Bursa Osmangazi Ilçe Sağlık Müdürlüğü Nerede?

Bursa Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü, devlet kurumları ve bakanlıklar, Hüdavendigar Mah., Mete Cad., Osmangazi, Bursa, Türkiye – Yandex Haritalar Haritalar Bursa Devlet kurumları ve bakanlıklar Bursa Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü

Bursa Osmangazi ilçe sağlık müdürlüğüne nasıl gidilir?

En çok ziyaret edilen yerlerden Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 17/D, 18/İ, 6/F-D, 6/K-1, 8/L, 9/M, B/39, E/12.
  2. Metro: 1, 2, 3.

Bursa Osmangazi nereye yakın?

Bursa’nın üç merkez ilçesinden biri olan Osmangazi ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Gemlik, doğusunda Gürsu, Yıldırım ve Kestel, güneyinde Keles ve Orhaneli, batısında da Nilüfer ve Mudanya ilçeleriyle komşudur.

Bursa Nilüfer ilçe sağlık müdürü kim?

Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne yeni atanan Uzman Doktor Ahmet Timur, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i Halk Evi’ndeki makamında ziyaret etti. Başkan Erdem Timur’a yeni görevi için hayırlı olsun diyerek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Bursa Yıldırım ilçe sağlık müdürü kim?

Yeni İlçe Sağlık Müdürü Yasin YILDIRIM Göreve Başladı…17.07.2020.

Bursa il sağlık müdürlüğü hangi semtte?

38/B-2, Osmangazi bölgesinde bulunan Bursa İl Sağlık Müdürlüğü konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. 03:46 civarında geçer.

Bursa il sağlık müdürlüğü hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası yakınından geçiyor: 1/K, 21/C, 21/CK, 22/C, D/4-A, D/6, D/6-A, D/7, D/8-A.

Osmangazi hangi semtte?

Osmangazi, Bursa’nın metropol ilçelerinden en büyüğüdür. Bursa’nın tüm merkez ilçelerinin kesiştiği noktadır.

Osmangazi ilçesi nereye bağlı?

Adını Osmanlı Devleti’nin kurucusundan alan, Bursa’nın en büyük ve merkez ilçesi Osmangazi, üzerinde yaşayan 3 medeniyetin derin izlerini taşıyan tarihi bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nde yer alan ilçemiz, 862.516 nüfusu ve 71.400 hektar alanıyla ülkemizdeki 56 ilden daha büyüktür.

See also:  Pomem Eğitim Merkezleri Hangi Illerde?

Bursa Ido’dan Osmangazi’ye Nasıl Gidilir?

İDO seferleri ile birlikte Pendik, Yenikapı ve Kadıköy semtlerinden deniz otobüsü ve feribot seferleri ile birlikte Osmangazi ilçesine ulaşabilmeniz mümkündür. Yalova’ya gerçekleşen seferler ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında sonlanırken bu seferin ücretleri 45 – 50 TL civarındadır.

Nilüfer ilçe sağlık müdürlüğü ne iş yapar?

İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNÜN GÖREVLERİ: 1. Yetki devri çerçevesinde Bakanlıkça yürütülen görevleri ilçe düzeyinde yerine getirir, yapılan düzenlemelere uyumu denetler ve gerekli yaptırımları uygulamak.

Bursa il sağlık müdür?

Fevzi Yavuzyılmaz atandı Dr. Fevzi Yavuzyılmaz göreve getirildi.

Gemlik ilçe sağlık müdürlüğü nerede?

Bursa Gemlik İlçe Sağlık Müdürlüğü, devlet kurumları ve bakanlıklar, Dr.Ziya Kaya Mahallesi Sağlık Sokak No:3/A, Gemlik, Bursa, Türkiye – Yandex Haritalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector