ Alo 185 servisi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Tüm telefonlardan 185’i tuşlayarak İSKİ Alo 185 Servisi’ne ulaşabilirsiniz. – T.C. Kimlik No Güncelleme gibi konularda kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Su borcundan dolayı su kesilir mi?

Ödenmeyen borç için (tüm resmi kurumlar hariç) 6183 sayılı Kanun’un 51 inci maddesinde öngörülen gecikme zammı uygulanır. Borcu olan aboneler ilgili adreste, saha ekipleri tarafından borcundan dolayı su sayacı tek taraflı olarak kesilir ve tesisat üzerinde bırakılır.

Iski bir kamu kurumu mudur?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, İstanbul Büyük Şehir Belediyesine bağlı müstakil bütçeli ve kamu tüzel kişiliğini haiz bir kuruluştur. İSKİ personeli 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu hükümlerine tabidir.

Su ve kanalizasyon idaresi nereye bağlı?

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), ülkedeki bütün su kaynaklarının planlanması, yönetimi, geliştirilmesi ve işletilmesi amacıyla kurulan, Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı, kamu tüzel kişiliğini haiz, merkezi Ankara’da bulunan özel bütçeli bir genel müdürlük.

İZSU ne iş yapar?

İZSU Genel Müdürlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütme ve bu amaçla gereken her türlü tesisi kurmak, kurulu olanları devralmak ve bir elden işletmek üzere 2560 sayılı kanunla kurulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector