Bursa Otogara Hangi Otobüs Gider?

401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor.

Bursa Otobüs Terminali hangi Otobüs gider?

Şehreküstü’nden otogara ulaşım; 17/D ve 96 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. Osmangazi’den otogara ulaşım; Metro-1, 17, 38, 91 91/G ve 96 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. Nilüfer’den otogara ulaşım; 93/E ve 17 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır.

Bursa otogardan Nilüfer ilçesine nasıl gidilir?

Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

Bursa otogara en yakın metro durağı hangisi?

Ovaakça 4 durak, Osmangazi içindeki Bursa Otogar konumuna en yakındır.

Bursa’da gece terminale nasıl gidilir?

Terminalden kent merkezine ulaşımda faaliyet gösteren 38 hattına ilave olarak seferlerine başlayacak 90/B ve 90/D hat numaralı otobüsler, kentin batısı ile doğusuna ana aks üzerinden ulaşımı sağlayacak. Güzergahlarında ring yapacak olan 90/B ve 90/D de gece saat 00.00 ile 06.00 arasında hizmet verecek.

Bursa Terminal hangi semtte?

Bursa Otogarı 40.265335 enlem ve 29.053694 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Alaşarköy Mh. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır. Bursa Otogarı haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Yunuseliye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yunuseli yakınından geçiyor: 97/B, B/24, B/25.

Bursa Nilüfer e hangi otobüs gider?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir.

Nilüfer Turizm nereye gidiyor?

Nilüfer Turizm otobüs firmasının bugün, “İstanbul, Bursa, Edirne, İzmir, Ankara, Antalya, Silivri, İstanbul, Adana, Denizli, Afyon, Aksaray, Alanya, Antalya, Aliağa, İzmir, Aydın, Balıkesir, Kırklareli, Bodrum, Muğla, Bucak, Burdur, Didim, Aydın, Düziçi, Osmaniye, Eskişehir, Bandırma, Karacabey, Fethiye, Gebze, Kocaeli

See also:  Izmir Kuşadası Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Nilüfere hangi metro gider?

Bu Metro hatları Nilüfer Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 2, 3.

Bursa Otogar metro hattı ne zaman açılacak?

Kent Meydanı-Terminal Tramvay Hattı 2021 sonunda tamamlanacak.

Bursa otogardan Cumalıkızığa nasıl gidilir?

Bursa Otogarı’ndan Kestel’e giden otobüslere binerek Kestel’e vardıktan sonra binerek M/2 Hatlı BursaRay metrosuna binerek Cumalıkızık (Değirmenönü) durağında inebilirsiniz.

Bursa Osmangazi Bursa Otogar arası kaç km?

Bursa Otobüs Terminali ile Osmangazi ilçesi arası 11 km’dir.

Bursa minibüsler saat kaça kadar çalışıyor?

DEMIRTAŞ – KENT MEYDANI minibüs / dolmuş hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:45’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Bursa terminalden Üniversiteye nasıl gidilir?

Bursa Otogarı’na yaklaşık 160 metre yakınlıkta bulunan Ovaakça otobüs duraklarına geçiş yapın ve bu duraktan 101 Gemlik otobüslerine binin. Hisar Mahallesi 2 durağında inip yaklaşık 15 dakika yürüyerek Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Bursa yeni terminali ne zaman açıldı?

Boy-Koop tarafından yap-işlet-devret modeliyle yapılan terminal, 15 Haziran 1995 tarihinde hizmete açılmıştır. Şu an ki terminalin toplam alanı 117 bin metrekaredir ve 14 bin metrekare de kapalı alana sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector