Izmir Havaalanından Manisa Ya Nasıl Gidilir?

Manisa ‘ya gitmek için HAVAŞ otobüsleri ni kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri günün belirli saatlerinde Uçuş trafiğine bağlı olarak; İzmir Adnan Menderes (ADB) Havalimanı’ndan; Alaçatı, Çeşme, Urla, Kuşadası, Aydın ve Manisa’ya sefer düzenlemektedir.
Havaş Manisa İzmir Havalimanı Bilet Fiyatı 204 Numaralı Otobüsler ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Otogara rahat ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz. İzmir otogarına ulaştıktan sonra Manisa ile İzmir arasında çalışan şehirlerarası otobüsler ile Manisaya gidebilirisiniz.

Havaş Manisa çalışıyor mu?

Havaş servis otobüsleri ise İzmir’in Çeşme, Karşıyaka ve Konak ilçeleri ile Manisa, Aydın, Söke ve Kuşadası ilçelerine havalimanından yolcu taşımaktadır. Ayrıca İzmir havalimanında Taksiler ve Araç kiralama firmaları hizmet vermektedir.

Manisa İzmir Havaş kaç saat?

Havaş Manisa – İzmir Yolculuk Süresi: Yaklaşık 90 dakika sürmekte olup, bu süre trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Manisa uçakla nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden hareket eden uçak seyahatleri, Manisa’ya ulaşımlar için, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanmaktadır. Uçak seyahatleri, ortalama 1 saat 15 dakika sürmektedir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Manisa arası kaç km?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

Manisada neden havaalanı yok?

manisa organize sanayi bölgesi’nin içinde kaldığı, atıl durumda olduğu ve uzun yıllar amacı dışındaki eylemler için kullanıldığı için 7-8 yıldır olmayan, artık yerinde fabrika bacalarının tüttüğü havalimanıdır. ‘ltbz’ olan icao kodu ise artık zafer havalimanı’na aittir.

Manisa Seyahat nereden kalkıyor?

1977 yılından bu güne Şehzadeler şehri Manisa’mızdan Ege’nin incisi İzmir’e; haftanın 7 günü sabah 05.30’dan,22:15’e İzmir’den Sabah 06,20’den İzmir Garajı 23.15, Bornova Manisa Ayrımı 23,25’e kadar her 15 dakika’da bir olmak üzere yolcularımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz

See also:  Bursa Tophaneye Nasıl Gidilir?

Izmir Havaş ücreti ne kadar?

HAVAŞ otobüsleri Alsancak, Karşıyaka ve Mavişehir’den 11 TL, Çeşme, Aydın ve Kuşadası’ndan 27 TL, Söke’den 30 TL ve Manisa’dan 25 TL tutuyor.

Manisa izmir arası kaç para?

En Çok Tercih Edilen Manisa – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Manisa İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ayar Aydın Seyahat 45 TL 45 dk
Isparta Petrol Turizm 27 TL 45 dk

Manisa ile izmir arası ne kadar?

Manisa – İzmir arası karayolu ile 36 km’dir.

Manisa’ya en yakın havaalanı neresi?

Manisa iline en yakın havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. İzmir merkezine 18 km mesafede olan Adnan Menderes Havalimanı’ndan ulaşım otobüs, taksi ve hızlı trenle sağlanmaktadır. Sivil statülü havalimanında 3 adet terminal bulunmaktadır.

Istanbul Manisa uçakla kaç saat?

İstanbul ile Manisa arasındaki mesafe

Hava yoluyla en kısa mesafe 297 km ✈️
Araba rota uzunluğu 428 km
Sürüş süresi 3 s 48 dk.
Yakıt miktarı 34,2 L
Yakıt fiyatı 220,1 TRY

Bulunduğum yerden Manisa’ya nasıl gidebilirim?

Manisa’ya havayolu, demiryolu ya da karayolu ile ulaşım mümkündür. En yakın havalimanı 39 kilometre uzaklıktaki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. Buradan araç kiralayarak ya da otogara giderek otobüsle Manisa’ya ulaşılabilir.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Alaçatı arası kaç km?

İzmir Alaçatı Arası Kaç Km dir? İzmir Alaçatı arası 76,5 KM dir.

Çeşme ile havaalanı arası kaç km?

İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

Seferihisar Havaalanı arası kaç km?

Seferihisar’a Havayolu İle Ulaşım

İlçe, havalimanına ortalama 55 km’dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector