Izmir Gümüldüre Nasıl Gidilir?

Gümüldür’e nasıl gidilir: İzmir merkezine 75 km, Adnan menderes Havaalanı’na 35 km. uzaklıktaki bu şirin beldeye özel aracınız ile menderes üzerinden gidebilirsiniz. Çeşme yolunu tercih edecekseniz, Seferihisar ve ürkmez istikameti üzerinden Gümüldür’e kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Izmir Gümüldür otobüsleri nereden kalkıyor?

İzmir’den Gümüldür’e otobüs ve dolmuşla ulaşım

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür’e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür’e ulaşıyor.

Izmir Gümüldüre hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gümüldür yakınından geçiyor: 776, 778, 986.

İZBAN ile Gümüldür e nasıl gidilir?

İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir. İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir. İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir.

Menderes ile Gümüldür arası kaç kilometre?

Menderes ilçesine bağlı olan Gümüldür ile ilçe merkezi arasında biraz mesafe bulunuyor. Bu yüzden Menderes’e gelince Gümüldür’ün hemen yanı başınızda olduğunu düşünmeyin, henüz kat etmeniz gereken yaklaşık 35 km’lik bir yolunuz bulunuyor.

776 nereden kalkiyor?

776 (ESHOT)

776 otobüs hattının ilk durağı Doğanbey olup son durağı Cumaovası Aktarma Merkezi durağıdır. 776 (Cumaovası Akt.), her gün çalışıyor.

Izbanla Ürkmez e nasıl gidilir?

Havaalanından İZBAN+ESHOT kullanılarak 80 dakikalık toplu ulaşım ile ÜRKMEZ’e gelinebilir. 3) İzmir’in herhangi bir noktasından İZBAN raylı sistemine ulaşarak ÜRKMEZ’e gelinebilir. 4) İzmir Şehirler arası Otogar’dan minibüslerle 2 saatlik yolculukla ÜRKMEZ’e gelinebilir.

Izmir Gümüldür denizi nasıl?

denizi çok temiz, o kadar ki balıkları bile görebiliyorsunuz yüzerken. denizin dibi ayna gibi. pırıl pırıl. bu beldenin bazı yerleri vardır ki tavuk, köfte ve lahmacun dışında yiyecek bir şey bulunmaz ve bütün gün düğün salonu kıvamında roman havaları çalar.

See also:  Orta Okul Puanı Nasıl Hesaplanır?

Izmir Gümüldür nasıl bir yer?

Mandalina denildiğinde akla ilk gelen yerlerden olan Gümüldür, mavi bayraklı güzel koyları, uzum kumlu plajları ve bünyesinde barındırdığı antik kentleri ile saklı bir tatil cennetini andırmaktadır. Beldenin her bir köşesinde mandalina bahçesi bulunmakta olup; bu bahçeler bölgeye ayrı bir renk katmaktadır.

Izmir Gümüldür nüfusu ne kadar?

GÜMÜLDÜR FEVZİ ÇAKMAK mahallesi nüfusu ( beldesine) bağlı MENDERES, İZMİR. GÜMÜLDÜR FEVZİ ÇAKMAK mahallesinin Nüfusu Toplam 4.461 tır. Bu nüfusun 2.279’si Erkek, 2.182’si Kadındır. İZMİR ili MENDERES ilçesi ( beldesine) bağlı GÜMÜLDÜR FEVZİ ÇAKMAK mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği BÜYÜKŞEHİR İLÇE’dir.

Izmir Gümüldür Tabiat Parkına nasıl gidilir?

Gümüldür Tabiat Parkına 986 ve 987 otobüs hatları gitmektedir. Girişlerde kişilerden günlük olarak 10 TL alınır. Motosiklet ile ATV 20 TL, Bisiklet ile giriş 10 TL, 4 kişilik otomobil 30 TL, 8 kişilik minibüs 90 TL, Midibüs 160 TL, otobüs 270 TL’dir.

Gümüldür Ürkmez nereye bağlı?

Ürkmez İzmir ilinde yer almakta olup, Ürkmez Seferihisar ilçesine bağlıdır.Ürkmez haritası konumu ise 38° 4′ 33.3408” Kuzey ve 26° 55′ 47.8380” Doğu gps koordinatlarıdır. Ürkmez bağlı olduğu Seferihisar ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Özdere ye otobüsle nasıl gidilir?

Özdere’ye belediye otobüsü ile gitmek isteyenlerin İZBAN Cumaovası Aktarma Merkezi’ne gelmesi gerekiyor. 775 numaralı Özdere-Cumaovası Aktarma Merkezi hattında çalışan ESHOT otobüsleri Menderes, Ahmetbeyli ve Orta Mahalle güzergahını izleyerek Özdere’ye ulaşıyor.

Pamukkale Gümüldür arası kaç km?

Pamukkale Gümüldür Otobüs Bileti

En Ucuz Sefer Pamukkale – Gümüldür Arası Kaç Km
Pamukkale – Gümüldür Arası Kaç Saat 13sa 21dk Günlük Sefer Sayısı
En Çok Sefer Yapan Firma Sefer Yapan Firma Sayısı

Seferihisar izmir arası kaç kilometredir?

İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

See also:  Izmir Üçkuyular Hangi Ilçeye Bağlı?

Izmir kuşadası kaç km?

Kuşadası ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 92 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 51 kilometre ‘dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector