Izmir Adnan Menderes Havalimanından Alaçatıya Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na geldikten sonra ise havalimanı servisleriyle veya özel araç kiralayarak Alaçatı’ya gidebilirsin. İstanbul Alaçatı yol tarifi ise oldukça basit aslında. Yaklaşık 6 saat sürecek olan bu yolculukta tek yapman gereken İzmir istikametini tutturmak.
Alaçatı’ya hava yolu kullanarak gitmek isterseniz bulunduğunuz şehirden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçmanız gerekiyor. Adnan Menderes Havalimanı’ndan Alaçatı’ya ulaşmak için HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz. Bilet ücreti 2020 yılında 40 TL olan otobüs yolculuğu yaklaşık 75 dakika sürüyor.

İzmir Alaçatı arası kaç TL?

İzmir Alaçatı otobüs fiyatı 25TL ve 1,5 saat sürüyor. Araçlar 141 nolu perondan kalkıyor. İlk araç sabah 06.30 son araç ise 22.00’de kalkıyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından çeşmeye nasıl gidilir?

Havalimanı’ndan Çeşme’ye gitmek için ise İZBAN trenine binebilir ve aktarma noktası olan Fahrettin Altay durağında inebilirsiniz. Daha sonra buradan hareket eden 984 numaralı Urla otobüsüne binerek Urla’da inmeli ve ardından 760 numaralı Çeşme belediye otobüsüne binerek Çeşme’ye olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Izbanla Alaçatı’ya nasıl gidilir?

Üçkuyular’dan Alaçatı’ya Gidiş

Bunun içinde İzmir’de Buca, Bornova, Karşıyaka’dan İZBAN ile Halkapınar Metro durağına oradan da Metro aktarması yapıp son durak Fahrettin Altay’da inip hemen yolun karşısındaki semt garajına geçmeniz gerekmektedir.

Alaçatı İzmir Adnan Menderes arası kaç km?

Alaçatı’ya İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan 90 km. sonra ulaşabilirsiniz. İzmir merkezden ise 70 km uzaklıkta bulunan Alaçatı’ya İzmir Üçkuyular’dan hareket eden İzmir-

Izmirden Alaçatıya nasıl gidilir 2022?

İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Alaçatı’ya belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Alaçatı’da inebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

See also:  Okul Müdürü Ne Kadar Maaş Alır?

Izmir Çeşme Havaş kaç TL?

Adnan Menderes Havalimanı’ndan Havaş Firmasıyla 52 TL’ye Çeşme Otogara bırakmaktadır, İzmir Havaalanından Alaçatı Merkeze ise Havaş ücreti 52 TL’dir.

Izmir Çeşme Havaş kaç saat?

HAVAŞ-ÇEŞME (Havaş)

HAVAŞ-ÇEŞME otobüs hattının ilk durağı Adnan Menderes Havalimanı (Havaş) olup son durağı Çeşme Otogar (Havaş) durağıdır. HAVAŞ-ÇEŞME (Çeşme), her gün çalışıyor. Ek bilgi: HAVAŞ-ÇEŞME hattında 4 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 63 dakika.

Adnan Menderes Çeşme Havaş ne kadar?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Havaş Firmasıyla 35 TL’ye Çeşme Otogara gidebilirsiniz. ( 2020 güncel fiyattır.) İzmir Havalimanı’ndan Alaçatı Merkez’e ise fiyat 35 TL’dir.

Alaçatı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları alaçatı yakınından geçiyor: 330, 502, 662, 699, 800, 912, 921.

Gitmeden önce Alaçatı hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

Alaçatı, İzmir’in en gözde tatil beldesi olarak biliniyor. Her yıl yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Alaçatı, bilmeyenler için ise tam bir labirent.

 • Alaçatı butik otelleri tek kelimeyle nefis.
 • Alaçatı gece hayatı oldukça hareketli.
 • 3. Topuklu ayakkabı giyecekler dikkat.
 • Midye ve Çeşme kumrusunun tadına bakın.
 • Izmir havaalanı çeşme arası kaç dk?

  İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

  Alaçatı dan havaalanına nasıl gidilir?

  Alaçatı terminalinde, Alaçatı ile İzmir arasında çalışan otobüslerle İzmir otogara gidebilirsiniz. Buradan da İzmir otogar ile İzmir Havaalanı arasında çalışan 204 Numaralı Otobüsler ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na rahat ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

  Torbalı Adnan Menderes Havaalanı arası kaç km?

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Torbalı İzmir arası kaç km yaklaşık olarak toplam 34 Kilometre mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Torbalı İzmir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 35 dakika sürecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector