Bursa Sabiha Gökçen Nasıl Gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmenin bir diğer yolu da Metro hattını kullanmaktır. Tavşantepe-Kadıköy Metro hattına binip Soğanlık durağında inerek 16S veya E10 numaralı otobüslere binerek rahatlıkla Sabiha Gökçen’e gidebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Bursa Havaş kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı ile Bursa arası Burulaş ile ulaşım ücreti: tam bilet 50₺, çocuk (0-12 yaş arası) 35₺ ve engelli yolcular için 55₺’dır.

Bursa’dan Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir?

Bursa’dan İstabul Sabiha Gökçen Havalimanı yönüne Burulaş Otobüsleri 7/24 hizmet vermektedir. sabah 02:30 ile gece 22:30 arasında hizmet vermektedir. Sabah saatlerinde ve gün içerisinde 45 dk ile 60 dakika aralıklarla hareket etmektedir. Gece Yolcu trafiğinin azaldığı dönemlerde bu süre 60 dakikaya kadar çıkmaktadır.

Bursa’dan Sabiha Gökçen’e servis var mı?

Her gün Bursa ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahında yaklaşık 14 connections servis yapılır.

Bursa Sabiha Gökçen hangi otobüs gider?

BBBUS – Sabiha Gökçen Otobüs Bileti. BBBUS otobüslerimiz 22.10.2019 tarihi itibariyle, Bursa Şehirler arası Otobüs Terminali’nde ki 94-95-96-97-98-99 numaralı peronlardan hareket etmektedir.

Burulaş Sabiha Gökçen kaç para?

Burulaş Bbbus Otobüs Fiyat Tarifesi

Burulaş’ın Sabiha Gökçen havaalanı – Bursa arası yaptığı otobüs yolculuğunun bilet fiyatı 100 TL.

250 Sabiha Gökçen kaç TL?

Sabiha Gökçen’den Gebze’ye ise haftanın her günü sabah saat 06.00 ile gece saat 23.00 arasında seferler gerçekleştiriliyor. Gebze Otogar ile Sabiha Gökçen Havaalanı arasında hizmet veren otobüsün ücretleri ise tam 8 TL, öğrenci 5 TL, indirimli 6,5 TL, paralı biniş 8,5 TL olarak belirlendi.

Bursa’dan Sabiha Gökçene kaç saatte gidilir?

Nilüfer Turizm Bursa Sabiha Gökçen havalimanı arası ortalama süre 1.30 ile 2 saat arası değişiklik göstermektedir.

131C kaçta kalkıyor?

131C otobüs hattı (Sabiha Gökçen Havalimanı‎→Teknopark İstanbul), Sabiha Gökçen Havalimanı durağından başlayıp Teknopark İstanbul durağına gidene kadar 156 duraklartan geçiyor. 131C otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 08:00’da çalışmaya başlıyor ve 16:20’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

See also:  Bursa Otogara Nasıl Gidilir?

Avrupa yakasından Sabiha Gökçen Havalimanına nasıl gidilir?

Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için öncelikle size en yakın yerden metrobüse binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inip, Ünalan durağından metroya binin. Daha sonra Kartal durağında KM22 no’lu belediye otobüsüne binerek Sabiha Gökçen’e ulaşabilirsiniz.

Bursa istanbul havalimanı nasıl gidilir?

Bursa’dan İstanbul Havalimanı’na Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin BBBUS otobüsleri ile gidebilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi, HAVAİST firması ile ortaklaşa organizasyonla, Bursa’dan İstanbul Havalimanı’na gidecek yolcuları Sabiha Gökçen aktarmalı olarak İstanbul Havalimanı’na ulaştırıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı otobüs nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Burulaş kaç TL?

Burulaş Otobüs Fiyat Tarifesi 2022

Tarife No Hat Tipi İndirimli
Özel Ring 3,35 TL
2 Besleme Hat 4,25 TL
3 Kısa Hat 4,70 TL
4 Gemlik Şehir İçi 2 4,70 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector