Izmir Göztepe Stadı Nerede?

Göztepe Stadyumu nerede? Göztepe stadyumunun tam adı Göztepe Gürsel Aksel Spor Ve Sağlık Yaşam Merkezi’dir. İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunmaktadır. Mehmet Ali Akman İnönü caddesinde yer almaktadır. Mimarı ise Mehmet Sepildir.

Göztepe Stadyumu için ihale yapıldı.?

Göztepe Stadyumu için daha önce yapılan “Ön Yeterlik İhalesi”nde yeterli bulunan 25 aday firma ihaleye davet edildi. Yeni Göztepe Stadyumu 20.000 kişi kapasiteli olarak planlandı. Batı yönünde 1.983 kişi kapasiteli protokol ve vip tribünü, basın tribünü, 24 adet loca ve sporcu alanları tasarlandı.

Yeni Göztepe Stadyumu planlandı?

Yeni Göztepe Stadyumu 20.000 kişi kapasiteli olarak planlandı. Batı yönünde 1.983 kişi kapasiteli protokol ve vip tribünü, basın tribünü, 24 adet loca ve sporcu alanları tasarlandı. Kuzey, güney ve doğu yönlerinde ise kesintisiz şekilde seyirci tribünleri, zemin katta batı yönünde vip, protokol ve sporcu girişleri ile otopark girişleri yer alacak.

Hangi stadyumda oynanacak Göztepe?

İzmir ekiplerinden Göztepe ligin ikinci yarısından itibaren maçlarını Gürsel Aksel Stadyumu’nda oynayacak. 2 senedir inşaatı süren stadyumun en geç 17 Ocak’ta kullanıma hazır olması bekleniyor. İzmir yeni yatırımlarla yükseliyor!

Göztepe stadyuma nasıl gidilir?

İzmir Gürsel Aksel Stadyumu Göztepe vapur iskelesine yürüyüş mesafesinde. İzmir Metro Hattı’ndan ulaşılan Göztepe durağına yakındır. Metro ve otobüs seferlerinin ayrıntılı hareket ve güzergâh bilgilerine, https://www.izmir.bel.tr/tr/Ulasim/1033 adresinden ulaşılabilir.

Izmir Göztepe stadı nereye yapılacak?

İzmir’in Konak ilçesi Üçkuyular Mahallesi’nde 34.651 metrekare arsa üzerinde gerçekleştirilen projenin toplam inşaat alanı 94.541 metrekare. 20 bin kişi kapasiteye sahip stadyum, spor merkezinin yanı sıra eğlence merkezleri, spor müzesi, sergi alanları, yeme-içme alanları ve kapalı otoparkı ile çok yönlü hizmet verecek

Göztepe Stadı hangi tramvay durağında?

Balçova bölgesinde bulunan Göztepe Gürsel Aksel Stadı konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? Fahrettin Altay durak, Balçova içindeki Göztepe Gürsel Aksel Stadı konumuna en yakındır.

See also:  Izmir Bombası Nerede Satılır?

Göztepe Stadı Kaç kişi?

İzmir Göztepe’de yeni yapılan Gürel Aksel Stadyumu 26 Ocak’ta açılıyor. Federasyonun yaptığı değişiklikle Göztepe Gürel Aksel Stadyumuna sevindirici bir haber geldi. Federasyonun ayakta maç izlemeye izin vermesiyle stadın kapasitesi 25 binden 30 bine yükseliyor.

Fenerbahçe Stadı hangi Metrobüs Durağı?

Metrobüsten Söğütlüçeşme Metrobüs Durağında inin. Metrobüsten indikten sonra yürüyerek Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na gidebilirsiniz. Metrobüsten sonraki tahmini varış süresi 5 dk.

Fenerbahçe Stadı hangi Marmaray Durağı?

Kadıköy bölgesinde bulunan Şükrü Saraçoğlu Stadı Durağı konumuna son Tren saat kaçta gider? MARMARAY (HALKALI – GEBZE), Kadıköy bölgesinde bulunan Şükrü Saraçoğlu Stadı Durağı konumuna giden son Tren aracıdır. 23:59 civarında buradan geçer.

Fenerbahçe Stadı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Şükrü Saraçoğlu Stadyumu yakınından geçiyor: 16D, 4, AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Yüksel Aksel Kimdir?

Gürsel Aksel, İzmir’in sembol futbolcularından biri oldu ve ölümünün ardından 23 Kasım 1978’de adı Göztepe Stadı’na verildi. 2015’te yıkılan bu stadın yerine yapılan ve 2020 yılında açılan Gürsel Aksel Stadyumu’nda da Aksel’in adı yaşatıldı.

Fahrettin Altay Halkapınar tramvay kaç dakika?

KONAK (Tram İzmir)

KONAK tramvay hattının ilk durağı Halkapınar olup son durağı Fahrettin Altay durağıdır. KONAK (Fahrettin Altay), her gün çalışıyor. Ek bilgi: KONAK hattında 17 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 28 dakika.

Eskişehir adliyesi hangi tramvay durağı?

Merkez bölgesinde bulunan Eskişehir Adalet Sarayı konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? Gökmeydan durak, Merkez içindeki Eskişehir Adalet Sarayı konumuna en yakındır.

Eskişehir Özdileğe hangi tramvay gider?

Merkez bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Özdilek Eskişehir Avm adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

See also:  Izmir Havaalanından Yeni Foça'Ya Nasıl Gidilir?
  • Otobüs: 29, 50S, 54S, 5S.
  • Tramvay: OTOGAR – SSK.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Adblock
    detector