Bursa Otogardan Mudanya Nasıl Gidilir?

Mudanya ilçe merkezinden Bursa Otogarı’na gitmek isteyen yolcular, otobüs durağından F/1 otobüsüne binerek ulaşım sağlamaktadır. Bilet fiyatı ortalama 4 – 5 TL’dir. Bursa il merkezine gitmek isteyen yolcuların tercih etmesi gereken otobüs ise F/3 olacaktır. F/3 ile yolculuklarda bilet ücreti ortalama 6.60 – 7.5 TL’dir.
Mudanya’ya Şehirlerarası Otobüs ile Ulaşım Bursa Terminali’nde indikten sonra Mudanya ilçe merkezine F/1 hat numaralı otobüs ile gidebilirsiniz. Yolculuğunuz 45 dakikada sonlanacaktır. Tam yolcular için fiyat 5,5 TL iken indirimli bilet fiyatı 4,5 TL ve öğrenci bilet fiyatı 2,65 TL’dir.

Bursa terminalden Mudanya’ya otobüs var mı?

F/1 (Burulaş)

F/1 otobüs hattının ilk durağı Terminal Peron 6 olup son durağı Budo Mudanya İskelesi durağıdır. F/1 (Mudanya Budo İskelesi), her gün çalışıyor. Ek bilgi: F/1 hattında 42 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 45 dakika.

Bursa Mudanya otobüsleri nereden kalkıyor?

Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu’ndan ‘Emek’ yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız.

F1 saat kaçta Mudanya?

F/1 otobüs hattı (Terminal), Budo Mudanya İskelesi durağından başlayıp Şehirler Arası Otobüs Terminali durağına gidene kadar 45 duraklartan geçiyor. F/1 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 07:00’da çalışmaya başlıyor ve 22:45’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Bursa Mudanya hangi otobüs gider?

Mudanya konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 • 1/M. Mudanya – Emek İstasyonu.
 • 2/GM. Güzelyalı – Mudanya.
 • 2/M. Güzelyalı Feribot İskelesi – Arnavutköy.
 • 2/MU. Mudanya – Ülkü Mahallesi.
 • 2/U. Mudanya BUDO İskelesi – Uludağ Üniversitesi.
 • See also:  Izmir Tepecik Bit Pazarı Hangi Gün?

  Mudanya minibüsleri hangi metro durağı?

  Organize Sanayi Minibüs Durağı durak, Osmangazi içindeki mudanya minibusleri konumuna en yakındır.

  Mudanya Feribotu nereden kalkıyor?

  Güzelyalı / Mudanya feribot seferleri olarak bilinen bu seferler haftanın her günü karşılıklı olarak devam etmektedir. Mudanya feribot seferleri kış tarifesinde karşılıklı olarak günde 2 defa yapılmaktadır. Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı’dan hareket eder Mudanya feribotu.

  Mudanya’dan Bursa Yıldırım a nasıl gidilir?

  Varış noktası Mudanya Feribot İskelesi olan seferlerin bilet fiyatı 34 – 40 TL’dir. Yolculuk 1 saat 50 dakika sürmektedir. Mudanya – Yıldırım arası yaklaşık olarak 46 km’dir. Mudanya İskelesi’nin önünden kalkan otobüs ve minibüslerle ulaşım seçeneklerinin haricinde taksi ile ulaşım imkanı da bulunmaktadır.

  Bursa Mudanya arası kaç kilometredir?

  Bursa ile Mudanya arası kaç km yaklaşık olarak toplam 26 Kilometre mesafededir. Bursa Mudanya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 36 dakika sürecektir.

  Güzelyalı otobüsleri nereden kalkıyor?

  1/GY (Burulaş)

  1/GY otobüs hattının ilk durağı Güzelyalı Feribot İskelesi olup son durağı Emek İstasyonu Peron 2 durağıdır. 1/GY (Emek İstasyonu), her gün çalışıyor.

  Bursa Mudanya otobüsle kaç saat?

  Mudanya – Bursa arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Mudanya – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 6dk sürmektedir.

  Bursa Mudanya arası otobüsle kaç saat?

  Bursa – Mudanya arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Bursa – Mudanya arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 46dk sürmektedir.

  Mudanya minibüsleri ne kadar?

  MUDANYA-BURSA 8,75 TL 6,50 TL
  MUDANYA-GÜZELYALI 5,25 TL 3,75 TL
  1050 KONUTLAR-KORUPARK 5,00 TL *****
  TEPEDEVRENT-MUDANYA 5,00 TL 4,00 TL
  TEPEDEVRENT-BURSA 5,00 TL 4,00TL

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector