Doubletree By Hilton Izmir Alsancak Kimin?

İzmir’de Hilton’un ikinci şubesi ‘DoubleTree by Hilton Alsancak’ adıyla İzzet Yıldızhan ortaklığında açıldı. İzmir’de olmanın büyük bir artı olduğunu belirten Yıldızhan, ‘Tüm misafirlere en iyi hizmeti vereceğimize eminiz’ dedi.

DoubleTree by Hilton Izmir sahibi kimdir?

DoubleTree by Hilton İzmir Alsancak, İzzet Yıldızhan ortaklığıyla açıldı. Ünlülerin otel yatırımlarına ilgileri artarak devam ediyor. Son olarak şarkıcı İzzet Yıldızhan, İzmir’deki oteli için Hilton ile anlaşarak, tesisi DoubleTree by Hilton İzmir Alsancak olarak yeniden hizmete açtı.

Double Tree otel kimin?

1955 yılından bu yana Türkiye’deki en uzun süreli konaklama hizmetini sunan Hilton, Doğan Grubu’na ait Bodrum’daki iki otelin yönetimini DoubleTree by Hilton markasıyla devraldı.

Izzet yıldızhan oteli hangisi?

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan tarafından Çankaya’da yaptırılan 21 katlı Yıldızhan Otel, otel sektörünün öncü kuruluşlarından Hilton ile franchising anlaşması imzaladı. Yıldızhan Otel adı ‘DoubleTree by Hilton’ olarak değiştirildi.

Tuğrul Temel Kimdir?

Hilton Worldwide Kıdemli Yatırım Direktörü Tuğrul Temel, markanın bu yıl 100. yaşını kutlarken, Türkiye’de büyümesine ara vermeden devam ettiğini söyledi. Temel, “2006’dan itibaren bakacak olursak, o zamanlar 8 otelimiz varken, bugün 67 açık ve 20 yatırım aşamasında, toplam 87 tesisimiz bulunuyor” dedi.

DoubleTree by Hilton Adana sahibi kim?

Özülkü Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Metropol Sağlık Hizmetleri’nin Adana’ya kazandırdığı DoubleTree by Hilton açıldı.

DoubleTree by Hilton Bodrum kimin?

1994 yılından beri hizmet veren bu otelin sahibi ise Doğan Holding’in patronu Aydın Doğan. 4 hektarlık bir ormanın içerisine kurulmuş beş yıldızlı butik bir tatil köyü unvanına sahip Işıl Club, bundan sonra DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort adıyla çalışacak. 290 oda ve 640 yatak kapasiteli otel, toplam dört

DoubleTree by Hilton Istanbul kimin?

Doğuş Grubu, Yunan ortağıyla birlikte 142 milyon euro karşılığında Hilton Otelinin yüzde 97,3`lük hissesinin sahibi oldu.

See also:  Yüzyüze Eğitim Ne Zaman Bitecek?

Hilton İzmir kime satıldı?

Eski Hilton Oteli binasının bulunduğu gökdelen içinde ünlü işadamı ve spor yorumcusu Ömer Üründül ve ailesine ait olan ve Fame City isimli eğlence merkezinin bulunduğu 7-8 bin metrekarelik kısım, İzmirli ünlü işadamı Miray İnşaat’ın sahibi Haydar İnaç ile halen Batıçim Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten

Hilton otel sahibi nereli?

ABD’ye göçle başladı Hilton ailesinin yükselişi ailenin en büyük üyesi 1854 doğumlu Augustus Halvorsen’ın 1870 yılında Norveç’ten ABD’ye taşınmasıyla başladı.

Izmir Hilton Garden Inn kimin?

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı Oteli’nin sahibi ve Özgün Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Karakullukçu, İzmir’in 5 bin yıllık tarihi geçmişi ile önemli bir turizm ve kültür merkezi olduğunu söyledi.

İzzet Yıldızhan otelde ne yaptı?

İzzet Yıldızhan ile Nihat Doğan, geçen cuma günü Ankara’da Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlunun düğününe katıldıktan sonra geceyi Sheraton Otel’de geçirdiler. Sonrasında da polisçe ayrı ayrı gözaltına alındılar. İki türkücü otele çağırdıkları telekızları dövme suçlamasıyla gözaltına alındılar.

DoubleTree by Hilton Izmir ne zaman açıldı?

Hilton İzmir
Adres İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa Bulvarı, No: 7 35210
Koordinatlar 38°25′32″K 27°08′14″D
Temel atma 1988
Açılış 4 Temmuz 1992

Ajda Ballikaya kim?

İzzet Yıldızhan’ın hayatında yer alan üçüncü kadın ise bir manken. Ajda Ballıkaya, İzzet Yıldızhan’ın bir klibinde rol almıştı. İzzet Yıldızhan’ın Suriye isimli bir kız çocuğu dünyaya getiren Ajda Ballıkaya, mankenlik kariyerini de noktaladı. Suriye, İzzet Yıldızhan’ın annesinin adı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector