Izmir Havalimanından Urla Ya Nasıl Gidilir?

Seçenek; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Otogara Gidiş ; 204 numaralı Belediye Otobüsü ile;; 204 Numaralı Otobüsler ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Otogara rahat ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz. İzmir otogarına ulaştıktan sonra Urla ile İzmir arasında çalışan otobüsler ile Urlaya gidebilirisiniz.
İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Urla’ya doğrudan ulaşım imkanı yok. Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan İZBAN’la Hilal İstasyonu’na kadar gidip, Hilal’den metroya binerek Fahrettin Altay’da inip Üçkuyular Semt Garajı’ndan Urla dolmuşlarına ya da 984 numaralı ESHOT otobüsüne binerek Urla’ya ulaşmak ilk seçenek.

Urla Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ-URLA (Havaş)

HAVAŞ-URLA otobüs hattının ilk durağı Urla İlçe Terminali (Havaş) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı (Havaş) durağıdır.

Urladan Izmir Adnan Menderes Havalimanına nasıl gidilir?

URLA ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasında Havaş Otobüsleri HİZMET VERMEKTEDİR. Havaş otobüsleri Urla da İlçe terminalinden hareket etmektedir. Uçuş trafiğine göre çalıma saatleri belirlenmiştir. Hemen hemen günün her saatinde urladan izmir havalimanına havaş servis düzenlemektedir.

Urlaya uçakla nasıl gidilir?

Urla’ya uçakla ulaşım sağlamak için İzmir Adnan Menderes Havalimanı kullanılmalıdır. İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer alan Adnan Menderes Havalimanı’nda indikten sonra, Urla’ya giden Havaş araçları kullanılabilir. Havaş seferleri ile Urla’ya ulaşım ortalama 50-60 dakika sürmektedir.

Izmir Urla dolmuşları nereden kalkıyor?

Urla’ya Dolmuşla Gitmek

Urla – İzmir arası Fahrettin Altay’dan her 10 dakikada bir dolmuş mevcuttur. Gündüz ve akşam saatlerinde sefer sayısı artıyor ve 6 – 8 dakikada 1 dolmuş kalkıyor.

Izmir havalimanı Havaş nereden kalkıyor?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

Izmir Havaş ücreti ne kadar?

Pandemi Süreci Havaş Ücretleri

Aydın-İzmir arası Havaş 32 TL’den pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarına göre az yolcu taşıdığı gerekçesiyle 48 TL’ye yükseltildi.

See also:  Bursa Sosyal Etkinlik Merkezi Nerede?

Urla Havaalanı arası kaç km?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

İZBAN ile havaalanına nasıl gidilir?

3. İZBAN ile ulaşım

Kuzeyde Aliağa’dan güneyde Selçuk’a kadar 136 km’lik bir hatta seferleri bulunan İZBAN trenlerinin Adnan Menderes Havalimanı’nda durağı var. Hat üzerindeki herhangi bir istasyondan İZBAN trenine binerek havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İZBAN’da İzmirim Kart ya da 35 Kart kullanmak şart.

Urladan izmir otogara nasıl gidilir?

Urla Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

  1. Servis Aracı Urla’nın yakın çevresinde bulunan diğer ilçelerden düzenlenen servis seferlerini kullanarak terminale erişebilirsiniz.
  2. Taksi. Urla’nın merkezi noktalarında hizmet veren duraklardan taksi çağırmak ise terminale ulaşmanın bir başka konforlu yolu.
  3. Minibüs.
  4. Otobüs.

Izmir Urla arası otobüsle kaç saat?

İzmir – Urla arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 18dk sürmektedir.

Istanbul Urla otobüsle kaç saat?

En Ucuz İstanbul – Urla Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İstanbul – Urla Yolculuğu Otobüsle Kaç Saat: 8 Saat 31 Dakika.

Urla’ya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir -Urla yolu yakınından geçiyor: 10, 202, 486, 510, 681.

984 nereden kalkıyor?

984 otobüs hattı (F.Altay Akt.), Urla durağından başlayıp Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durağına gidene kadar 88 duraklartan geçiyor. 984 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:30’da bitiyor.

761 ESHOT kaç TL?

Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda geçerli olan bu tarifede; tam biniş ücreti 14,34 TL, öğrenci ücreti 4,30 TL, indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 9,60 TL oldu. 120 Dakika Aktarma Sistemine dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti

See also:  Bursa Terminalden Iznik E Nasıl Gidilir?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi nerede?

KONAK, Balçova bölgesinde bulunan Fahrettin Altay Aktarma Merkezi konumundan geçen ilk Tramvay aracıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector