Bursa Yunuseli Nereye Bağlı?

Yunuseli Mahallesi Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Yunuseli Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Bağlarbaşı semtinde bulunan Yunuseli Mahallesi Osmangazi ilçesine bağlıdır.

Yunuseli hangi semtte?

Yunuseli Mahallesi 40.252090 enlem ve 29.007734 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Yunuseli Mh. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır.

Bursa Osmangazi nereye yakın?

Bursa’nın üç merkez ilçesinden biri olan Osmangazi ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Gemlik, doğusunda Gürsu, Yıldırım ve Kestel, güneyinde Keles ve Orhaneli, batısında da Nilüfer ve Mudanya ilçeleriyle komşudur.

Biladi Yunus kimdir?

Biladi, Biladi, Biladi (‘Memleketim, Memleketim, Memleketim’; Arapça: بلادى بلادى بلادى), Afrika ülkesi Mısır Arap Cumhuriyeti’nin 1979 yılında kabul edilmiş ulusal marşıdır.

Biladi, Biladi, Biladi.

Türkçe: Memleketim, Memleketim, Memleketim
Mısır Ulusal Marşı
Güfte Muhammed Yunus El-Kadi, 1878
Beste Sayid Derviş, 1923

Yunuseline hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yunuseli yakınından geçiyor: 97/B, B/24, B/25.

Yunuseli sosyete pazarı hangi gün?

Pazartesi günleri pazar kurulacak olan Yunuseli Kapalı Pazar Alanı, diğer günlerde otopark olarak bölge halkına hizmet verecek.

Osmangazi hangi semtte?

Osmangazi, Bursa’nın metropol ilçelerinden en büyüğüdür. Bursa’nın tüm merkez ilçelerinin kesiştiği noktadır.

Osmangazi ilçesi nereye bağlı?

Adını Osmanlı Devleti’nin kurucusundan alan, Bursa’nın en büyük ve merkez ilçesi Osmangazi, üzerinde yaşayan 3 medeniyetin derin izlerini taşıyan tarihi bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nde yer alan ilçemiz, 862.516 nüfusu ve 71.400 hektar alanıyla ülkemizdeki 56 ilden daha büyüktür.

Bursa Ido’dan Osmangazi’ye Nasıl Gidilir?

İDO seferleri ile birlikte Pendik, Yenikapı ve Kadıköy semtlerinden deniz otobüsü ve feribot seferleri ile birlikte Osmangazi ilçesine ulaşabilmeniz mümkündür. Yalova’ya gerçekleşen seferler ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında sonlanırken bu seferin ücretleri 45 – 50 TL civarındadır.

See also:  Izmir Den Hediyelik Ne Alınır?

Gölyazıya hangi Otobüs gider?

Bursa Gölyazı Minibüs: Bursa Büyükşehir Belediyesinin 5/G numaralı otobüsü Uludağ Üniversitesi Metro Durağı ile Gölyazı arasında seferler düzenliyor.

Setbaşına hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Setbaşı yakınından geçiyor: 14/F, 14/L, 14/L-2, 17/D, 2/E, 6/A, 6/F-D, B/39, B/41-B.

Bursa Üçevler hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Üçevler Mahallesi yakınından geçiyor: 6/A, B/3-K, B/4, B/43, B/5, B/6, B/7.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector