Izmir Havalimanından Didim’E Nasıl Gidilir?

Havalimanından Kuşadası ve Söke’ye giden HAVAŞ otobüsleriyle Söke’ye ulaşıp, Söke’den dolmuş ve otobüslerle Didim’e geçebilirsiniz. HAVAŞ ile Söke’ye yolculuk 35 TL. Bir diğer seçenek ise havalimanından İzmir Otogarı’na gidip, otogardan Didim otobüsünü kullanmak.

Didim hangi havaalanına yakın?

Didim’e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı’nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı’nı da tercih edebilirsiniz.

Izmir Didim hangi yoldan gidilir?

İzmir’den, Didim’e araçla nasıl gidilir? Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir’den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

Didim uçakla nasıl gidilir?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Didim ile bodrum hava alanı arasında havaş tarafından konulan seferler 15 Haziran itibari ile başlayacak.Didimin en büyük sorunlarından birisi olan havaş transferleri için Didim ve bodrum havaalanından yapılacak seferlerin saatleri aşağıdaki gibidir.

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbuldan Didim’e gitmek için önce İzmir’e gelinir

Yine otobandan İzmir’den Aydın – Denizli istikametine giderken Selçuk sapağını geride bırakıp devam edince ve Selatin Tüneli geçilir. Burdan yön tabelalarından İzmir istikametinden Bodrum istikameti takip edilir. Bodrum istikametine dönülünce Sökeye devam edilir.

Didimden Milas havaalanına nasıl gidilir?

HAVAŞ Servisleri:

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’ndan en rahat ulaşım yöntemi her ilde olduğu gibi yine HAVAŞ olacaktır. Bodrum Otogar’a 15 TL karşılığında ulaştıktan sonra isterseniz Milas’a isterseniz Didim’e gitmeniz mümkün.

Didim’e uçak var mı?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim havaalanı var mı sorularına cevabımız; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet

See also:  E Okul Teşvik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankaradan Didim’e uçakla nasıl gidilir?

Ankara’dan, Didim’e uçakla nasıl gidilir? Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Izmir Didim nerede?

Didim nerede

Aydın’ın ilçesi olan Didim, Türkiye’nin batısında, Ege Bölgesi’nde yer alıyor. 1991’de ilçe olan Didim, doğuda Muğla il sınırı, batıda ve güneyde Ege Denizi, kuzeyde Bafa Gölü ve Menderes Nehri ile çevrelenen bir yarımada şeklinde.

Didime trenle nasıl gidilir?

Didim’de tren garı bulunmadığı için direkt olarak tren ile ulaşım mümkün değildir. Diğer illerden Aydın il merkezine tren ile gelerek, otobüsler ile Didim’e hareket edebilirsiniz.

Izmir Didim arası kaç kilometredir?

İzmir ile Didim arasındaki mesafe, otoyollarda 156 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 59 kilometre ‘dir.

Istanbul Didim uçak bileti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı

Hat Güzergah Ücret
E9 Bostancı 2 tam bilet
16S Harem 1 tam bilet
131C Sultanbeyli 1 tam bilet
132H Pendik 1 tam bilet

Didime otobüsle nasıl gidilir?

Aydın’dan Didim’e Otobüs ve Minibüs Seferleri

Minibüs ve belediye otobüsleri ile ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 405 numaralı otobüs seferleri Aydın’dan hafta içi 06:20’de hafta sonu 07:30’da Forum Aydın’dan kalkmaktadır. Didim’den 405 numaralı otobüs hattı ise hafta içi 06:30’da hafta sonu ise 09:00’da kalkmaktadır.

Aydın Didim kaç saat sürüyor?

Aydın – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector