Izmir Ekmeksiz Plajı Nerede?

Ekmeksiz Plajı İzmir’in Seferihisar ilçesinde bulunmaktadır. Bölgeye ulaşım sağlamak için toplu taşıma araçlarını kullanmak mümkün. Ancak plaja ulaşabilmek için belirli bir ağaçlık alandan geçmek gerekiyor. Çünkü şu an kapalı olduğu için doğal olarak plajı ulaşım adına özel bir yol bulunmamaktadır.

Ekmeksiz Plajı ücretli mi?

Ekmeksiz plajına girmek için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Ekmeksiz plajına ücretli veya ücretsiz olarak girmek mümkün değildir. Denize girmek ve yüzmek yasaktır. Ekmeksiz plajı hizmet sağlayamadığından dolayı, etrafı çitlerle çevrilmiştir.

Ekmeksiz plajına hangi otobüs gider?

640, Seferihisar bölgesinde bulunan Ekmeksiz Plajı konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Ekmeksiz plajında tesis var mı?

Bu plajda bir tesis yoktur,deniz yoluyla veya karayoluyla buraya gelebilirsiniz. Sabah saatlerinde fazla kalabalık olmadığı için sabah girilmesi denize tavsiye edilir.

Ekmeksiz koyuna nasıl gidilir?

Nasıl Gidilir? Ekmeksiz Plajı, Seferihisar’ın Teos tarafında yer alıyor. Seferihisar’dan gelirken Sığacık içinden geçerek, Teos yönüne doğru gidin. Teos Antik Kenti kavşağına gelmeden sağa dönün ve Güneşköy Sitesi yönüne doğru giderken araçların park ettiği yeri göreceksiniz.

Ekmeksiz plajı neden kapalı?

Tarım ve Orman Bakanlığı Milli Parklar Müdürlüğü’nün yetki alanında bulunan Türkiye’nin ve dünyanın en güzel koylarından biri olan Seferihisar’ın Sığacık Mahallesi’ndeki Teos Ekmeksiz Tabiat Parkı, yaklaşık 5 yıl önce kaçak binaların can güvenliğini tehdit ettiği gerekçesiyle mühürlenip, kapatıldı.

Kum Denizi Plajı hangi durak?

Urla Kum Denizi Plajı

Urla İskele’nin girişinde bulunan plaj, geniş bir kumsala sahip. İnciraltı Semt Garajı’ndan minibüs ile ve 725 numaralı Urla otobüsü ile ulaşılabiliyor.

Ekmeksiz plajı soğuk mu?

izmir’in huzur dolu sığacık beldesinde bulunan, ekmeksiz tabiat parkı içindeki saklı minik bir cennet. turkuazın tüm tonlarına şahit olabileceğiniz bu küçük koy tamamen kum. su ciddi soğuk ama o ortamda dikkat edemiyor insan, uyuşup alışıyorsun.

See also:  Bursa Izmir Ne Kadar?

Konak Sığacık nasıl gidilir?

İzmir’den Sığacık’a haftanın her günü belediye otobüsleri sefer düzenliyor. 985 hat numaralı ESHOT otobüsleri Üçkuyular-Seferihisar arasında ulaşım sağlıyor. F. Altay metro durağında inerek Üçkuyular’a geldikten sonra 985 numaralı otobüse binip Seferihsar’a gelebilirsiniz.

Sigacikta nerede denize girilir?

Akkum Plajı Sığacık bölgesine en yakın ve en popüler plajlardan birisidir. Bu plaj büyük bir koyda yer almaktadır. Belediyeye ait tesisleri de bulunmaktadır. Sığacık’ta en çok tercih edilen Akkum Plajı Sığacık merkeze oldukça yakın bir konumdadır.

Sığacık Akkum plajı ücretli mi?

Akkum Plajı Giriş Ücreti

Akkum plajı bir halk plajıdır. Bundan dolayı giriş için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Ipekkum sahili nerede?

Muhteşem ve göz dolduran denizi ve manzarası ile İzmir Gümüldür’de bulunan İpekkum plajı yazlıkçıların favori mekânı haline gelmiştir. Satsuma mandalinası ile meşhur olan Gülümdür, İzmir Menderes ilçesinin bir sahil mahallesidir.

Sığacık ta nereye gidilir?

Gezilecek Yerler

 • Teos Antik Kenti.
 • Sığacık Kaleiçi.
 • Sığacık Kalesi.
 • Sığacık Pazarı
 • Teos Marina.
 • Doğa Okulu.
 • Akkum Plajı
 • Akvaryum Plajı
 • Seferihisar plajı nasıl?

  Seferihisar, tarihi ve turistik bir tatil rotası olmasının yanı sıra, mavi bayraklı plajları ile keyifli bir deniz tatili için de uygun bir adrestir. İlçe merkezine ortalama 5-10 km uzaklıkta bulunan plajlara, hem özel araç hem de toplu taşıma ile kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

  Kosova plajı nerede?

  ALIAĞA – MENEMEN, Menemen bölgesinde bulunan Foça kosova Plajı konumundan geçen ilk Tren aracıdır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector