Bursa Şehir Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır?

Bursa Şehir Hastanesi rendevu sistemi Alo 182 MHRS sistemi ile çalışmaktadır. Randevu için 182 arayınız.

Bursa Şehir Hastanesinden randevu nasıl alabilirim?

ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi (https://www.hastanerandevu.gov.tr / https://www.mhrs.gov.tr), MHRS mobil uygulaması MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

182 MHRS randevu nasıl alınır?

Hastanelerden randevu almak için iki yöntem bulunuyor. ” Alo 182” çağrı merkezini arayarak bağlanacağınız canlı operatöre TC kimlik numaranızı vererek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Diğer yöntem ise www.mhrs.com.tr’den randevunuzu oluşturmak.

Bursa şehir hastanesinde hangi doktorlar var?

BURSA ŞEHİR HASTANESİ

 • Dr. Emine BÜKÜM.
 • Dr. Engin ERTEK.
 • Dr. Muhammed İkbal BAKIRCI.
 • Dr. Özlem YILDIZ.
 • Dr. Sinem AKSELİM.
 • Dr. Zeynep GÜMÜŞKANAT TABUR.
 • Dr. Tufan GÜNAY.
 • Sağlık Bakanlığı randevu alma numarası kaç?

  Alo 182 – Merkezi Hastane Randevu Sistemi.

  Bursa şehir hastanesinin içinde neler var?

  Resmi açılışı 4 Ağustos 2019’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan hastane bünyesinde genel, kadın doğum çocuk, kalp damar, onkoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon (FTR), yüksek güvenlikli adli psikiyatri (YGAP) olmak üzere 6 hastane bulunuyor.

  Bursa Şehir Hastanesi özel mi devlet mi?

  Vatandaşlarımızın diğer kamu hastanelerinden farklı hiçbir ücret ödemediği hastanelerdir. Şehir Hastanesi kamu hastanesidir ve ücretsizdir” dedi.

  En kolay randevu nasıl alınır?

  Hastanelerden randevu almak için iki yöntem bulunuyor. ” Alo 182” çağrı merkezini arayarak bağlanacağınız canlı operatöre TC kimlik numaranızı vererek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise, www.mhrs.com.tr’den randevunuzu oluşturmak.

  182 neden çıkmıyor?

  Birçok vatandaş gerek aşı randevusu gerek doktor randevusu için Alo 182 hattını kullanırken operatöre bağlanmayı beklerken telefon kapanıyor. Özellikle aşı randevularının da 182 üzerinden alınması nedeniyle bir yoğunluk yaşandığı bu nedenle de telefonların düşmediği tahmin ediliyor.

  See also:  Okul Öncesi Hangi Alan?

  182 ye nasıl ulaşabilirim?

  Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir.Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir.Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir.Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

  Leman Veziroğlu Birdane kimdir?

  Dr. Leman Veziroğlu Birdane Kulak Burun Boğaz hastalıkları – KBB uzmanıdır. Uyku Ve Horlama, Allerjik Rinit, Kulak Kaşıntısı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

  Bursa Şehir Hastanesi hangi bölüm nerede?

  Bursa Şehir Hastanesinde yer alan Bursa Şehir Hastanesi Tıbbi brimleri her geçen gün yenisi eklenmektedir. -ÇOCUK SAĞ.

  BURSA ŞEHİR HASTANESİ BRANŞ VE TIBBİ BİRİMLER.

  Kurum Adı Bursa Şehir Hastanesi
  Çocuk Acil Var mı Var
  Adres Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer / Bursa

  Dr Ruşen Evren Kimdir?

  Ruşen Evren Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

  182 ne zaman aranır?

  MHRS; vatandaşların Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile ağız ve diş sağlığı merkezleri ve aile hekimlerine Alo182 arayarak canlı operatörlerden, web üzerinden ya da MHRS mobil uygulamasından kendilerine istedikleri hastane ve hekimden randevu alabilecekleri bir sistemdir.

  182 hangi saatler arasında hizmet veriyor?

  182 MHRS şubeleri hafta içi her gün 24 saat açıktır.

  MHRS telefon numarası kaç?

  ALO 182

  Soru ve sorunlarınız için [email protected] adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector