Izmir Değirmendere Nerede?

Değirmendere İzmir ilinde yer almakta olup, Değirmendere Cumaovası(Menderes) ilçesine bağlıdır.Değirmendere haritası konumu ise 38° 15′ 6.2748” Kuzey ve 27° 7′ 57.6048” Doğu gps koordinatlarıdır. Değirmendere bağlı olduğu Cumaovası(Menderes) ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Değirmendere nerede nereye bağlı?

Değirmendere, Marmara Bölgesi’nde Kocaeli sınırlarında Gölcük’e bağlı, uzun bir sahil şeridine sahip olan eski bir mahalledir. Doğusunda Gölcük ilçesi, batısında Halıdere, kuzeyinde İzmit Körfezi ve güneyden Örcün Köyü ile çevrilidir.

Menderes Malta Şelalesi Nerede?

Gaziemir üzerinden Menderes yolunu takip ederek Gümüldür yolu üzerinden Değirmendere ayrımına giriyorsunuz. Bu ayrım Değirmendere köyünün içerisinden geçerek sizi Tahtalı barajına ulaştıracak. Tahtalı barajına ulaştıktan sonra toprak yolu takip ederek yaklaşık 5 KM sonra Malta Şelalesinin bulunduğu yere ulaşıyorsunuz.

Değirmendere Trabzon hangi ilçeye bağlı?

Ortahisar ilçesine bağlıdır. Değirmendere Mahallesi haritası Trabzon ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Değirmendere Mahallesi posta kodu 61100. Değirmendere Mahallesi GPS koordinatları 40° 59´ 49.2612′ ve 39° 44´ 36.2976′.

Trabzon Değirmendere hangi ilçe?

Değirmendere Mahallesi Trabzon ilinde yer almakta olup, Sanayi semtinde bulunan Değirmendere Mahallesi Trabzon Merkez ilçesine bağlıdır.Değirmendere Mahallesi haritası konumu ise 40° 59′ 49.2612” Kuzey ve 39° 44′ 36.2976” Doğu gps koordinatlarıdır.

Malta Gölü nerede?

Şelale, İzmir ilinin Menderes ilçesi Değirmendere Köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır. İzmir şehir merkezine oldukça yakın olan bu güzel mekanda kendinizi adeta cennette hissetmenizi sağlayacak güzelliktedir. Şelale 5-6 metre yükseklikten Çam ağaçlarının arasında akan doğal bir yerdir burası.

Izmirde Çağlayan Şelalesi Nerede?

Aşıklar Şelalesi Türkiye’nin Ege bölgesinde bulunan İzmir ilinin Dikili ilçesine bağlı olan Nebiler Köyünde yer almaktadır.

Trabzon en büyük ilçesi hangisi?

Yüzölçümü bakımından Trabzon’un en büyük ilçesi olan Maçka, şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

See also:  Okul Ara Tatilleri Ne Zaman?

Trabzon kaç tane ilçesi var?

Trabzon’un 18 ilçesi bulunmaktadır.

Trabzon Merkez ilçesi hangisi?

Trabzon, günümüzde Karadeniz Bölgesi’nin Samsun’dan sonra ikinci büyük kentidir. Trabzon, 12 Kasım 2012 tarihinde kabul edilen büyükşehir yasa tasarısı ile büyükşehir belediyesi olmuş ve merkez ilçe kaldırılarak Ortahisar ilçesi kurulmuştur.

Değirmendere’de ne yapılır?

Değirmendere insana huzur veren, güzel bir sahil kasabası.Buraya geldiğinizde sahildeki dondurmacılara da uğrayın.Sahili boydan boya dolaşın.Balık tutanları izleyin.Şansınız varsa kayıkçılardan olta istavriti bulabilirsiniz.Değirmendere fındığı satan yerler var, deneyin.Kocaeli gezinizde unutamayacağınız yer burası

Değirmendere nüfusu ne kadar?

DEĞİRMENDERE MERKEZ mahallesinin Nüfusu Toplam 6.182 tır. Bu nüfusun 2.915’si Erkek, 3.267’si Kadındır. KOCAELİ ili GÖLCÜK ilçesi ( beldesine) bağlı DEĞİRMENDERE MERKEZ mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği BÜYÜKŞEHİR İLÇE’dir.

Trabzon Yalıncak hangi ilçeye bağlı?

Yalıncak, Trabzon ilinin Ortahisar ilçesine bağlı bir mahalledir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector