Bursa Terminale Hangi Otobüs Gider?

401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor.

Bursa Terminal hangi metro durağı?

Ovaakça 4 durak, Osmangazi içindeki Bursa Otogar konumuna en yakındır.

Bursa Metrosu otogara gidiyor mu?

Osmangazi’den otogara ulaşım; Metro-1, 17, 38, 91 91/G ve 96 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. Nilüfer’den otogara ulaşım; 93/E ve 17 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır.

Bursa terminalden Üniversiteye nasıl gidilir?

Bursa Otogarı’na yaklaşık 160 metre yakınlıkta bulunan Ovaakça otobüs duraklarına geçiş yapın ve bu duraktan 101 Gemlik otobüslerine binin. Hisar Mahallesi 2 durağında inip yaklaşık 15 dakika yürüyerek Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Bursa Terminal otobüsleri kaça kadar çalışıyor?

Güzergahlarında ring yapacak olan 90/B ve 90/D de gece saat 00.00 ile 06.00 arasında hizmet verecek. Bursalıların gecenin geç saatlerinde dahi rahat ve güvenli yolculuk etmelerini hedefleyen uygulama ile vatandaşlar, İzmir ve Ankara yolları üzerinde evlerine en yakın noktaya terminal otobüsleriyle ulaşabilecekler.

Bursa Korupark hangi metro durağında?

Korupark Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 hattında yer alan ve 15 Aralık 2011’de hizmete giren metro istasyonudur. Organize Sanayi’ye, Emek Mahallesine ve Korupark AVM’ye ulaşımı sağlar.

Bursa Terminal metro hattı ne zaman açılacak?

Kent Meydanı-Terminal Tramvay Hattı 2021 sonunda tamamlanacak.

Bursa Osmangazi Bursa Otogar arası kaç km?

Bursa Otobüs Terminali ile Osmangazi ilçesi arası 11 km’dir.

Bursa Nilüfer Otogar arası kaç km?

Bursa Otobüs Terminali ile Nilüfer arası yaklaşık olarak 10 km’dir.

Uludağ Üniversitesi hangi Otobüs gider?

Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’ne ’93’ ve ’43H’ numaralı otobüsler gitmektedir. ’93’ 30 dakikada bir, ’43H’ ise 50 dakikada bir kalkmaktadır. Not: Güzargahı itibariyle ’93’ daha kısa zamanda gelmektedir.

See also:  Okul Numaramı Unuttum Nasıl Bulabilirim?

Bursa Üniversiteye nasıl gidilir?

Bilecik,Eskişehir,Ankara tarafındaki ilçelere ise Doğu Garajından gidilmektedir. Küçüksanayi’ye şehir içinden 48,48A, E-12 ile gidilebilir + Bursaray(metro) da kullanilabilir. Doğu Garajı için Bursaray(metro) kullanilabilir ya da 94 numaralı otobüs kullanılabilir.

Uludağ Üniversitesi terminal hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 93/E Terminal – Uludağ Üniv. yakınından geçiyor: 105, B/24, B/44-B.

Bursa Otobüs açık mı?

Bursa’da sokağa çıkma yasağı nedeniyle hafta sonu otobüs ve metro sefer saatlerine ilişkin düzenleme yapıldı. Burulaş’tan yapılan açıklamaya göre hafta sonu saat 21.00’den itibaren otobüs seferleri saat başı olacak şekilde hizmet verecek.

Bursa metro saat kaça kadar çalışıyor?

1 metro hattı (Arabayatağı), Emek durağından başlayıp Arabayatağı durağına gidene kadar 20 duraklartan geçiyor. 1 metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:40’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Bursa Otobüs kaç saat?

İstanbul – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector