Istanbul Dan Çanakkale Ye Nasıl Gidilir?

Feribot seferi 2 saat kadar sürer. D 200 ve E 90 karayolları boyunca Bandırma-Çanakkale güzergahı takip edilerek (165 km) takriben iki buçuk saatte Çanakkale’ye varılır. Bu rota izlenerek takriben 5 saatte İstanbul’dan Çanakkale’ye ulaşılır.

Istanbul’dan Çanakkale’ye en hızlı nasıl gidilir?

İstanbul Anadolu Yakası’ndan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız, öncelikle İzmit ve ardından Bursa yolunu takip etmeniz gerekiyor. Bursa’dan sonra sırasıyla Karacabey ve Bandırma’ya ulaşacaksınız. Çanakkale merkeze ulaşmak için ise Biga ve Lapseki’yi takip etmeniz yeterli. Toplam yolculuğunuz yaklaşık 7 saat sürecek.

Istanbuldan Çanakkaleye deniz yoluyla nasıl gidilir?

İstanbul Yenikapı – Bandırma iskelesi arasında çalışan hızlı feribot kullanılarak Çanakkale’ye ulaşım mümkündür.

Istanbul Çanakkale feribot kaç saat sürer?

İstanbul’dan gelen misafirlerimiz Gelibolu Yarımadasından Çanakkale’ye geçmeleri için 2 alternatif bulunmaktadır. Bunlardan ilki Eceabat ilçesi ile Çanakkale arasındaki 24 saat çalışan araba alan GESTAŞ feribotlarıdır. Toplam geçiş süresi 25 dakikadır.

Istanbul Çanakkale feribot kaç para?

TOPÇULAR FERİBOT FİYATLARI NE KADAR? Eskihisar Topçular feribot ücreti 2021 itibariyle otomobiller için tek yön 95 TL olarak belirlenirken gidiş dönüş ücreti 180 TL olarak belirlendi. 24 saat boyunca sefer yapılmaktadır.

İstanbul Çanakkale feribotla nasıl gidilir?

İstanbul Yenikapı – Bandırma iskelesi arasında çalışan hızlı feribot kullanılarak Çanakkale’ye ulaşım mümkündür. Feribot Seferleri aşağıda belirtilmiştir. Güncel Fiyat ve Sefer bilgilerine www.ido.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çanakkaleden karşıya nasıl geçilir?

Bireysel seyahatlerinizde otomobiliniz için en kısa ve hızlı geçiş hattı Çanakkale – Kilitbahir feribot hattıdır. Feribot yolculuğu 7-8 dk sürmektedir ve ücret olarak en uygun feribot hattıdır. 24 saat içerisinde gidiş dönüş indiriminden yararlanabilirsiniz. Eceabat – Kilitbahir arası yaklaşık 2-3 km mesafededir.

İstanbul Çanakkale arabalı vapur var mı?

Çanakkale bölgesine yolu düşen ve yorgun olan ziyaretçilerin en çok aradığı hizmet “Çanakkale’den İstanbul’a feribot var mı?” maalesef yok. Çanakkale ile İstanbul arası karayolu ile yaklaşık 300 kmlik mesafeyi araçları ile gitmek istemeyen ziyaretçiler bu tarz arayışlar içerisine giriyorlar.

See also:  Adana Festivali Nerede?

Çanakkale Feribotu kaç TL?

ÜCRET TARİFELERİ

ÇANAKKALE BOĞAZ HATTI / Ç.KALE-ECEABAT
Yolcu 10.00 TL 5.00 TL
GestCard Öğrenci 1.50 TL 45.00 TL
Küçük Motor(250 cc altı) 29.00 TL 45.00 TL
Otomobil(1+7 Kişi) 135.00 TL 136.00 TL

Istanbuldan bozcaadaya arabasız nasıl gidilir?

İstanbul – Bandırma İDO hızlı feribotu ile Çanakkale’ye Geçiş İstanbul Yenikapı ve Bostancı’da yaşıyorsanız aracınız ile İdo hızlı feribotlarını veya arabasız deniz otobüslerini kullanarak Bandırma’ya gelip buradan Çanakkale asfaltı üzerinden Ezine-Geyikli iskelesine aracınız ile yaklaşık 3 saatte gelebilirsiniz.

Çanakkale feribot kaç saat?

Bireysel seyahatlerinizde otomobiliniz için en kısa ve hızlı geçiş hattı Çanakkale – Kilitbahir feribot hattıdır. Feribot yolculuğu 7-8 dk sürmektedir ve ücret olarak en uygun feribot hattıdır. 24 saat içerisinde gidiş dönüş indiriminden yararlanabilirsiniz.

Istanbul Çanakkale kaç km ve nasıl gidilir?

Anadolu yakasından Çanakkale şehir merkezi arası ortalama 7 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 508 km’ dir.

Istanbul Çanakkale arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Çanakkale arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 2 dakika sürmektedir.

Feribot ücreti kaç TL?

Eskihisar – Yalova feribotu saatleri ve tarifeleri (2022) hakkında detayları derledik. Eskihisar- Yalova ücretleri 3.50 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda minibüsler için 185 TL, kamyonlar için 260 TL ve motosikletler için de 75 TL’dir.

Çanakkale feribot günübirlik ne demek?

Günübirlik kampanyası, Gestaş’ın boğaz hattı geçişlerinde aynı gün içerisinde geri dönüşlerde yolcularına sunduğu indirimli geçiş uygulamasıdır. Boğaz hatlarında Otomobil ve Motosiklet araç tipleri için Günübirlik geçişlerde, aynı gün içerisindeki geri dönüşte nakit fiyatın %50’si oranında indirim uygulanır.

Feribot geçiş ücretleri ne kadar?

İDO Eskihisar Topçular Araba Vapuru Yaya Yolcu Geçiş Ücretleri – 2022. 2022 Eskihisar Topçular İDO yaya yolcu fiyatları şu şekildedir.İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 9.00 TL öğrenci ise 6.00 TL’dir. Otomobil, Minivan, Jip ve Panelvan araçların geçisinde araç içinde bulunan yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

See also:  Bursa Eskişehir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Istanbuldan Geliboluya feribotla nasıl gidilir?

İstanbul-Silivri-Marmara Ereğlisi-Tekirdağ-Malkara-Keşan güzergâhını takip ettikten sonra Gelibolu’ya ulaşabilirsiniz. Gelibolu’ya Bursa ve Bandırma üzerinden gitmek isterseniz Biga’yı geçtikten sonra Lapseki’den arabalı vapura binip Gelibolu’ya ulaşabilirsiniz.

İstanbul Çanakkale kaç km ve nasıl gidilir?

Anadolu yakasından Çanakkale şehir merkezi arası ortalama 7 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 508 km’ dir.

Çanakkale feribot kaç saat?

Bireysel seyahatlerinizde otomobiliniz için en kısa ve hızlı geçiş hattı Çanakkale – Kilitbahir feribot hattıdır. Feribot yolculuğu 7-8 dk sürmektedir ve ücret olarak en uygun feribot hattıdır. 24 saat içerisinde gidiş dönüş indiriminden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Çanakkale arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Çanakkale arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 2 dakika sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector