Izmir E Nasıl Giderim?

Izmire neyle gidilir? İzmir ‘e gelindiğinde araç kiralanabilir, tur otobüslerini kullanabilir, raylı sistemler, vapur ya da metro gibi toplu ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, bisiklet kiralayarak da İzmir ‘in sahil şeridini keşfedebilirsiniz. Izmir ulaşım nasıl giderim?

İzmir’e nasıl gidebilirim?

İzmir’e nasıl gidilir ✈️

İzmir’e hemen hemen birçok şehirden direkt otobüs seferi bulunuyor. Birçok kentle hava yolu bağlantısı bulunan şehre Denizli, Ankara ve İstanbul’dan trenle de ulaşılıyor. İzmir-Aydın Otoyolu ve İzmir-Bursa-İstanbul Otoyolu İzmir’i Türkiye’nin en gelişmiş bölgeleri ile bağlıyor.

İzmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

Aydın, Denizli, Burdur ve çevre şehirlerden gelen ziyaretçilerin İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanmaları gerekmektedir.

İstanbul İzmir feribot kaç saat sürer?

İstanbul- İzmir arası feribotla 478 kilometredir ve bu mesafeyi tamamlamak 5 saat 48 dakika sürecektir. Eğer bu güzergahlardan hiçbirini kullanmak istemezseniz bir diğer seçeneğiniz uçak ile yolculuk yapmaktır. Bu durumda her güzergahta olduğu gibi İstanbul İzmir arası uçakla kaç saat sürer diye düşünebilirsiniz.

İzmir otogardan Izbana nasıl gidilir?

Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra, buradan kalkan İzban’la ortalama 35 – 40 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Google Maps nasıl giderim?

Yol tarifi alma ve rotaları görme

 1. Bilgisayarınızda Google Haritalar’ı açın.
 2. Yol tarifi’ni. tıklayın.
 3. Haritadaki noktaları tıklayın, bir adres girin veya bir yer adı ekleyin.
 4. Ulaşım şeklinizi seçin.

Izmite otobüsle nasıl gidilir?

İzmit’e Otobüs İle Ulaşım

İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerden otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’dan gitmek için Esenler Otogarı ve Harem Otogar’ından kalkan otobüsler ile ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir’de ikamet eden tatil severler ise İzmir Otogar’ından kalkan otobüsler ile İzmit’e gidebilirler.

Bursa’dan İzmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

Bursa ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 346 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 322 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 2 saat ve 59 dakika zaman alır ve Santral Garaj, Nilüferköy, Badırga, Savaştepe, Kırkağaç ve Altındağ üzerinden geçer.

See also:  Izmir Çevresinde Nerede Kar Var?

Izmirden ankaraya giderken nerelerden geçilir?

Ankara – İzmir Rotası

 • Eskişehir Yolu. Dumlupınar Bulvarı (Çayyolu – Söğütözü arası), Ankara, Ankara.
 • Ankara – Eskişehir Yolu. Polatlı – Çayyolu arası (D200 ), Ankara, Ankara.
 • Ankara – Eskişehir Yolu.
 • Mihalıççık Kavşağı
 • Sivrihisar Kavşağı
 • Afyon – Ankara Yolu.
 • Afyon – Ankara Yolu.
 • Afyon – Uşak – Kütahya Kavşağı
 • İstanbul İzmir arası eski yol kaç km?

  Otoyol sayesinde İstanbul- İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul-İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

  İstanbul İzmir arası feribot var mı?

  Türkiye Denizcilik İşletmeleri’nin üç yıl önce son verdiği İstanbul-İzmir seferini artık bir özel şirket yapacak. İki kent arasında tek yönde 16 saat sürecek karşılıklı seferler, 16 Haziran’da Haydarpaşa Limanı’ndan hareket edecek Samsun gemisiyle başlıyor.

  İstanbul İzmir feribot ne kadar?

  İstanbul İzmir feribotu ne kadar? Yenikapı – Bandırma İDO – İzmir: 657-707 lira İstanbul ‘da Yenikapı’dan Bandırma’ya İDO arabalı vapurla geçmenin bedeli 236 ila 266 lira arasında değişiyor. Şayet dönüşte de bu yolu kullanırsanız sadece İDO masrafınız 470 lira ila 530 lira arasında değişecek.

  Izmirden istanbula deniz yoluyla gidilir mi?

  İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin (İDO), deniz ve kara ulaşımını entegre eden, İstanbul-İzmir seferleri, 22 Mart’ta başlayacak.

  Izmir otogardan merkeze nasıl gidilir?

  Otogara Ulaşım

  Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

  Halkapınar Otogar Eshot kaç dk?

  555 (ESHOT)

  See also:  Izmir Kiraz Nereye Bağlı?

  555 otobüs hattının ilk durağı Halkapınar Metro olup son durağı Otogar Yeni durağıdır. 555 (Otogar), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 555 hattında 16 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 15 dakika.

  Metro otogara gidiyor mu?

  METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM

  Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector