Izmir Çamdibi Hangi Ilçeye Bağlı?

Çamdibi, İzmir’in Bornova ilçesinde eskiden belde olan bir semt.

Bornova Çamdibi nerede?

Çamdibi İzmir ilinde yer almakta olup, Çamdibi Bornova ilçesine bağlıdır.Çamdibi haritası konumu ise 38° 26′ 5.2908” Kuzey ve 27° 11′ 35.1816” Doğu gps koordinatlarıdır. Çamdibi bağlı olduğu Bornova ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Izmir Meriç Mahallesi nereye bağlı?

Meriç Mahallesi İzmir ilinde yer almakta olup, Çamdibi semtinde bulunan Meriç Mahallesi Bornova ilçesine bağlıdır.Meriç Mahallesi haritası konumu ise 38° 25′ 19.6716” Kuzey ve 27° 11′ 12.3504” Doğu gps koordinatlarıdır. Meriç Mahallesi bağlı olduğu Bornova ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Bornova kaç mahalle var?

BORNOVA MAHALLELERİ VE KÖYLERİ, İZMİR

İLÇE ADI BORNOVA MAHALLE SAYISI BORNOVA KÖY SAYISI
BORNOVA 45

Çam dibine nasıl gidilir?

Bornova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Çamdibi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 54, 555.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

İzmir Doğanlar Mahallesi hangi semtte?

Doğanlar, İzmir’in Bornova ilçesine bağlı bir mahalledir.

Postacılar Mahallesi nereye bağlı?

Postacılar Mahallesi İzmir ilinde yer almakta olup, Soğukkuyu semtinde bulunan Postacılar Mahallesi Bayraklı ilçesine bağlıdır.Postacılar Mahallesi haritası konumu ise 38° 29′ 13.4988” Kuzey ve 27° 7′ 19.4268” Doğu gps koordinatlarıdır.

İzmir bahçeli evler nereye bağlı?

Bahçelievler, İzmir’in Karşıyaka ilçesine bağlı bir mahalledir.

İzmir karşiyaka da kaç tane mahalle var?

Tarım, zeytincilik ve bahçelerden oluşmaktadır. Bölgenin yamaç olması sonucu büyük tarım alanları bulunmamaktadır. 30 Mart 2014 tarihinde Sancaklı ve Yamanlar köylerinin de mahalle yapılmasıyla mahalle sayımız 27’ye ulaşmıştır.

Bornovada kaç köy var?

Toplam 12 köy bulunmaktadır.

Bornova Merkez Mahallesi nerede?

Merkez Mahallesi İzmir ilinde yer almakta olup, Altındağ semtinde bulunan Merkez Mahallesi Bornova ilçesine bağlıdır.Merkez Mahallesi haritası konumu ise 38° 25′ 0.2928” Kuzey ve 27° 11′ 54.6936” Doğu gps koordinatlarıdır. Merkez Mahallesi bağlı olduğu Bornova ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır.

See also:  Eğitim Öğretim Ne Zaman Başlıyor?

Izmirde kaç tane ilçe var?

İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector