Bursa Otogardan Havaalanına Nasıl Gidilir?

– Havalimanı/Şehir Merkezi Servis Otobüsleri ile Ulaşım Bursa Yenişehir Havalimanı ve şehir merkezi arası karşılıklı çalışan Yenişehir Koop ve İnegöl Koop ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Yenişehir Koop ve İnegöl Koop minibüsleri havalimanından şehir merkezine ve Bursa otobüs terminaline gitmektedir.

Bursa otogardan havalimanı’na nasıl gidilir?

Belediye Otobüsleri

Bursa şehir içi ulaşım sisteminin en önemli toplu taşıma aracı olan belediye otobüslerinin 80 numaralı hattı şehir merkezinden aktarmasız olarak Bursa Yenişehir Havalimanı’na ulaştırıyor.

Bbbus yeni havalimanı kaç saat?

Yeni havalimanı seferleri

Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı yapılacak seferlerle, Bursa’dan yola çıkan vatandaşlar 70 TL’lik ücretle, toplam 2 saat 45 dakika süren yolculuğun ardından yeni havalimanına ulaşma imkanı bulacak.

Bursa Yenişehir havalimanı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa Yenişehir Havalimanı yakınından geçiyor: 16/İ, 17/D, 25, 38.

Bursa Yenişehir otobüsleri nereden kalkıyor?

Araçlarımız Bursa Terminali 95 No’lu perondan kalkış yapacaktır.

Bursa Otogar istanbul havalimanı arası kaç saat?

Bursa – İstanbul Havalimanı arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 37 dakika sürmektedir.

Bursadan yeni havalimanına nasıl gidilir?

03.03.2021,

  1. Bursa’dan İstanbul Havalimanı’na ulaşım için Burulaş İstanbul Havalimanı’na direkt seferlere başladı.
  2. Yeni İstanbul Havalimanı’nın hizmete girmesi ile gelen talebi değerlendiren Burulaş, HAVAİST ile iş birliğine giderek Sabiha Gökçen aktarmalı olarak İGA’ya seferlere de başlamıştı.

Bbbus Sabiha Gökçen kaç saat sürüyor?

– Havalimanı/Bursa Burulaş Otobüsleri ile Ulaşım

Burulaş otobüsleriyle seyahat etmeyi tercih ettiğiniz takdirde, Bursa ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası mesafe 120 dakika kadar sürer. Burulaş firmasının yazıhanesini Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının hemen karşısında görebilirsiniz.

Yeni havalimanına nasıl gidilir?

İETT Otobüsleri ile İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşım

* İETT Belediye Otobüsleri’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 ve H-9 numaralı hatlarını içeren toplam 7 hat ile İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. * Hat seferlerinin güncel durak ve hareket saatlerini iett.istanbul linkinden görebilirsiniz.

See also:  Izmir Kuşadası Nerede?

Bursa Havaş nereden kalkıyor?

BBBUS – Sabiha Gökçen Otobüs Bileti. BBBUS otobüslerimiz 22.10.2019 tarihi itibariyle, Bursa Şehirler arası Otobüs Terminali’nde ki 94-95-96-97-98-99 numaralı peronlardan hareket etmektedir.

Bursa otogardan şehir merkezine nasıl gidilir?

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı açık mı?

Yenişehir Havaalanından alınan bilgiye göre; havaalanında tadilat olduğu bilgisi kesinlikle yanlış. Ekim ayına kadar Anadolu jet, Erzurum, Muş ve Trabzon tarifeli seferlerini kaldırmış. Havaalanı 7/24 açık ve kargo uçuşları, eğitim uçuşları devam ediyor.

Yenişehir hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yenişehir Mahallesi yakınından geçiyor: 340, 350, 500.

Yenişehir Bursa Otobüs kaç saat?

Ek bilgi: BURSA TERMINALI – YENIŞEHIR TERMINALI hattında 12 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 53 dakika.

Bursa Yenişehir kaç saat sürüyor?

Bursa Yenişehir Arası Kaç Km

Bursa Yenişehir Kaç Km 64 Km
Bursa Yenişehir Kaç Saat 55 Dakika
Uçuş Mesafesi 51 Km
Uçuş Süresi 7 Dakika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector