Izmir Den Tire Ye Nasıl Gidilir?

TİRE’YE NASIL GİDİLİR? İzmir – Tire arasında demiryolu ulaşımı sabah ve akşam saatlerinde mevcut ve ortalama ulaşım süresi 1,5 – 2 saat sürüyor. İzmir-Tire arası ise, yol yaklaşık 1 saat sürüyor.

Izmir’den Tireye nasil gidilir?

İzmir’de Basmane durağında indikten sonra, Basmane – Tire trenine aktarma yapılması gerekmektedir. Basmane’den Tire’ye gidiş ise ortalama 1.5 saat sürmektedir. Basmane – Tire Treni ile ulaşım ücreti ise öğrenciler için 15 TL ve tam bilet 20 TL’dir.

Izmir Tire otobüsleri nereden kalkıyor?

S.S. Tire Otobüsleri Yolcu Taşıma Koop. tarafından İzmir Otogarı bağlantılı olarak Gaziemir’den hergün düzenli aralıklarla otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gaziemir’deki Tire Otobüsleri yazahanesi Konak istikametinden Gaziemir Tansaş’a varmadan yaklaşık 100 mt. önce yolun sağındadır.

Tireye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tireden yakınından geçiyor: 15, 253, 681.

Tire Izban ne zaman gelecek?

‘2022 YILININ ORTALARINDA BİTECEĞİNİN MÜJDESİNİ ALDIK’

Bölgemizde Ödemiş, Tire ve Bayındır ilçelerindeki vatandaşlarımız da bu yeni ulaşım projesinden yararlanacaklardır” dedi.

Izbanla Tireye nasıl gidilir?

Havaalanından Tire’ye gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra Sarnıç istasyonunda inerek 720 TORBALI-SARNIÇ AKTARMA veya 798 TİRE – TORBALI AKTARMA otobüs hatları ile ilçeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tire izmir arası otobüsle kaç saat?

Tire – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa sürmektedir.

837 Eshot kaç TL?

Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda geçerli olan bu tarifede; tam biniş ücreti 14,34 TL; öğrenci ücreti 4,30 TL; indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 9,60 TL oldu. 120 Dakika Aktarma Sistemi’ne dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti

798 Eshot nereden kalkıyor?

798 (ESHOT)

See also:  Izmir Tepecik Bit Pazarı Hangi Gün?

798 otobüs hattının ilk durağı Torbalı Aktarma olup son durağı Tire Terminal İçi durağıdır. 798 (Tire), her gün çalışıyor.

Tire Torbalı Eshot kaç TL 2022?

01.06.2022 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Izmir tire tren çalışıyor mu?

İzmir – Tire Bölgesel Treni İzmir (Basmane) – Torbalı – Bayındır – Tire arasında her gün işlerler.

Tirede ne yenir nereye gidilir?

Tire’nin el sanatları çarşısından keçe, iğne oyalı örtü, nalın ve urgan alabilirsiniz. Hanlarıyla ünlü Tire’de görülecek başlıca yerler; köylü amcaların kahvehaneleriyle renklenen Ali Efe Hanı, yeniden canlanan Kutu Han ve Çöplen Hanı. Tire’nin meşhur peynirinden, ekmeğinden ve yoğurdundan alabilirsiniz.

Izbanla Ödemiş’e Nasıl Gidilir?

Havaalanından Ödemiş’e gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra Torbalı istasyonunda inerek 795 nolu aktarma otobüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Izmir Tire İZBAN var mı?

Çok yakında hizmete girecek olan ve Tire, Ödemiş, Bayındır, Selçuk ile Torbalı bölgesindeki vatandaşların, İzmir kent merkezlerine gelişini kolaylaştıracak Torbalı hattı sayesinde, İZBAN’ın toplam uzunluğu 111 kilometreye çıkacak.

Torbalı İZBAN ne zaman açılacak?

İZBAN 8 Eylül 2017’de açılacak!

Torbalı-Selçuk İZBAN Hattı Bakan talimatıyla hızlandırıldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan müjdeyi Selçuk’ta verdi: Torbalı-Selçuk aksı 2017’de hazır olacak.

En son İZBAN ne zaman?

İZBAN Son Sefer Saati

Aliağa-Selçuk arasındaki banliyö hattında hizmet veren İZBAN hafta içi hafta sonu saat 01.23’te kapanıyor. Resmi tatillerde bazen saatler değişiklik gösterebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector