Bursa Ido Iskelesinden Merkeze Nasıl Gidilir?

Bursa’daki Güzelyalı İDO İskelesi’nde indiğinizde Bursa merkeze gitmek için otobüs ya da 10 dakika bir kalkan minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Bursa İDO iskelesine hangi otobüs gider?

Bursa şehrinde İdo GÜzelyalı İskelesi konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 • 1/GY. Güzelyalı İskelesi – Emek İstasyonu.
 • F/1. Mudanya Budo İskelesi – Terminal.
 • 2/GM. Güzelyalı – Mudanya.
 • 2/U. Mudanya BUDO İskelesi – Uludağ Üniversitesi.
 • 104. Gemlik – Mudanya.
 • İDO Bursada nerede duruyor?

  İDO Bursa İskelesi Nerede? İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor.

  Bursa otogardan şehir merkezine nasıl gidilir?

  Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor.

  Bursa merkezden feribota nasıl gidilir?

  BUDO Deniz Otobüsleri:

  BursaRay’a binerek Mudanya Yolu istikametindeki son durak olan Emek’e giderek aktarma yapmanız gerekiyor. Ardından F3 Numaralı otobüsleri ya da özel minibüsleri kullanarak İDO Bursa İskelesi’ne hızlıca gidebilirsiniz.

  Ido Bursa hangi iskele?

  Mudanya İDO iskelesi Gemlik Mudanya yolu sonunda, Güzelyalı bölgesinde bulunmaktadır. Teleferik, Terminal ve Derebahçe’ye otobüs, taksi ve dolmuşla ulaşım sağlanabilen Mudanya iskelesinde, İDO, BUDO ve diğer iskele bölgesi yan yana olduğu için ulaşım imkanları da gelişmiştir.

  İstanbul Bursa deniz otobüsü nereden kalkar?

  BUDO’nun düzenlediği Bursa – İstanbul deniz otobüsü seferleri, Büyükçekmece ve Eminönü/Sirkeci iskelelerinden yapılmaktadır. 1 saat 50 dakika süren yolculuğun varış noktası Mudanya Deniz Otobüsü İskelesi’dir.

  BUDO Bursa nereden kalkıyor?

  BUDO Mudanya İskelesi konumuna en yakın duraklar: İpar Cd. 3 140 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. Mudanya Ptt 160 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. İpar Cd. 2 280 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

  See also:  Izmir Istanbul Otoban Ücreti Nasıl Ödenir?

  İstanbul Bursa arası feribot var mı?

  İstanbul ve Bursa illeri arasında doğrudan deniz ulaşımı bulunmaktadır. Deniz ulaşımı feribot ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. İstanbul Bursa Feribot seferlerini iki büyük firma olan İDO ve BUDO düzenlemektedir.

  İstanbul Mudanya Feribot nereden kalkıyor?

  Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı’dan hareket eder Mudanya feribotu.

  Bursa Terminal hangi semtte?

  Bursa Otogarı 40.265335 enlem ve 29.053694 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Alaşarköy Mh. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır. Bursa Otogarı haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

  Bursa Otogar hangi metro?

  Şehreküstü’nden otogara ulaşım; 17/D ve 96 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. Osmangazi’den otogara ulaşım; Metro-1, 17, 38, 91 91/G ve 96 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır.

  Bursa Osmangazi Bursa Otogar arası kaç km?

  Bursa Otobüs Terminali ile Osmangazi ilçesi arası 11 km’dir.

  Bursa Müzeler nasıl gidilir?

  Metro ile Gelecekler, Metroya binerek Demirtaşpaşa İstasyonu’nda inebilir. Sonrasında İnönü Caddesinden yürüyerek devam ettiğinizde Atatürk caddesindeki Atatürk Anıtının tam arkasında kalıyor. Otobüs ile Gelecekler, 17D-6E-8l-E13 numaralı otobüsler Bursa Kent Müzesi yakınından geçiyor.

  Bursa’ya en ucuz nasıl gidilir?

  Deniz Otobüsü ile Bursa’ya Ulaşım

  İDO seferleri ile Kadıköy ve Yenikapı’dan Güzelyalı Feribot İskelesi’ne gidebilmek mümkündür. Biletler ortalama olarak 50 TL’lik bir fiyata sahiptir ve yolculuğunuz da 1 saat 45 dakika sonrasında Güzelyalı’da sonlanır.

  Bursa Güzelyalı minibüsleri nereden kalkıyor?

  ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI (Minibüs)

  ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI minibüs / dolmuş hattının ilk durağı İdo Feribot İskelesi 2 olup son durağı Organize Sanayi Minibüs Durağı durağıdır. ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI (Organize Sanayi), her gün çalışıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector