Izmir Den Eskişehir E Nasıl Gidilir?

İzmir’den Eskişehir’e Nasıl Gidilir? İzmir Eskişehir arası yol 499 km. 5-6 saat arasında Eskişehir’e ulaşabilirsiniz. İzmir’den Eskişehir’e giderken Manisa, Balıkesir ve Bursa illerinden geçiliyor.

Eskişehir’e giderken hangi illerden geçilir?

İstanbul ve Ankara ile düzenli tren seferleri bulunan Eskişehir’e hızlı trenle ekonomik ve konforlu bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Yaz ve kış döneminde sefer sıklıkları değişen demir yolu ile ulaşım seçeneğinde İstanbul-Konya arasındaki istasyonlar: Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir ve Konya.

Izmir Eskişehir otobüs kaç TL?

En Çok Tercih Edilen İzmir – Eskişehir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması İzmir Eskişehir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Anadolu Turizm 200 TL 6 sa 6 dk
Pamukkale Turizm 200 TL 6 sa 6 dk

Eskişehir’e nasıl gidilir Trenle?

Yüksek Hızlı Tren hattı ile İstanbul, Ankara ve Konya şehirlerinden Eskişehir’e trenle ulaşım mümkündür. Yüksek Hızlı Tren hattı ile İstanbul ile Eskişehir arası tren yolculuğu ortalama 3 saat sürmektedir. Gün içerisinde 10 adet sefer düzenlenmektedir ve bilet fiyatları 70 TL’dir.

Izmir’den Eskişehir’e otobüsle kaç saat?

İzmir – Eskişehir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 26 dakika sürmektedir. İzmir – Eskişehir arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

İstanbul Eskişehir arası nerelerden geçiyor?

Merhaba, İstanbul’dan Eskişehir icin iki alternatif var. Birisi Bursa uzerinden İnegol Eskişehir, digeri ise Adapazari Bilecik Eskişehir

Eskişehire ne zaman gidilir?

Eskişehir’e Ne Zaman Gidilir? Karasal iklim tipine sahip Eskişehir, kış mevsiminde çok soğuk; yaz döneminde ise oldukça sıcak. Eskişehir’e gitmek için en güzel zaman, ilkbaharın ortasından sonbaharın ilk aylarına kadar olan dönem. Özellikle mayıs ve haziran aylarında, şehir en güzel çehresine bürünüyor.

Izmir Eskişehir ne kadar?

İzmir – Eskişehir arası karayolu ile 412 km’dir.

See also:  Eğitim Bilimleri Netleri Nasıl Yükselir?

Izmir Eskişehir tren bileti ne kadar?

Ege Ekspresi, Eskişehir – İzmir arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 75,00 TL’dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır.

Eskişehir izmir bilet ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Eskişehir – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Eskişehir İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Anadolu Turizm 200 TL 6 sa 29 dk
Pamukkale Turizm 200 TL 6 sa 29 dk
Balıkesir Hakser Turizm 200 TL 6 sa 29 dk

Eskişehir’e hızlı tren nereden kalkıyor?

İSTANBUL-ESKİŞEHİR HIZLI TREN BİLET ÜCRETLERİ

Günde 10 sefer yapılan İstanbul-Eskişehir hızlı treni için ilk sefer Pendik’ten 06:01′ de başlıyor son sefer ise18:01’de bitiyor. Ortalama yolculuk süresi ise 2 sa 54 dk. İstanbul (Pendik) kalkış ve İzmit YHT istasyona varışlı olarak gerçekleşiyor.

İstanbul Eskişehir hızlı tren bileti nasıl alınır?

Biletlerinizi TCDD taşımacılık web sitesinden, mobil uygulama ve 444 82 33 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirsiniz.

Eskişehir hızlı tren nereye gidiyor?

HIZLI TREN DURAKLARI : İstanbul Eskişehir Ankara arasında sefer yapan hızlı trenlerin durakları sırasıyla şunlar; Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Polatlı, Sincan Ankara.

Izmir Eskişehir arası kaç saat sürer?

İzmir Eskişehir arası arabayla kaç saat sürüyor? İzmir Eskişehir arası özel araçla ortalama 4 saat 59 dakika sürmektedir.

Eskişehir otobüs kaç saat sürüyor?

İstanbul – Eskişehir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 38 dakika sürmektedir.

Izmir Eskişehir tren kaç saat sürer?

İzmir-Eskişehir arası ortalama seyehat süresi 12 saat 30 dakikadır. İzmir Mavi Trenin İzmir Basmane Gar’dan hareket etmekte olup trenin hareket saatlerini ve bilet ücretlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector