Bursa Orhaneli Nasıl Gidilir?

İlçemize Bursa’dan ulaşmak için; Orhaneli, Büyükorhan, Harmancık ve Tavşanlı istikametine giden araçlardan faydalanılabilir.

  1. Dikkaldırım mevkiindeki Eski Batı Garajı’ndan 30 dakika ara ile Orhaneli araçları (minibüs ve otobüs) hareket etmektedir.
  2. *20:30 Bursa-Orhaneli minibüs seferi, yaz dönemi için geçerlidir.

Orhaneli ye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Orhaneli yakınından geçiyor: 43/D, 92, 93, B/4, B/42-A.

Bursa Orhaneli arası kaç kilometredir?

Bursa ile Orhaneli arasındaki mesafe karayoluyla 56 kilometre.

Bursa Orhaneli Devlet Hastanesine nasıl gidilir?

Bursadan gelecek Hastalarımız Batı Garajından Orhaneli Otobüsleri Hastane Önüne kadar gelmektedir. Hafta içi her gün Belediye Önünden her saat başı, Hastane önünden ilçe merkezine ise her yarım saatte servisler mevcuttur.

Bursa Belediye Otobüsleri saat kaça kadar çalışıyor?

Güzergahlarında ring yapacak olan 90/B ve 90/D de gece saat 00.00 ile 06.00 arasında hizmet verecek. Bursalıların gecenin geç saatlerinde dahi rahat ve güvenli yolculuk etmelerini hedefleyen uygulama ile vatandaşlar, İzmir ve Ankara yolları üzerinde evlerine en yakın noktaya terminal otobüsleriyle ulaşabilecekler.

Sadağı kanyonuna hangi Otobüs gider?

Sadağı Kanyonu’na nasıl gidilir

Bursa Merkezden otobüslerde Dikkaldırım semtinde bulunan batı garajından Orhaneli otobüs ve minibüsleri ile ilçeye ulaştıktan sonra özel araçlarla kanyona ulaşılabilir.

Bursa Orhaneli nasıl bir yer?

Bursa şehir merkezine 70 km mesafede yer alır. Bursa Orhaneli önemli bir bölümü ormanlarla kaplı olan bir ilçedir. Bu sebeple yeşil alanlar ve piknik yerleri yoğundur. Bununla birlikte tarihi açıdan da zengin bir yer olması Bursa’nın önemli yerleri arasına sokmaktadır.

Inegöl bursa arası kaç kilometredir?

Bursa İnegöl Arası Kaç Km

Bursa İnegöl Kaç Km 47 Km
Bursa İnegöl Kaç Saat 41 Dakika
Uçuş Mesafesi 41 Km
Uçuş Süresi 6 Dakika
See also:  Konya Veledrom Nerede?

Orhaneli de kaç kişi yaşıyor?

Nüfus. İlçenin nüfusu 2020 nüfus sayımına göre 19.055 kişidir.

Otobüsün nerede olduğunu gösteren uygulama?

NerdeBuOtobüs iPhone uygulaması, İstanbul içinde beklediğiniz otobüsün nerede olduğu hangi duraklara uğradığı gibi bilgileri sunan pratik bir uygulama. IETT’den aldığı verileri düzenli bir şekilde sunan NerdeBuOtobüs, otobüs hatlarının durak ve saat bilgisini de veriyor.

Bursa Otobüs kaç saat?

İstanbul – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir.

Bursa metro saat kaça kadar çalışıyor?

1 metro hattı (Arabayatağı), Emek durağından başlayıp Arabayatağı durağına gidene kadar 20 duraklartan geçiyor. 1 metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:40’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector