Bursa Uludağ Teleferik Ücreti Ne Kadar?

Uygulama sayesinde; halen 75 TL olan tam bilet fiyatı ‘cuma günleri kampanya kapsamında’ 37,5 TL, 45 TL olan öğrenci bilet fiyatı da 22,5 TL bedel ile satın alınabilecek.

Teleferik ücreti ne kadar?

Ücretler yolculuk başına ve tek kişiliktir. 5 yaş ve altı ücretsizdir. İzmir Teleferik biniş ücreti → 25,00 TL’dir. Tesisimiz (Pazartesi günleri hariç) her gün 12:00 – 19:00 saatleri arasında gişeden bilet satış hizmeti vermektedir.

Teleferik kaç para 2022?

2022 yılında Babadağ Teleferik ücreti 140 TL’dir. Öğrenci Teleferik Ücreti 105 TL’dir. Bu ücretler gidiş dönüş ücretidir! Babadağ’da bulunan teleferik 1200 metre, 1700 metre ve 1900 metre kalkış pistlerine gitmektedir.

Uludağ teleferik kaç kişilik?

Teleferik kabinleri 8 kişi kapasitelidir.

Uludağ teleferik nereye kadar gidiyor?

Bünyesinde 4 istasyon barındıran Bursa Teleferik ilk istasyon olarak Güney Bursa’da yer alan Yıldırım ilçesine yakın olan Teferrüç mahallesindeki Teferrüç istasyonundan kalkmakta ve Uludağ’daki oteller bölgesine ulaşmaktadır. 2014’te İtalyan şirket Leitner Ropeways tarafından altyapısı yenilenen teleferik hattı

Teleferik Eyüp kaç TL?

Eyüp Piyer Loti teleferik hattında;

Öğretmen kartı ile yolculuk yapmak 1.85 lira, Öğrenci kartı ile 1.25 lira, Sosyal kart ile 1.85 lira, Tam kart ile 2.60 lira.

Pierre Loti teleferik ücretli mi?

Pierre Loti Teleferik hattının kullanımı için özel bir ücreti bulunmuyor.

Tünektepe Teleferik ne kadar?

Antalya Tünektepe Teleferik Fiyat 2022

0-6 yaş arası : ücretsiz. 7 -16 yaş arası : 30 TL. 17 yaş üstü: : 50 TL.

Pierre Loti teleferik kaç kişilik?

İki istasyonu bulunan 0,42 km uzunluğundaki Eyüp-Piyer Loti Teleferik Hattı’nın sefer süresi 2 buçuk dakika. Her biri 8 yolcu kapasiteli 4 vagonu bulunan hatta İstanbulkart ile seyahat ediliyor. Her gün 200 sefer düzenleyen Eyüp-Piyer Loti Teleferik Hattı günde ortalama 4 bin yolcu taşıyor.

See also:  Yüksek Okul Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?

Bursa Teleferik güvenli mi?

Çeşitli kayak merkezlerinde 40 yıllık telesiyejlerle çalışılıp gerekli önlemler alınmamaktadır. Telesiyejde olan problemler teleferikte olmuş gibi gösterilmiş. Bu dünyanın en uzun teleferik hattı. Hala Uludağ’a en güvenli çıkış aracı teleferiktir’ dedi.

Bursa Teleferik zirve kaç dakika?

144 kabinle saatte 1500 kişilik yolcu kapasitesine sahip teleferik, sekizer kişilik kabinleriyle kışın beyaz örtüyle kaplanan doğa, yazın ise yeşilin her tonuna sahip ormanların sunduğu eşsiz manzara eşliğinde 22 dakika süren yolculukla vatandaşları Uludağ’a ulaştırıyor.

Bursa Teleferik son durak neresi?

TELEFERIK (Bursa Teleferik)

TELEFERIK hattının ilk durağı Teferrüç olup son durağı Kurbağa Kaya (Oteller) durağıdır.

Bursa Teleferik nereden kalkar?

Sarıalan istasyonu deniz seviyesinden 1635 metre yüksektedir. Karayolu ile 36 kilometrelik ve 300’ü aşkın virajı katederek ulaşabileceğiniz Sarıalan teleferik ile sadece 12 dakikadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector