Getir Izmir Hangi Ilçelerde?

Getir; Mavişehir, Bostanlı, Karşıyaka, Bornova, Kordon, Karabağlar, Buca, Güzelyalı ve Balçova’da olmak üzere 9 dağıtım merkezi ve 65 motosikletli kuryesi ile artık İzmirlilerin kapısını çalıp mutluluk getiriyor.

Getir hangi ilçelerde var?

Getir Market Uygulaması Hangi İllerde Hizmet Veriyor?

 • İstanbul.
 • İzmir.
 • Ankara.
 • Bursa.
 • Kocaeli.
 • Muğla.
 • Sakarya.
 • Tekirdağ
 • Getir ilçelerde var mi?

  Getir’i hangi şehirlerde kullanabilirim? Getir ve GetirYemek’i tüm şehirlerde kullanabilirsiniz. Geri kalan hizmetlerimiz (GetirBiTaksi, GetirSu, GetirÇarşı ve GetirBüyük) adresinize göre şu an için kullanılamıyor olabilir. Tüm hizmetlerimiz ile Türkiye’nin 81 ilinde olmak en büyük hedefimiz.

  Getir kaç şehirde var?

  Getir, artık Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veriyor.

  Getir Büyük nerede var?

  Getir; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli’nde hizmet vermesine rağmen Getir Büyük şimdilik ancak İstanbul’un Ataşehir, Ümraniye, Kayışdağı ve Kozyatağı bölgelerinde siparişlerinizi ulaştırabiliyor.

  Getir Avrupa’da nerede var?

  Ocak 2021’de Getir, Londra’da hizmet vermeye başladı. Aynı yılın Mayıs ayında Amsterdam, Haziran ayında ise Berlin ve Paris’te hizmet vermeye başladı. Temmuz 2021’de şirket, İspanya ve İtalya’da hizmet veren hızlı market teslimatı uygulaması BLOK’un tamamını satın aldı.

  Getir ne kadar ücret alıyor?

  Getir kuryeleri, saat başı yaklaşık 30 TL ücret kazanırlar. Yaklaşık olarak asgari ücret tutarında ücret alırlar. Aldıkları ücrete ek olarak yemek parası da ödenir.

  Getir 81 ilde var mı?

  Online yemek siparişi, GetirYemek’le birlikte ilk kez Türkiye’nin 81 iline ulaştı. Böylece Ardahan, Artvin, Bayburt, Bitlis, Gümüşhane, Hakkari, Kars, Kilis, Muş, Şırnak ve Tunceli’deki restoran ve müşteriler ise ilk kez online bir yemek platformu ile tanışmış oldu.

  Getir büyük hangi illerde var?

  Getir İller Listesi

  Getir GetirBüyük
  ANKARA ANKARA
  IZMIR IZMIR
  BURSA ADANA
  KOCAELI ANTALYA
  See also:  Kırlangıç Adası Izmir Nerede?

  Getir dünyada nerelerde var?

  Sene başında İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya ve İtalya operasyonlarını başlatan Getir, Portekiz’de de hizmete başladı. Böylece Getir’in hizmet verdiği ülke sayısı Türkiye ile birlikte 8’e ulaştı.

  Getir kaç ülkede var?

  9 ÜLKEDE FAALİYET GÖSTERİYOR

  Şu anda Türkiye’de 81 ilde, 760’tan fazla Getir, GetirBüyük ve GetirSu deposu ile hizmet veren Getir, yurt dışına ilk adımı 2021’in başında Londra ile attı. Getir, bir taraftan İngiltere’de şehir sayısını artırırken diğer taraftan Kıta Avrupası’nda büyümesini sürdürdü.

  Getirin sahibi kim nereli?

  Getir Kurucu Ortağı

  1971 Ankara doğumlu olan Serkan Borançılı, 1995’te İTÜ Mimarlık fakültesinden mezun oldu. 2001 yılından 2011 Mayıs ayına kadar, Kurucu Ortağı olduğu GittiGidiyor A.Ş.’nin yönetiminde yer aldı.

  Getirin kaç kullanıcısı var?

  Kullanıcı sayısı 2 milyon kişiye ulaştı. Getir’in kurucusu Nazım Salur, atıştırmalıkla başlayan anlık teslimatların salgınla birlikte temel gıdaya döndüğünü belirtti. 18 – 45 yaş arası olan ortalama kullanıcı yaşı da 70’e kadar çıkmış

  Getir büyük ne?

  getirin bir süre önce başlattığı ve süpermarketlere rakip olacak şekilde market fiyatıyla büyük market alışverişi yapma imkanı sunduğu yeni iş modeli.

  Getir büyük ne kadar kazanıyor?

  Getir kuurye maaşları 2021 yılında mesai ücretleriyle birlikte 4 bin lirayı bulmaktadır. Ayrıca Getir araçlı kurye maaşları da 3 bin 500 lira ile 5 bin lira arasında değişmektedir.

  Getir içki getiriyor mu?

  getir on Twitter: ‘@hindukbiri alkol ve sigara getiremiyoruz. Ama istersen sana çikolata getirebiliriz ‘ / Twitter.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector